Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 692
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 2 970
  • Мнения: X
С леко влажна /не прекалено мокра/ кърпа ги избърсах аз.

Вчера се минах цялата на 5-та степен. Едва не умрях като стигнах до интим Grinning Grinning На 4 ми е по-поносимо.

# 2 971
  • Мнения: 22 905
С леко влажна /не прекалено мокра/ кърпа ги избърсах аз.

Вчера се минах цялата на 5-та степен. Едва не умрях като стигнах до интим Grinning Grinning На 4 ми е по-поносимо.
Не рискувай щом усещаш силно парене, мижеш да се изгориш!

# 2 972
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Само аз ли не мога да открия къде в приложението да регистрирам епилатора за допълнителната гаранция ?
Може ли някой да ме насочи?!
Благодаря!

# 2 973
  • Мнения: 2 847
Ами не в приложението.В сайта на Филипс .Правиш си регистрация и ще ти иска номер на модел и сериен номер и ....вървиш по стъпките.Мисля и снимка на касовия бон ми иска.

# 2 974
  • Мнения: 441
Здравейте,

Мога ли да използвам фотоепилатора за косми.. между гърдите. Знам, че около зърната не става, но поне там? Какво мислите..някой да ползва в тази зона?

# 2 975
  • Мнения: 22 905
Здравейте,

Мога ли да използвам фотоепилатора за косми.. между гърдите. Знам, че около зърната не става, но поне там? Какво мислите..някой да ползва в тази зона?
Може

# 2 976
  • София
  • Мнения: 934
Здравейте! Сдобих се с модела 1997 и успях да се изгоря на ръцете. На 4 степен. Дали ще станат пигменти петна лятото като ми почернеят ръцете?

# 2 977
  • Мнения: 22 905
Здравейте! Сдобих се с модела 1997 и успях да се изгоря на ръцете. На 4 степен. Дали ще станат пигменти петна лятото като ми почернеят ръцете?
Най-вероятно не.Сега ще потъмнеят изгорените места, ще падне после тази кожа и отдолу ше има бели участъцинова кожа, които се махат само след солариум или излагане на слънце, за да се изравни отново тена.
Горила съм се два пъти и аз.

Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 14:31 от ДХ3

# 2 978
  • Мнения: 3 118
Здравейте! Сдобих се с модела 1997 и успях да се изгоря на ръцете. На 4 степен. Дали ще станат пигменти петна лятото като ми почернеят ръцете?
Съжалявам да го прочета. Едва ли ще се получат петна. Намажете с дефламол или пантенол.
Имам този модел и го ползвам на 5та навсякъде. Но принципно съм бяла.
Ползвайте на по-ниска степен - 2-3та особено ако е след лятото. А можете да си позволите по-висока след зимата, когато се предполага, че вече няма тен.

# 2 979
  • Мнения: 255
Здравейте, аз искам да попитам има ли нещо специфично при използването върху лице? И трябва ли преди това отново да го обръсна по някакъв начин?

# 2 980
  • София
  • Мнения: 11 571
Аз минавам с ножичка, не бих обръснала.

# 2 981
  • София
  • Мнения: 2 497
За моята кожа приложението препоръчва 4 степен, но аз се минах на 3 и усещах леко парене, та реших да не пробвам повече. Ще видим дали има резултат. 100% съм пропуснала някои места, на краката ми е доста сложно за момента да организирам плавното преминаване на уреда... Simple Smile

# 2 982
  • Мнения: 2 433
Аз на краката повтарям, пропускам, мазало, пък пак върши работа. Трудно ще пропуснеш едно и също място при всяко ползване, та с времето ще ги парнеш всички, споко.
Крака минавам на 5, на сгънки и колена - на 3ка, с  тъмна кожа съм.

# 2 983
  • София
  • Мнения: 934
Здравейте! Сдобих се с модела 1997 и успях да се изгоря на ръцете. На 4 степен. Дали ще станат пигменти петна лятото като ми почернеят ръцете?
Съжалявам да го прочета. Едва ли ще се получат петна. Намажете с дефламол или пантенол.
Имам този модел и го ползвам на 5та навсякъде. Но принципно съм бяла.
Ползвайте на по-ниска степен - 2-3та особено ако е след лятото. А можете да си позволите по-висока след зимата, когато се предполага, че вече няма тен.

Кожата ми е по-тъмна , но съм се изгорила на дясната ръка с дясното бедро .
Дали е възможно да съм натискала повече ?

# 2 984
  • Мнения: 22 905
Здравейте! Сдобих се с модела 1997 и успях да се изгоря на ръцете. На 4 степен. Дали ще станат пигменти петна лятото като ми почернеят ръцете?
Съжалявам да го прочета. Едва ли ще се получат петна. Намажете с дефламол или пантенол.
Имам този модел и го ползвам на 5та навсякъде. Но принципно съм бяла.
Ползвайте на по-ниска степен - 2-3та особено ако е след лятото. А можете да си позволите по-висока след зимата, когато се предполага, че вече няма тен.

Кожата ми е по-тъмна , но съм се изгорила на дясната ръка с дясното бедро .
Дали е възможно да съм натискала повече ?
не

Общи условия

Активация на акаунт