Обичам Клюкарника и все в него се вра:):):)!!!

  • 4 519
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 170
Тумбе, в дух на клюкарска обич викам да ти предложа смяна на пустия цип за моя сметка - стига вя  тия цици из Клюкарника!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ивонска, след време ше сменя имиджа, просто не ми е дошло времето... Peace Wink Hug

# 16
  • Мнения: 1 159
Тумбе,не сменяй ципа,харесва ми!Дали след трийсетте не съм обърнала резбата...
И Клю-то ми харесва,вися си вечер след работа-храна за душата!

# 17
  • Мнения: 0
Честита да Ви е Новата година Клюкарки!  newsm44 Close-mas: Обичам да вися в Клю-то!  Mr. Green Инфото е необятно,темичките забавни Simple Smile Разведряват ме  Heart Eyes Както се казва...който разбира ,тук се спира!  hahaha

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами...не ми е любимият подфорум, да си призная, но разцъквам поне веднъж на ден да не изтърва нещо важно Simple Smile

# 19
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
ЧНГ

Не мога без Клюкарника.

И без СПАМА,/като семейство сме/...

Приятно ми е, забавно ми е, научавам нови неща...

Нима е малко?

Тумбе... Благодаря ти за темичката... Heart Eyes

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Честита нова година на всички!
Клюкарника се харесва на хората, които съзнателно или не търсят нещо, което да ги разведри, да е позитивно, да е неангажиращо откъм затормозяване на мисъл и т.н., та затова е едно от най-посещаваните "местенца" от форума.И аз влизам всеки ден тук  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 296
Давай да говорим ние за хората, защото те отдавна говорят за нас Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 2 070
И аз
Мен пъпа ми е хвърлен тука Laughing

# 23
  • BG
  • Мнения: 2 458

Целувки на авторката!  Heart Eyes

Щастлива Нова година на всички!  Peace

# 24
  • Мнения: 1 446
Осведомявам се, а и винаги има кого да попиташ и да получиш мнение. Не ходя по много теми,защото нмам време, но от време на време обикалям и се спирам на интрересните за мен. А иначе ежедневно съм в Спама, там получавам успокоение когато имам нужда и се разтоварвам.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Няма такова бързо инфо като клюкарника Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 8 806
Какво е СПАМА? Embarassed Confused
В клюкарника влизам рядко, най-вече когато ме боли глава.

# 27
  • Мнения: 3
Осведомявам се, а и винаги има кого да попиташ и да получиш мнение. Не ходя по много теми,защото нмам време, но от време на време обикалям и се спирам на интрересните за мен. А иначе ежедневно съм в Спама, там получавам успокоение когато имам нужда и се разтоварвам.

Редкеее, стига ни прай реклама, че Марето ше остане под пари  Mr. Green
Спама е кокошарника на клюкарника  Mr. Green Кокошарника е дъ бест!

# 28
  • Мнения: 468
И на мен ми харесва клю-то: непринудено и обширно е.

# 29
  • Мнения: 1 446
В Спама на Клюкарника (понеже има и спам при лаковете например  Mr. Green ) си казваме мъката, какво ни радва, какво ни разплаква и просто си говорим простотии.

Ама трудно влизат новите, има тест  Mr. Green Шегичка.

Общи условия

Активация на акаунт