Пазаруване от Asos - 34

  • 25 986
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Под звездите
  • Мнения: 203
ние че пестим, пестим, но както казва мъж ми - жена ми пазарува много изгодно, обаче набляга на много  Wink

за пореден път се убеждавам че мъжете четат от една книга и моя споделя същото мнение Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 6 810
ние че пестим, пестим, но както казва мъж ми - жена ми пазарува много изгодно, обаче набляга на много  Wink

за пореден път се убеждавам че мъжете четат от една книга и моя споделя същото мнение Joy
Joy
То лошото е, че и аз май чета от тази, в моменти на просветление. Които, за щастие са извънредно редки.  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2 060
sparkling eyes,да ти е жив и здав именика,много да слуша!
Вчера завърших годината с поръчка на ей тези дънки:http://www.asos.com//Wrangler/Wrangler-Mid-Wash-Skinny-Jeans/Pro … .aspx?iid=1855909.Дано да мога да се напъхам.
От късметите ми се паднаха:мързел,нова кола,екскурзия,нова работа(по-хубава)и други,ама няма да ги пиша,щото ще разберете колко парчета баница съм изяла Joy Joy

# 63
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Lady Vengeance , браво и ти си забърсала дънчетата, дано да ни станат, ти сигурно гепна 30-ката?

Деси, много сте яки, фототапетът също, придава чуден фон на снимката, не много зимен ама готин Heart Eyes Роклята на приятелката ти тази дето я бяха намалили на 4.50 ли е?

# 64
  • Мнения: 1 114
Lady Vengeance,спирай баницата,за да ти станат дънките! Laughing
Аз няма да казвам каква съм станала от ядене! Embarassed

# 65
  • Мнения: 3 763
Сина ми вчера искаше една риза за 26 лири  и имамше код за 10%, ама аз като една скртндза, малко ми се видя намаението. Сега е без риза и без код и обиден:(.

# 66
  • Мнения: 659
Сина ми вчера искаше една риза за 26 лири  и имамше код за 10%, ама аз като една скртндза, малко ми се видя намаението. Сега е без риза и без код и обиден:(.

Late10 още се хваща  Wink

# 67
  • Мнения: 2 060
╚Sisley╝ ,нагоре,нагоре - 32.
pepina709 утре заминаваме на ски и от следващия понеделник се мятам пак на 90-дневната.
С тия празници голямо освинване падна. hahaha

# 68
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Да ,Сис.Тази от 4.50.
Тя я взе почти на редовна цена. Twisted Evil
Аз имам същия модел ,но от миналата година.
Моята е златиста.

# 69
  • Мнения: 1 080
Имате ли преки наблюдения върху това рокле http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Drapey-Calf-Length-Halter-Dress/Pr … t=3&clr=Stone

# 70
  • Мнения: 1 784
Правих чизкейк! НИЩО не стана Crossing Arms smile3515 smile3511 smile3514 newsm61

# 71
  • Мнения: 1 114
Аз затова нищо не правя Embarassed
От магазина всичко ми се получава Laughing

# 72
  • Мнения: 1 114
http://www.asos.com/Miss-Sixty/Miss-Sixty-Barry-Check-Wool-Coat/ … e=profile_oneline
Това палто някой има ли го,дали си заслужава парите?

# 73
  • Мнения: 386
Мацки, имам въпрос. Поръчките ми от 29ти и 30ти си стоят със статус Order Processing. Това означава ли, че не са обработени и че евентуално, ако някое от поръчаните неща свърши през това време, няма да ми го изпратят? newsm78 Също така, веднага при поръчка ли си теглят парите, понеже в онлайн банкирането ми отразяват транзакциите с няколко дена закъснение, а в epay ми е трудно да следя и не знам дръпнали ли са ги изобщо ooooh!

Добавка: Роклята и колието на айви ми събраха очите, искам и аз такива пък #Puppy dog  Crazy

Последна редакция: нд, 01 яну 2012, 18:12 от Marzi Pan

# 74
  • Мнения: 3 763
Беше ли налично? Аз го следих сума време да го намалят! Рускините доста го бяха напазарували лятото. Мнението има беше , че стои много хубаво, топло е, но бързо става на бобчета.
Марципан, могат и да откажат нещо. И моята е процесинг с едни дънки за мъжа и много ме е страх да не ги откажат, че само това е за него. Пък за мен и детето повече неща и са пратени с куриер!

Общи условия

Активация на акаунт