Philips - Lumea - фотоепилация

  • 645 126
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 840
  • София
  • Мнения: 803
Само внимавай с излагането на слънце след процедурите - дори и да са на тялото. Аз мисля този уикенд да ми е последната процедура на частите, които са изложени на слънчеви лъчи и след това чак септември Simple Smile

# 841
  • Мнения: 985
При всеки май е индивидуално. Аз съм доволна до сега от ефекта на лицето. Peace
Между другото видях, че моделът 1997 ще е на промоция в Метро. Peace
На каква цена ще е? Питам информативно.

# 842
# 843
  • Мнения: 519
Реших се и аз най-после, но сега въпросът е кой модел, имам добри отзиви за този, който ще е на промоция в Метро. А вчера друга приятелка си взе новия модел, но скоро нямала да го използва, понеже все още кърми.  newsm12

# 844
  • Мнения: 4 785
Аз на сайта на Филипс не успях да намеря информация за модел 1997 (има за 1995), някой ако може да помогне, за да се ориентирам в характеристиките му (и по онлайн магазините не го намерих и затова питам, което е малко странно)?

# 845
  • Мнения: 556
Аз на сайта на Филипс не успях да намеря информация за модел 1997 (има за 1995), някой ако може да помогне, за да се ориентирам в характеристиките му (и по онлайн магазините не го намерих и затова питам, което е малко странно)?

На английски устройва ли те?
Намерих това http://www.philips.co.uk/c-p/SC1997_00/lumea-ipl-hair-removal-device

# 846
  • Мнения: 4 785
Аз на сайта на Филипс не успях да намеря информация за модел 1997 (има за 1995), някой ако може да помогне, за да се ориентирам в характеристиките му (и по онлайн магазините не го намерих и затова питам, което е малко странно)?

На английски устройва ли те?
Намерих това http://www.philips.co.uk/c-p/SC1997_00/lumea-ipl-hair-removal-device
Да, благодаря много!

# 847
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Ако става дума за модел SK 1997 , който е с кабел, това беше промоционалният епилатор от играта с Шел.От Филипс бяха казали, че по принцип този модел в България го нямало по търг. мрежа, тъй като този модел е предназначен точно за такива промоции.
Аз си го взех, мисля че много дами тук имат също от него.Има две приставки - една за тяло и една, която се води прецизна/ става и за лице/.Има над 250К импулса, с което по нищо не отстъпва и на последните модели.Работи си като тях на 5 степени според цвета на кожата, има индикатор, защита от случайни импулси.Както казах работи с кабел, не е с батерия.Кабелът е дълъг, позволява свободни движения.
Питай ако нещо друго мога да помогна. Peace

Аз утре ще правя 4-тата процедура и след нея мисля и 5-тата да е след още 2 седмици и чак след това ще разреждам вече.Имам зони, в които няма косъмчета вече, има на места по краката, където има.Някои от тях, обаче падат.Имам осезаемо забавяне на растежа на косъмчетата, което за мен само по себе си е невероятно удобство, защото моите преди растяха доста бързо.Е, има какво да се желае още, но с всяка следваща процедура е все по-добре.

# 848
  • Мнения: 985
Искам и аз да се отчета. Закупих си фотоепилатора от играта на шел в последните дни на промоцията. Почнах да го ползвам  2-3 седмици след като го закупих. Мисля, че съм направила 3 или 4 или 5 процедури вече.
Ползвам го за ръце, горната част на краката и за гърдите, раменете и плешките на приятеля ми.
Ефект:
на моите ръце-значително забавяне на растежа, преди за 2 седмици вече ми бяха пораснали, а сега между процедурите едвам са изникнали, мисля, че имам и плешиви места.
горната част на краката- имам празни участъци, като космите ми там са доста светли и не знам до колко ще се повлияят, но продължавам.
Гърдите на приятеля ми- след 4тата процедура започна да се вижда някакъв ефект на оредяване и празни места. Той е идеалният фототип- много тъмен, остър косъм и бяла кожа. Очаквах, че по-бързо ще се повлияят, но уви. Все пак има някакъв напредък. Laughing
Раменете му- почти изчезнаха гадините, тук-там някой косъм.
Плешките-също много добър ефект.
Продължаваме.

# 849
  • Мнения: 528
Момичета, по време на цикъл има ли проблем да се използва епилатора? Чудя се дали да изчакам да ми свърши или да си спазя точно 14-дневния срок newsm78

# 850
  • София
  • Мнения: 803
Момичета, по време на цикъл има ли проблем да се използва епилатора? Чудя се дали да изчакам да ми свърши или да си спазя точно 14-дневния срок newsm78
моят съвет е да изчакаш, назад в темата момичетата бяха коментирали, нещо свързано с хормоните, а и чувствителността е по висока, в този период, и може да е по-болезнено като усещане и да трябва да правиш на по-ниска степен.

# 851
  • Мнения: 528
ninl, благодаря за съвета. Върнах се и попрочетох назад в темата и други коментари, та въпреки всичко мисля да рискувам. Не ми се отлага чак за следващия уикенд, а през седмицата нямам никаква физическа възможност да отделя време за себе си:((( А лятото чука на вратата и планирам до края на Май да съм приключила с 4-те процедури! Успех на всички!

# 852
  • Мнения: 985
Без да съм наясно по темата, аз лично бих се направила и по време на цикъл. Не се съобразявам с това.

# 853
  • Мнения: 667
След 4 процедура:
лице-няма ги, успешно премахнати, не растат;
мишници-тук-там, много малко има, изключително забавен растеж, от фоткането насам не съм пипала и почти няма нищо;
интим-аналогично на мишници, почти няма, има съвсем малко останали на места;
крака запчочнах по-късно, там не са 4 процедурите, но са останали по няколко петънца.
Другата седмица правя 5 процедура. Чудя се да започна ли да разреждам след нея или да ударя и 6 процедура и тогава?

# 854
  • Варна
  • Мнения: 2 264
След 4 процедура:
лице-няма ги, успешно премахнати, не растат;
мишници-тук-там, много малко има, изключително забавен растеж, от фоткането насам не съм пипала и почти няма нищо;
интим-аналогично на мишници, почти няма, има съвсем малко останали на места;
крака запчочнах по-късно, там не са 4 процедурите, но са останали по няколко петънца.
Другата седмица правя 5 процедура. Чудя се да започна ли да разреждам след нея или да ударя и 6 процедура и тогава?

Аз бих направила само на краката още една след 2 седмици, останалите неща бих разредила. Peace


Аз лятото не мисля да спирам с краката и интим, но ще си спазвам да ги пазя от слънцето 24ч. преди и 48ч. след фотоепилация, мисля да се минавам на по-ниска степен/ сега се правя на 5/, като хвана малко тен и да се мажа с 50 фактор.

Общи условия

Активация на акаунт