Iphone, HTC or Samsung Galaxy?

  • 6 517
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 175
Сигурна съм. Няколк пъти рефрешвах и резултат нула. И не мога да изтегля новите версии, защото съм на по-стара.А ако ъпдейтна не се знае какво ще стане и ще се наложи хакване.. Twisted Evil #Cussing out #2gunfire

# 16
  • Мнения: 261
Ние имаме Galaxy S II и сме много доволни. Прави много хубави клипове. Ние основно за това го взехме, да правим клипчета на бебка, че да може да се гледа като порасне. Simple Smile  Heart Eyes

# 17
  • под Витоша
  • Мнения: 185
Привет, искам да попитам някой дали iphonе може да се разкодира?? Купен е от Глобул и сега искам да мина на Виваком, но сим-картата не работи - пише "invalid sim" - веднъж ми я смениха и със втората е същото - там някакви девойки нищо не разбират....вдигат рамене....
 Ресторнах му всичко - не става. Започвам да си мисля, че сигурно е кодиран????
 

# 18
  • Мнения: 0
HTC и Samsun са китайски боклуци. Земи Въй-фона Simple Smile

# 19
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
HTC и Samsun са китайски боклуци. Земи Въй-фона Simple Smile

А "Въй-фона" е извънземен! Граби народе!  Joy

# 20
  • софия
  • Мнения: 25 461
Имам ХТЦ от 2 години. 3 пъти сменям тъч скрийн. Следващият месец му изтича гаранцията и около средата на годината смятам да го сменя (тогава му се пада пак да се прецака скийна, а няма намерение да плащам. До сега беше в гаранция). Държа да отбележа, че имам отношение към телефона - в калъфче е, не съм го изпускала в тоалетна, хвърляла по някой и т.н. екстремности. Не мога да сравня с друг подобен тип, защото преди това бях с прост Гнусмас с капаче, който е железен и още ползвам, когато този е на поправка.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 499
Да, това и мен супер ме издразни.
При едно рестартиране на Айфона ми изчезнаха куп прогрми, които сега като искам да изтегля от Епъл стора - ядец. Иска ми само последната версия.. Twisted Evil
И кво, догодина нов Айфон ли?  newsm78

Този проблем със софтуерните приложения го има още от първия Айфон.
Могат да се инсталират само техни приложения, а разбирам вече и при това има проблем.
Доколкото помня, можеше да се разкодира и да се кракне, обаче после почва да дава други проблеми.

# 22
  • Мнения: 2 199
Привет, искам да попитам някой дали iphonе може да се разкодира?? Купен е от Глобул и сега искам да мина на Виваком, но сим-картата не работи - пише "invalid sim" - веднъж ми я смениха и със втората е същото - там някакви девойки нищо не разбират....вдигат рамене....
 Ресторнах му всичко - не става. Започвам да си мисля, че сигурно е кодиран????
 

Може и сама да го разкодираш с малко четене в интернет Wink
Може и от глобул да ти го разкодират. При това съвсем легално. Условието е обаче да ползваш минимум 2 месеца iPhone-a с глобул. Отиди до някой офис и попитай. Или звънни на 123.
Малко офф но не мога да разбера какъв е проблема да дадеш луди пари за iPhone и след това да го кракнеш и да не можеш да отделиш 0,99евро за някое приложение, при положение, че почти всички приложения имат алтернативни (доста добри) free заместители. Моля поста ми да не се разбира като заяждане. Не знам какво има толкова да се свиква с телефона при положение, че е много интуитивен и + това дори user manual няма, защото просто лесно се работи с него.
Около коледа в глобул нямаше 4 S, явно доста iPhone-и са намирани под елахата по тази коледа. Беше изчерпан.  Simple Smile ВЪпреки, че 4S е много хубав телефон, отчитам като недостатък много слабата му батерия. От Apple обещават да оправят проблема с някой друг update на iOS, но за сега няма подобрение. Въпреки това е повече от прекрасен!

# 23
  • Мнения: 1 745
Аз съм ЗА HTC. Ползвам от лятото-доволна съм,нямам проблеми,лесно свикнах,а ми беше първи тел . с ОС. Simple Smile Преди това ползвах Самсунг,но батерията му беше много зле.Айфон не съм имала и не мога да дам отзиви,но цената му е доста висока според мен. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 35
Аз мисля, че отново трябва да си вземеш IPhone. Но по добре вместо IPhone4 да е IPhone4S. Той има нова и по-модерна ОС. Има дизайн на IPhone4, но отвътре е изцяло нов. Разликата в цените им е до 300 лева.

Надявам се да съм помогнала.  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 697
Ние имаме Galaxy S II и сме много доволни. Прави много хубави клипове. Ние основно за това го взехме, да правим клипчета на бебка, че да може да се гледа като порасне. Simple Smile  Heart Eyes

Мъжът ми също отскоро е с Галакси - наистина прави чудесни HD клипове, снимките също биват. Като дизайн е страхотен - много тънък и елегантен телефон, макар и да е по-скоро мъжки. За техническите характеристики нищо не мога да кажа, не разбирам кой знае колко Wink

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 016
Гласувах за Samsung Galaxy - много ми харесва този телефон.

# 27
  • Мнения: 1
Здравейте!
А някой има ли отзиви за HTC Rhyme? На него съм хвърлила око, но до сега не съм имала наистина умен телефон с операционна система и много се чудя. По принцип съм фен на Samsung, но в случая съм харесала този...А за iPhone спонсор нямам...Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 175
Само да кажа, че си взех HTC Sensation XL и съм супер доволна.. Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 328
Ето още една подобна темичка, може и оттук да почерпиш опит Peace http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=629010.msg21229398#msg21229398

Иначе аз от HTC не съм доволна- пак казвам защо- сензорът не работи добре, батерията пада бързо без дори да го ползвам много, забива ми, а за капак вече няколко пъти сам си гасне и се рестартира #Crazy Ползвам го от година и 2 месеца...ще ходи на ремонт, видно е Tired

Общи условия

Активация на акаунт