Philips - Lumea - фотоепилация

  • 645 126
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 6 558
Появява ли ли са ви се нови бенки откакто ползвате фотоепилатора?

# 871
  • Мнения: 308
Аз имам чувството че да, само че няма как да се каже дали са от него - по принцип човек получава нови бенки през целия си живот, а моята кожа е предразположена...  Tired

# 872
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Аз за сега не, но съм само на 4 процедури още.Може би някой, който ползва уреда по-дълго ще сподели.

# 873
  • Мнения: 378
Мигат постоянно и когато го настроиш на определената степен спира да мига. При мен започнаха да мигат всички и епилатора не работеше. Включвах и изключвах от бутона и нищо, после изключих от контакта и пак нищо... накрая извадих кабела от епилатора и разгеле тръгна.

При мен става така, ако отпред приставката я няма или не е сложена добре, но мига само първото.

Последна редакция: пн, 15 май 2017, 10:58 от miriana86

# 874
  • Мнения: 2 838
Там беше приставката и мигаха всички едновременно. Оправи се, но от тогава не съм го ползвала. Ще споделя,ако отново имам проблем. Simple Smile

# 875
  • Мнения: 12
Да, даже споделих преди няколко седмици за странното им появяване и изчезване след това.  newsm78

Появява ли ли са ви се нови бенки откакто ползвате фотоепилатора?

# 876
  • Мнения: 978
При мен тези новопоявили се бенки нне се скриха.

# 877
  • Мнения: 6 558
Аз една съм забелязала до сега...ще я следя да видя дали ще изчезне, ама ме съмнява. Rolling Eyes

# 878
  • Мнения: 80
При мен една изчезна, а беше хубаво кафява Simple Smile
Ходих на процедури в салон и по едно време се усетих, че бенката ми почти е изчезнала.

# 879
  • Мнения: 173
Здравейте, и аз обмислям покупка на Philips Lumea. Тъй като моята кожа е доста тъмна и се опасявам, че може да няма ефект, мисля да се възползвам от предлагания в момента 90 дни тест период. Въпросът ми обаче е нужно ли да закупя най-скъпият модел / BRI956 /? Или да взема модел BRI950, който има приставки за лице и тяло / без бикини и мишници /? Могат ли приставките за тяло и лице да се ползват и за бикини и мишници?

# 880
  • Мнения: 2 730
Здравейте, и аз обмислям покупка на Philips Lumea. Тъй като моята кожа е доста тъмна и се опасявам, че може да няма ефект, мисля да се възползвам от предлагания в момента 90 дни тест период. Въпросът ми обаче е нужно ли да закупя най-скъпият модел / BRI956 /? Или да взема модел BRI950, който има приставки за лице и тяло / без бикини и мишници /? Могат ли приставките за тяло и лице да се ползват и за бикини и мишници?
Какво представлява този тест период, може ли да разкажеш повече? Ако не си доволна от продукта ще възстановят ли сумата за покупката?

# 881
  • Мнения: 173
Да, точно така.

Чл. 3. Процедура на кампанията
Кампанията се състои във връщането на заплатената цена за продукт включен в кампанията,
закупен през периода на кампанията, от купувачи, които не са доволни от функционирането на
закупения продукт Philips, включен в кампанията.
Периодът на валидност на кампанията за фотоепилатори Philips Lumea BRI956/00, BRI953/00 и
BRI950/00 е 28. Април - 30. Юни 2017 г, като само закупените в този период продукти се ползват от
условията на промоцията. Периодът на валидност на кампанията за Комплект фотоепилатор
Philips Lumea Prestige BRI956/00 + тример Philips HP6393/00 е 28.04. – 18.05.2017 г., валидна само
във верига магазини Технополис, България.


# 882
  • Мнения: 308
Нека и аз да споделя отново, след 6 месеца употреба на уреда, какви резултати забелязвам:
подмишниците първоначално обработвах на 4-5 степен, тогава имаше супер резултат, но след това започна да ми пари много и намалих на 3 степен - сега само тук таме има мънички петна без косми, всичко друго покара отново...Но..няма как...на 4-5 вече е болезнена процедурата
на ръцете се получи подобна ситуация - след обработка на 4 степен почервеняваха много и пареше...Сега на 3 степен ефекта е 50/50
на краката ефектът е може би най-голям...да кажем 80 %...тях ги минавам на 5 степен, нямат такава чувствителност. Но интересно е, че по вътрешната страна на краката под бедрата се появиха косми, които растат под кожата изцяло, но са твърде надълбоко, за да бъдат извадени както и да било (някои от тях са вече доста дългички)
интим - минавам на 3-та - получи се зона с плешиви петна...
Какво да кажа като заключение - аз съм с бяла кожа и много тъмни косми. Перфектния тип за фотоепилация. Само че това много често върви и с чувствителна кожа. В момента размишлявам и се чудя дали пак бих си го купила, ако можех да се върна назад... newsm78

# 883
  • Мнения: X
Мила_91Smile a аз вече размишлявам кой нормален епилатор да си купя. Определено и аз очаквах повече, или поне очаквах да не израстват пак. За малко да пропсунеш или намалиш степента и всичко си изниква наново Sad а не съм убедена в безопасността му за здравето при употреба няколко години нон стоп.

# 884
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честно казано, и аз очаквах повече. Светла съм, със сравнително тъмни косми. За 5 месеца употреба, резултатът на краката е добър, 2-3 седмици нищо не пониква, но пък има петна, където космите си стоят - задължително трябва да се епилирам и по друг начин. Под мишниците няма почти никакъв ефект, като се има предвид, че ги минавам на 4-5 степен, а преди това години наред съм ги епилирала. На лицето също не виждам голям ефект. Интим - що-годе добре, но пък стават пъпки и врастнали косми. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт