Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 815
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6
Включвам се и аз вече като горда притежателка на фотоепилатора. Моят също е от промоцията на Шел, като искам да благодаря отново на Г-жа Рамацоти и ♥ HAPPY ♥, благодарение на които успях да го поръчам с 50% отстъпка, тъй като ми отслужиха със своите ваучери. Та така и аз вече имам една процедура на крака и ръце, но имам въпрос: Как се справяте с бенките по тялото си - избягвате ли ги, мажете ли ги с нещо или и върху тях щракате?

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Това, което аз знам е, че не трябва да се святка върху тях. Като вариант казват да се мажат с бял молив, но лично при мен по-добър вариант, а и по-лесно за използване е хартиеното тиксо. Лепиш на мястото където е бенката и святкаш без проблем.

# 692
  • Мнения: 6
Това, което аз знам е, че не трябва да се святка върху тях. Като вариант казват да се мажат с бял молив, но лично при мен по-добър вариант, а и по-лесно за използване е хартиеното тиксо. Лепиш на мястото където е бенката и святкаш без проблем.

Благодаря за отговора!

# 693
  • Мнения: 29 371
Също знам, че не трябва да се свети отгоре на бенки и татуировки. Има риск от изгаряне. Аз лично не ги покривам моите, гледам да ги избягвам при процедура, но не винаги успявам. Когато светна бенка, усещам леко парване. Ако са големи, вероятно ще се усеща по-силно.

# 694
  • Мнения: 6 555
Оцветявам ги с бял молив, за да ми напомни като стигна зоната и гледам да светкам около тях. Peace

# 695
  • Мнения: 308
Аз моите бенки ги покривам с малко парче пластир или бяло хартиено тиксо..и върху тях не святкам. Много внимавам, защото още от началото съм изплашена с всички коментари как се хващало рак от тези фотоепилации... Rolling Eyes

# 696
  • Варна
  • Мнения: 2 264
И аз направих първа епилация.Не съм покривала бенките, но ги заобикалях.Следващият път ще им сложа обаче хар. тиксо за всеки случай.Епилацията я направих преди два дни и понеже ми е първа не очаквах какъвто и да е ефект веднага.Обаче имам леко забавяне на растежа на косъмчетата.По принцип моите по краката растат доста бързо и буквално всеки ден до сега трябваше да ги минавам със самобръсначка, за да са гладки.Т.е. ако днес ги почистя, утре набождат.А вече два дни още не са се показали, което си е напредък макар и малък.За протокола - минах се на 4-та степен.

# 697
  • Мнения: 1 110
При мен няма никаква промяна, не че и съм очаквала нещо да се случи след една процедура, но благородно завиждам на дамите, при които има забавяне на растежа или опасали косъмчета  bouquet

# 698
  • Мнения: 39
Здравейте,някой правил ли е процедура след кола маска и бръснене на една и съща зона?След кой вид епилация забелязвате по-добър ефект?Благодаря

# 699
  • Мнения: 978
Момичета , вие минавате ли интим с фотоепилатора и докъде се минавате ?

# 700
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Аз прочетох, че след епилиране/ кола маска зоната може да се фотоепилира чак след 24ч..Ако е само бръснене може веднага.

Аз правих интим, но ми е само 1 процедура все още.Направих всичко докъдето може, т.е. целият триъгълник отвън.

# 701
  • Мнения: 1 457
И аз правя интим цялостно, но не виждам много добър ефект. За сравнение на краката след 3 процедура няма почти нищо, докато на триъгълника цялостно и на мишници няма кой знае какъв ефект  Peace
Продължавам на две седмици и ще видим  Grinning

# 702
  • Мнения: 978
Благодаря bouquet, нали с приставката за тяло се минавате там?

# 703
  • Варна
  • Мнения: 2 264
На мен ми беше по-удобно с по-малката приставка.Имам моделът с кабела.

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
А, значи и на други се е случвало епилаторът да не "тръгне"  Crazy Crossing Arms.
Вчера се ощраках за втори път,пак на 5-та степен,уж старателно бръснах, обаче понамирисваше на пърлено пиле в спалнята  hahaha.
Ефект след първата процедура нямаше никакъв  Crossing Arms. Освен това след вчерашната епилация, 2-3 малки бенки ми се зачервиха...съвсем мънички са,не са релефни и не съм ги покривала с нищо, а явно трябва. И се ошашках...,че аз ако трябва да покрия всички бенки, които имам по ръцете и краката ще ми отнеме повече време от самата процедура  Rolling Eyes Намазах ги с крем "Здраве",ама ги мисля Crossing Arms.
17 дена пауза между двете процедури направих. Усещам кожата си малко като след слънчево изгаряне, топла и пареща, в деня на епилация,предполагам е нормално. Мажа със силно овлажняващо масло/крем за тяло.

Общи условия

Активация на акаунт