Philips - Lumea - фотоепилация

  • 645 199
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 1 545
  • Пловдив
  • Мнения: 606
Здравейте дами,
От известно време следя темата и прочетох доста страници, доста мнения, въпроси и отговори, които за вбъдеще ще са ми от голяма полза. Simple Smile
Решила съм скоро да си взема фотоепилатор, но съм се спряла на няколко и не мога да реша кой точно.
1. philips sc1995 - >250 000 импулса на лампата, Свръхдълъг кабел
2. philips sc1997 - >250 000 импулса на лампата, Свръхдълъг кабел ( някъде из форума четох, че бил много по-мощен и степените му за по силни от предишния модел, но обаче изпитвали затруднения и фотоепилаторът не винаги давал импулс )
3. philips bri950 -  С уникални извити приставки, Със сензор SmartSkin, Използване без кабел и с кабел

Много ще съм благодарна, ако изкажете мнение за фотоепилаторите Simple Smile

 Аз имам 1997. Моя приятелка bri 950. Като тя преди това е била с 1997. Казва че разликата е в кабела. И че сякаш 950 е по-силен от 1997. Но и от двата е много доволна.

# 1 546
  • Мнения: 22 978
Ами то всеки е изказал мнение.Няма много какво да се каже.Аз съм ползвала 95 и 97 , и двата ми вършеха/ вършат работа.
За последния не мога да кажа.
Винаги да има и кабел, това за мен в чн.важно!

# 1 547
  • Варна
  • Мнения: 19
Здравейте момичета, преди 3 месеца си взех Филипс лумеа и съм направила 7 процедури през 2 седмици. На бикини линията и мишниците след 2-та процедура вече нямах никакви косми, но на краката е много слаб ефекта и все още имам бая косми. Някоя имала ли е подобен проблем? Да продължавам ли още да се святкам през 2 седмици? Дали ще има ефект? Чудя се дали да не ги мина с епилатор и да видя дали ще израстват наново? Дайте ми съвет, моля ви!

# 1 548
  • София
  • Мнения: 803
Аз бих продължила още известно време да правя процедури през 2 седмици - само трябва да се съобразиш с летния сезон. А на краката по-светли ли са ти косъмчетата, защото това има значение обикновено на триъгълника са по-упорити Wink отколкото на краката, но имай предвид, че при всеки е индивидуално.

# 1 549
  • Варна
  • Мнения: 19
Аз бих продължила още известно време да правя процедури през 2 седмици - само трябва да се съобразиш с летния сезон. А на краката по-светли ли са ти косъмчетата, защото това има значение обикновено на триъгълника са по-упорити Wink отколкото на краката, но имай предвид, че при всеки е индивидуално.
   Преди да почна с фотоепилацията на краката сам ги махала само с епилатор може и това да е от значение знам ли  и са по тънки да в сравнение с бикини линията.

# 1 550
  • Пловдив
  • Мнения: 606
Аз бих продължила още известно време да правя процедури през 2 седмици - само трябва да се съобразиш с летния сезон. А на краката по-светли ли са ти косъмчетата, защото това има значение обикновено на триъгълника са по-упорити Wink отколкото на краката, но имай предвид, че при всеки е индивидуално.
  Преди да почна с фотоепилацията на краката сам ги махала само с епилатор може и това да е от значение знам ли  и са по тънки да в сравнение с бикини линията.
Аз краката също си ги махам с епилатор. И така ще продължа. Ще пробвам зимата как ще им се отрази фотоепилацията, макар че са доста рядки вече. Ако няма ефект ще продължа да си ги махам с епилатора.

# 1 551
  • Мнения: 1 837
Здравейте, момичета, от скоро съм с лумеа 1997, минала съм само една процедура за сега, така че още не мога да изкажа мнение. Струва ми се, че на места има разлика с преди, после си мисля, че си внушавам, ще видим как ще е след втората процедура, която ще направя след 3-4 дни. От първата насам не съм бръснала нищо обаче, чудя се кога е по-добре да го направя-деня преди да се насвяткам или непосредствено преди самата процедура. И въобще ок ли беше две седмици въобще да не използвам бръснача ?

# 1 552
  • София
  • Мнения: 803
Аз бръсна непосредствено преди да обработвам с фотото, ако скубя - тогава гледам да е ден два преди процедурата. Съвсем ок е да не правиш нищо през периода между двете процедури Simple Smile

# 1 553
  • Мнения: 12 891
От една процедура рядко има фрапираща разлика, предимно след втората вече е видимо, пак при в секи различно де. За бръсненето - и веднага, и на другия ден е ок. Ако има раздразнение на кожата от самото бръснене, по-добре да се успокои първо, до другия ден, а ако няма проблеми, няма нужда и да се чака. Между процедурите дали ще бръснете или не, няма никакво значение. Само дето косъмчета на две седмици са доста по-досадни за бръснене отколкото само наболи, друга разлика не виждам. Аз първите пъти помня че изчаквах по повече щото нали да виждам какво израства и какво не, от любопитство. После хем не им се вторачвах толкова, хем и вече бях установила че падат чак към втората седмица при мен, каквото ще падне там.

# 1 554
  • Мнения: 22 978
Опасването се забеляязва на 10-15 ден чак.

# 1 555
  • Мнения: 1 837
Благодаря за бързите отговори Simple Smile
Да, навсякъде чета, че след втората процедура се забелязва ефекта, затова нямам търпени да я направя и аз, че да видим. Притеснявам се само, че идва лято, и все пак не съм от най-редовно ходещите на плаж, едва ли ще го направя преди края на юни. До тогава би трябвало да съм минала поне 4процедури. А също да ви попитам след тези първи 4-5 през 2 седмици на колко време се прави нова?

# 1 556
  • Мнения: 29 446
Горе-долу в месеца веднъж.  Peace

# 1 557
  • Мнения: 130
Мили дами, искам да попитам два въпроса, извинявам се ако са глупави...
Преди 3 дена си направих третата процедура, общо взето резултата е навсякъде един и същ - имам като плешиви участъци, петна. Сякаш на краката най-бавно забелязвам ефект, но все пак там и пространството е много голямо.
Достатъчен ли е този резултат за след 3-та процедура... или нещо не ми е наред - бяла съм с черни косъмчета.
Във връзка с това,исках да попитам, тъй като между процедурите бръсна, а попринцип ги махах с кола или епилатор... скоро имам повод, да си покажа краката и много грозно стоят точките от бръсненето, така като са тъмни, та исках да попитам проблем ли ще е да ги махна с кола или епилатор, и кога ще е най-удачно за да не си объркам ефекта на процедурите... Извинявам се ако са ми глупави въпросите. модел 1997 е моят фотоепилатор. Благодаря!

# 1 558
  • Мнения: 29 446
Нормално е. Прави ги през 14 дни. След 3-4 порцедури се вижда най-добре ефектът.

# 1 559
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Включвам се в темата с недоволство. Явно съм първата, която ще регистрира проблем с батерията, щом от фирмата казват, че досега не са имали такъв случай. Имам безкабелния модел с приставки за лице и интим. 2016 направих първата си процедура, но след това дойде лятото, аз забременях и чак сега се сетих да започна отново процедури. Да, ама не. Фотоепилаторът не се зарежда. Седя почти два дни на зарядното, но дори не отчита зареждане ☹ Гаранцията вече е изтекла, купен е 2015. Ще мисля варианти, но ако някой е имал такъв проблем, нека сподели има ли как да го съживя. Освен да търся начин да сменя батерията? Или да го дам на баща ми да го окабели и да се ползва с кабел?

Общи условия

Активация на акаунт