Сега, по-красиви от Преди

  • 21 301
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
А на снимките колко годишен е  Thinking

На 60г. http://www.thexfactorusa.com/contestants/leroy-bell

# 61
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 614
 Shocked Няколко пъти гледах снимките и се пулих. Поне ръцете да бяха като на 60, нали те бяха издайници на възрастта... На първата снимка му давам 35 г. Има нещо гнило тук, но не знам какво..

# 62
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Shocked Няколко пъти гледах снимките и се пулих. Поне ръцете да бяха като на 60, нали те издаваха възрастта... На първата снимка му давам 35 г.

Съвсем наскоро гледахме предаването. Докато не отпадна, всеки път се пулехме, съдиите също на кастингите. Не знам какво е гнилото - показаха и внучките му (не знам дали имаше и момчета) в едно от предаванията - големи деца.

# 63
  • Мнения: 1 788
Лирой е стра-хо-тен!  Flutter
Искам му генетичния мат'риал!  Crazy

# 64
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Лирой е стра-хо-тен!  Flutter
Искам му генетичния мат'риал!  Crazy

Аааа, тука станА боя  Whistling

# 65
  • Мнения: 1 788
Е, де, то мат'риал доста, не бъди такъв егоист!  Flutter
Все ще се споразумеем някак си...  Mr. Green

# 66
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 698
Здравейте. Има ли възможност да сложите една снимка да го видя.  PeaceНе ми се отваря изобщо сайта.Благодаря.  bouquet

# 67
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Здравейте. Има ли възможност да сложите една снимка да го видя.  PeaceНе ми се отваря изобщо сайта.Благодаря.  bouquet

Малиииииииии, шЪ сЪ изядете. Темата само за женки ли се отнася. Щото аз искам да ви покажа един 60 годишен младеж.
Цък и Цък
Това е един от участниците в американския "X Factor". Не знам дали е "пипан" или не, обаче изглежда естествено. Дай Боже всеки му така добре да изглежда на 60.

Линковете от този пост също ли не се отварят? Не ми се щеше да плесна директно снимките, защото са големшки.

# 68
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 698
Благодаря. Видях го  Shocked

# 69
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 614
Shocked Няколко пъти гледах снимките и се пулих. Поне ръцете да бяха като на 60, нали те издаваха възрастта... На първата снимка му давам 35 г.

Съвсем наскоро гледахме предаването. Докато не отпадна, всеки път се пулехме, съдиите също на кастингите. Не знам какво е гнилото - показаха и внучките му (не знам дали имаше и момчета) в едно от предаванията - големи деца.

Сега като гледах клип с него вече ми изглежда по-реално. А щом казваш, че и децата му са показвани и внуците значи не менти.. просто на снимките на прима виста не можах да го възприема.

# 70
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Хихихи Laughing, познавам такъв човек (мъж) и се радвам, че не е единствен.
Издава го само леко прошарена коса (ала Дж. Клуни), ако се пречупи и започне да я боядисва - никакъв шанс да го отнесеш към истинската му възрастова група.
Както казваш, Гита - дай боже всекиму!

# 71
  • Мнения: 6 495
Ох ,искам да ми е дядо  Laughing

# 72
  • Мнения: 329
Интересна тема.  Mr. Green

За Глория съм пристрастен - любимата ми певица е, просто като го чуя тоя тембър и губя връзка с реалността. Факт е, че е здраво пипната (че си е вадила плаващо ребро и си е удължавала краката - тези простотии не ги вярвам, звучат абсурдно). Но лице, джуки, цици и т.н. - да. Сега вече дори и под грима понякога си личат бръчици и т.н., но какво от това - дай Боже всекиму да изглежда така на 40. Цеца никога не ми е харесвала особено много. Според мен Глория изглежда в пъти по-добре - и като млада, и сега.

Ето ви нещо конкретно по темата:

http://picbg.net/u/63251/47815/607995.jpg

http://picbg.net/u/63251/47815/607996.jpg


Еми супер е. Изглежда перфектно. Наскоро по телевизията даваха сина й. Трудно е дори за асимилиране, че тази жена има син на 20 и...

# 73
  • Мнения: 10 547
И с 30-годишен син мога да я приема и изобщо няма да ми е трудно.

# 74
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Добре си изглежда, но е като много други жени на тази възраст - жената в близкото ни магазинче за алкохол и цигари изглежда по същия начин, а има внучка на близо годинка. Не ми е трудно да се повярвам, че има голям син.

Общи условия

Активация на акаунт