Сега, по-красиви от Преди

  • 21 299
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Тина Търнър



# 31
  • София
  • Мнения: 2 484
Ето малко снимки на една жена, която аз поне харесвам... Харесва ми и "преди", и "сега"... Родена е през 1964-та и животът и преминава в концерти, турнета, участия по клубове и т.н. и т.н.






Я, Доро  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 2 052
Мисля, че всяка жена има възраст, когато е най-красива, и не е задължително да е преди 30-тата й година, например. За мен тази възраст се достига при едно прозиране и отпечатване на характера и вътрешния живот на тази жена върху външността й - имам нужда да видя женско излъчване, ясно разпознаваем и отличителен стил, мимическите линии дори, ако щете. Най-общо казано - това, което е избрала да бъде, в комбинация с това от нея, което не може и не иска да крие и променя.
Иначе неподправената (и понякога непохватна) младежка красота истински ме очарова.

# 33
  • София
  • Мнения: 30 209
Andariel, явно си ги видяла преди доста време. Аз последно попаднах на тях в някакво предаване по БТВ. Дъщерята беше гримирана повече от майка си  Rolling Eyes Не мога да си представя, защо младо момиче слага толкова много грим и изглежда така изкуствено, има време кога да ходи с тонове грим по себе си, но..... Tired

# 34
  • Мнения: 4 586
Добре де, нали има КМ за красоти, липосукции, гримове и миризми.
Пишете си там, оставете ни Клюто да си го ползваме по предназначение.

# 35
  • Мнения: 1 788
Цеца (на показаната снимка) е къде-къде по-нормално, адекватно и симпатично изглеждащо младо момиче, отколкото Глория на младини.

# 36
  • Мнения: 1 310
zdraveite , 4estita nova godina na vsi4ki Simple SmileSimple Smile  iskam da pitam ima li roditeli koito iskat da razmenqme detski koli4ki , stol4eta i dr ?
Може и майките им да си менкаме.
Joy Joy Joy

И аз мисля, че младостта си е младост. Никакъв хирург не може да я върне.
Ето и от мен малко звезди...

# 37
  • София
  • Мнения: 30 209
И аз мисля, че младостта си е младост. Никакъв хирург не може да я върне.
Ето и от мен малко звезди...

добре, аз като ги гледам, преди хирургическите намеси са си били къде, къде по-хубави (не говоря само, че са били по-млади)  Rolling Eyes Чертите им са естествени напр. Nikki Cox и Jenna Jameson за мен са просто  Sick В целта си да са вечно млади и красиви, са постигнали обратния ефект  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 1 310
Да, така е. Но те явно се харесват, щом си го причиняват това. newsm78

# 39
  • София
  • Мнения: 30 209
направо ужасно  Rolling Eyes По-добре да имат по някоя бръчка тук-там, отколкото да се направят изцяло друг човек  Confused

# 40
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, така е. Но те явно се харесват, щом си го причиняват това. newsm78

Моята версия е, че те просто не се усещат в какво се превръщат, защото правят промените постепенно през годините, а не да легнат под ножа и наведнъж да им направят и скули, и клепачи, и нос, и липосукция... И другото нещо е, че най-вероятно тее изобщо не се опитват да запазят приликата с младостта си и просто не правят сравнение с "преди на 20", а с "преди 6 месеца или 1 година", т.е. сравняват ввида си през някакви много кратки периоди от време в рамките на месеци, гоина-две, а не как са били в "оригинал" преди десет или двайсет години.

# 41
  • Мнения: 6 495
А най-учудващото е ,че в Америка явно нямат черни списъци на некадърни пластици  Laughing.Гледам Мег Раян ,която беше с такава сладникаво-детска хубост и си представям ,ако не беше се обезобразила,колко приятно остаряваща щеше да бъде.

# 42
  • Мнения: 170
Mинз, каква е тази тенденция в темите ти....Да не чувстваш преходите на възрастта..Айде моля ти се...млади сме още...Просто оная тема с мустаците, сега тая с красивото остаряване...Каква беше оная сентенция - едни остарявали като "цървули", други като "катедрали" или как там беше... Rolling Eyes ... ко ти дреме... Wink, важното е да сме живи и здрави... Peace Hug Wink ...

# 43
  • Мнения: 0
Цеца (на показаната снимка) е къде-къде по-нормално, адекватно и симпатично изглеждащо младо момиче, отколкото Глория на младини.


По-добре изглежда, защото снимката е като за албум, а на Глория е някаква от видео.
Плюс това тези им снимки са още от млади момичета, сега са жени, разбира се, че ще се променят.
Цеца по лицето не си е пипала почти нищо, вижте й носа в момента какъв е, евентуално лифтинг и нещо на очите + устни, същата работа е и с Глория + гърдите и на двете, но те са ясни. Laughing
Ето две снимки на Глория, почти същата си е в лице, но знаете, че една прическа променя страшно много човек, пък камо ли грима.

# 44
  • София
  • Мнения: 23 123
Цеца по лицето не си е пипала почти нищо, вижте й носа в момента какъв е,
Съжалявам, че ще те разочаровам, но точно пък Цеца си е пипала много по лицето.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт