Бременни майки в чужбина - тема 41

  • 31 205
  • 737
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1
Честита Еми на Зайчето Hug Добре дошли,нови,мами-тук е много хубаво Peace,както каза Б.Б.малък пристан намирам и аз-съпричастност,кво да се прави.Не че ме игнорират у дома,ама мъже-нямат матки,барабар с бебе вътре-не знаят как седят нещата Sad Маменца да питам,може и простотия да е,ама като не разбирам...та вчера бях при анестезилога,каза човека с упойка и при двата типа раждане,не исках обяснение за това-напъъълно ме устройва Mr. GreenТъй-само че аз нали съм с дискова херния,носих му снимка,епикриза,каза си че това не пречи на упойката,няма проблем.Излизаме си и вече в колата мъжо ми казва-упойките се слагали отпред ли,отстрани ли някъде,не в гърба newsm78Някой запознат???Той ли не разбра,или има такива варианти newsm78 Това ми е "новото 20".Зои,уж чета родилите мами,и до другия ден вече не помня какво съм прочела ooooh!Информирам се уж за кърмене,че искам много,ама сега ме питай -нищо не знам..като ми опре яйчицето, май тогава ще се разтършувам CrazyЗЕЛЧЕ,какво да ти кажа-привет от ЕМА-готвачката-чистачката-учителката(синко си чака на мен изцяло),ако не съм на кеф-всички не са,пък аз не им се натрапвам с неразположението си,но просто "прецаквала съм обстановката"..Кураж маме,както ги научим,аз се отказах от превъзпитателни методи-колкото мога,толкова.Хубав ден Hug

# 376
  • Мнения: 2
 Здравейте и от мен, като бъдеща мама в чужбина реших и аз да се включа в темата надявам се да приемате нови попълнения   bouquet
Терминът ми е 06.08.2012 живея във Франция и работя в Белгия  Grinning
Леко бременеене желая на всички бъдещи мами и здрави и пухкави бебчета на финала  Hug

# 377
  • Мнения: 105
С голямо удоволствие и аз се присъединявам към темата. Живея в Северна Италия. Това ми е първа бременност - дълго чакана и много изстрадана. Бебчето ни е резултат от размразен трансфер правен в България. Живот и здраве в края на другата седмица се прибирам при бъдещия татко в Италия.
Очакван термин: 11 август
Хубав ден на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 378
  • Мнения: 505
Здравеите на новите бременни : Any_Zahaf и Радост_НМ . Желая ви много лека бременност и вси4ко да върви като по вода.

Аз от днес залягам над тухлите 4етворки от по 1000 страници и запо4ва голямото у4ене....

# 379
  • Мнения: 675
Здравейте,
на бързо да се запиша в темичката и започвам да чета от началото  Blush
С термин на 15.07.2012г., живееща в Англия.
Ще ми бъде много приятно да се запознаем.
За сега ви пожелавам приятен и успешен ден.  newsm51

# 380
  • Мнения: 245
Добре дошли на Darlena, Any_Zahaf, Радост_НМ и MariyaS. Леко бременеене.

bruxelles1, аз пък реших, че като си приключила работа ще почиваш, ама не, сега пък ще учиш. Възхищавам се на всички бъдещи майки, които водят активен живот ведно с бременността и съм благодарна, че при мен така се получи, че случайно забременяха по време на търсене на работа, та сега не работя и си почивам само и се каня така да е докато малката стане поне на годинка, пък после ще му мислим, в зависимост от финансите, или ще работя или ще си я гледам докато поотрасне още малко. За да не умра от скука съвсем може и аз да зауча нещо, че вече ме сърби мозъкът от толкова мързел.

# 381
  • Мнения: 17
Здравейте, с удоволствие се присъединявам към вас, ако позволите. Живея в Холандия, 10 Юли 2012 год. е моята щастлива дата, на която очаквам да се роди детето ми. Приятно ми е да се запознаем. Бъдете здрави и се усмихвайте!  newsm51

# 382
  • Мнения: 1 089
lyuckanova, много благодаря  bouquet. Ставаме два гласа против онлайн пазаруването на бременни дрешки.  Wink
Kalalily, благодаря за пожеланията  и посрещането bouquet. И аз много се радвам, че ще си съписваме в тази тема. Как сте вие с малкия?

Привет на всички новодошли като мен - Any_Zahaf, MariyaS, Горчива Луна, Радост_НМ (Радост, много се радвам за хубавите новини от вчера, дано скоро да се приберете при таткото).  Hug

bruxelles1, успех с ученето. Аз пък нещо се помотвам още с писането на мойта дисертация, но нямам никакво време, ще трябва да се стегна.

Усмихнат ден/вечер на всички  Hug

# 383
  • Мнения: 273
Колко много нови, бъдещи мами и то на летни бебенца като мен  Simple Smile   Hug добре дошли и лека бременност!
Аз да се оплача, че ми излезе т.н. БХС и резултата не ми е никък добър 1:60 . Не съм много притеснена, отдавам го на възрастта ми по-скоро. Но на 6.02 имаме насрочена дата за среща с лекар и евентуално амнио, та сега сме в чуденка дали да го правим или не.
Ние в неделя бяхме на пазар. Тук сега са зимните намаления и то доста изгодни бих казала, та си понакупих някой бременни дрешки. И аз съм на мнение, че дрехите за бременни трябва да се мерят, защото е задължително да са преди всичко удобни.

EMA ES, епидурала се слага в гръбнака, между определени прешлени. Не е болезнено, вкарва се едно маркуче с накрайник, наподобяващ тел (не знам как да го определя) , но не е игла.

# 384
  • Мнения: 505
Привет и на останалите нови попълнения. Браво, само така....че и нашият ред взе да идва вече....и трябват нови лица за темата....Още веднъж на всички желая лека бременност.

Varnagirl, не съм приключила с работата, изобщо даже....чудя се ще има ли приключване....стоя, стоя и все в работния компютър гледам...

Просто реших да си остана до 10-ти в нас за да уча че вече трябва да го взема този изпит. Става въпрос за устния краен изпит за да взема вече окончателно титлата Експерт и данъчен съветник. Но в същото време продължавам да си работя от нас, по малко.

След 10-ти ако още се чувствам добре, ще ходя пак на работа докато не родя. После ще поработвам от нас, доколкото мога...

Само искам да ми го дадат този изпит. Предния път го бях взела, но се заядоха с мен за простотии у решиха че трябвало да понаизустя още малко няколко закона.....Просто ги е яд че една чужденка може .....но както и да е.....този път дано корема помогне малко...

# 385
  • Мнения: 0
Много нови мами, прекрасно е с нови попълнения! Добре дошли на всички!   bouquet

Зелка - съчувствам ти, но и аз съм на мнение, че докато си мълчиш нищо няма да промениш. Започни лека полека да прехвърляш задачите на мъжете, защото като се роди бебето няма да имаш време за себе си, камо ли за тях и всичко останало, с което си се нагърбила. Честно казано, аз моят не съм го карала да ми помага, но пък той никога не е оставял всичко само на мен.  Peace

Дрехи и аз съм си купувала от Burlington, Marshall, JC Penney. Облекло за в работата съм купувала на Motherhood Maternity от Масy's или от специални магазини за бременни, но без да се изхвърлям, защото не го намирам за необходимо. Не съм по онлайн пазаруването и аз. Дори когато съм в стандартните си мерки.

Упойките и аз знам, че се слагат в гърба, дори те карат да се свиеш в ембрионална поза, докато ти я поставят.

Хайде и аз да изчезвам на работа. От там ще ви чета.  Simple Smile

# 386
  • Мнения: 3
 олеее колко нови мамчета... Hug за всички и хубаво бременеене

# 387
  • Мнения: 279
Здравейте Мами:)

Само на бързо минавам на да приветствам новите мами с Добре Дошли!Пожелавам ви едно леко и приятно бременеене:) HugЕх колко е хубаво да има нови попълнения,4е и аз в4ера като погледнах списъка 4е то не останало бе февруарки:)ей го къде е и него:)
Утре съм на доктор с ултразвук та да видим шишко колко е голям,няммам търпение да го видя 4е отдавна не съм го виждала,после ако остане време ще се от4ета:)
Приятен ден на вси4ки!

# 388
  • USA
  • Мнения: 1 323
Зелче и у нас беше така и в едно с моите бейби блус трябваше да им разясня ,че моето задължение е детето да е добре и нахранено и аз да съм спокойна и нахранена,всичко останало е ако имам време и енергия. Разпределих задачите и така.Не че всичко се върши на минутата когато искам,но е важното ,че се случва.Сигурно никога вече няма да си видя къщата в реда в който съм свикнала за по дълго от 2-3 часа и започвам да мисля начини как да обуча Лекси да помага Crazy
Добре дошли на всички нови коремчета Лека бременност ви желая и здрави, сладки бебчета на термин ви желая Hug
Дрехи за бременни аз не съм купувала.Направих си едни дънки и си купих клинчета без ластик и с по-дълги туники или разтегливи рокличи времето мина.Определено съм за комфорта ,а бременните панталони ме влудяват,та така си бях цялата бременност и сега мога да си ги нося  Simple Smile
С Лекси влизаме в режим по малко и май започвам да поспивам по повече от 4-5 часа на денонощие Crazy

# 389
  • Мнения: 27 524
Здравейте, момичета,
по любезната покана на Хирсен ида и аз - още едно белгийско попълнение за август  Blush

Лека бременност на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт