Philips - Lumea - фотоепилация

  • 645 474
  • 3 051
  •   4
Отговори
# 150
  • Мнения: 9 670
Може да напиша нещо тъпо, ама...
Вземи предмет с размер на кибритена кутия и виж колко пъти ще го наложиш на краката си... толкова, най-вероятно, импулса ще ти трябват на процедура.  Crazy

# 151
  • Мнения: 555
Може да напиша нещо тъпо, ама...
Вземи предмет с размер на кибритена кутия и виж колко пъти ще го наложиш на краката си... толкова, най-вероятно, импулса ще ти трябват на процедура.  Crazy
Добра идея  Mr. Green

баси, и той 600 лв. ццц
ок ще търся с кабел, не ми пречи по принцип. и казваш тези 100 000 импулса са предостатъчно

че гледах един с 250 000 ама с 300 лв повече струва и не знам как да преценя. ясно че подмишници и триъгълник е малко импулси, но за краката не мога да преценя как стоят нещата - 100 - 200 отиват ли

всъщност 300 светвания да отиват на процедура за цяло тяло = 300 процедури, което е предостатъчно

В козметичен салон надали ще ти е по-евтино  Peace

При мен космите днес почнаха да падат. Това е още преди втора процедура. Почнах да се обнадеждавам. Дано не ми секне ентусиазма.

# 152
  • Мнения: 843
Ааа със сигурност инвестицията е добра. Просто не съм ходила в салон за такава процедьра и затва ми се вижда скъпо. Иначе се информирах, че в салоните е кожодерство
Добра идея с кибрита да ти кажа. Поне ориентир ша имам.

# 153
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен!Реших се и аз най-накрая да си взема фотоепилатор(Филипс Лумеа).
Искам да попитам има ли ефект върху врастналите косми?Моите буквално растат под кожата...Sad

# 154
  • Мнения: 191
И аз при вас с питане. Прочетох всичко, което сте изписали в темата, но реших все пак да се посъветвам. Мъжът ми реши да ме изненада за празниците с PHILIPS SC2005. Но аз по принцип със с доста светла кожа и косъмчета (повечето са руси). Също така пролетно време като ме огрее за първи слънцето ми се появяват малки пъпчици (предимно по ръцете), който сърбят, т.е. имам някакъв вид слънчева алергия. Отгоре на всичкото съм и с хормонални проблеми, имам ПКЯ. Та след всичко това дали има изобщо смисъл да пробвам уреда, или е по удачно да го заменя с някакъв друг вид техника  newsm78 Иска ми се да се отърва от досадните косми, но нещо не ми се вярва да има ефект.

# 155
  • Мнения: 4
Аз искам да споделя , че още след втората процедура с Лумеа SC2007 има видим резултат. Косъмчетата стават по-тънки и меки и почват много по-бавно да растат. Дано и занапред резултатът да е още по-добър и траен.  Laughing

# 156
  • Мнения: 555
Аз днес направих трета процедура. Още след втората видимо има резултат. Доста разредени, на места изобщо няма.
Има обаче една точица на стъклото, която не мога да махна. Идеи, как да я изтрия? С кърпичката става, само когато веднага след употреба се избърше добре. Тази явно е пропусната и сега не се маха.
На мъжа ми има резултат още от първата процедура. хем него го правих на 3та -4та степен, че не търпеше повече. Обаче тъй като не е възможно перфектно бръснене и все някъде остава някой косъм явно такива точици ще си стават. Въпроса ми е, дали биха попречили на работата на фото епилатора за в бъдеще? newsm78
Относно батерията, понеже по-назад се коментираше - аз успявам да се направя цялата с едно зареждане. Това са цели крака,ръце, мишници и триъгълник  Peace ДНес за пръв път ми свърши батерията на последните няколко см. Обаче много се мотках и затова така се случи. Ако се действа организирано и без много прекъсвания на работата е предостатъчна батерията  Peace Най-добре според мен да се спира в паузите, докато се подготвяш за следваща зона. Хем така и той отдъхва и се охлажда.

# 157
  • Мнения: 32
Момичета, имам питане... Как точно се случва процедурата като време на зона? В описанието пише по колко минути на дадена зона, а импулса се предава за секунда върху кожата. Значи ли, че трябва по 60 импулса на зона мишници примерно ( за тях пише 1 мин) или аз не съм разбрала?

# 158
  • Мнения: 9 670
Eдин импулс е едно натискане на копчето. Следователно за подмишници можеш да натиснеш 5 пъти за 10 секунди, може да се мотаеш и половин час, докато се нагласиш пред огледалото и натиснеш копчето.

# 159
  • Мнения: 32
Значи на зона са необходими по няколко импулса... Съжалявам за "неандерталството", съвсем от скоро го имам и искам да го ползвам ефективно за това задавам такива въпроси. Rolling Eyes Но ме озадачава и това, че пише, че ако използваме повторен импулс на зона-той няма да бъде ефективен и увеличава възможността от кожни проблеми  Shocked

# 160
  • Мнения: 555
Като се правиш сам понякога е невъзможно да не повториш някъде. Аз като почна се старая да не се разсейвам, за да не забравя до къде съм стигнала. С плъзгане ми е най-лесно. Само задържам копчето и местя. Отзад на краката, като не виждам и карам по усет.
Времето, което пише е ориентировачно. Мишници аз правя за секунди на 5 светкания и готово

# 161
  • Мнения: 25
И аз си взех Lumea- 2001 и съм изненадана, че всъщност става доста по-бързо и лесно отколкото очаквах.

Имам два въпроса, чиито отговори не успях да открия:
1. В случай, че човек не е доволен от резултата след първите 4 процедури ( на 2 седмици) може ли да се продължи през 2 седмици или задължително трябва да се разредят като поддържащи.
2. Тъй като моите растат доста преди да дойде втората седмица все пак няма нужда да се правят по-често от 2 седмици? Нали така? Просто не ги скубя, а при нужда бръсна.

# 162
  • Мнения: 555
И аз си взех Lumea- 2001 и съм изненадана, че всъщност става доста по-бързо и лесно отколкото очаквах.

Имам два въпроса, чиито отговори не успях да открия:
1. В случай, че човек не е доволен от резултата след първите 4 процедури ( на 2 седмици) може ли да се продължи през 2 седмици или задължително трябва да се разредят като поддържащи.
След 4 процедури не вярвам да останеш без косми. На мен ми предстои 6та, а още имам Wink Да разредиха се много и вече дори забелязвам цели петна без косми, но все още има
2. Тъй като моите растат доста преди да дойде втората седмица все пак няма нужда да се правят по-често от 2 седмици? Нали така? Просто не ги скубя, а при нужда бръсна.
Правиш си на 2 седмици. Бръснеш се, когато сметнеш за добре. Епилация аз смятам да започна чак след 8мата, когато вече ще разредя фотоепилацията
И аз да се включа с резултати и мнение - батерията пада бързо ако се моткаш. Кофти е, но пък не ми пречи толкова да изчакам или да разделя зоните за третиране на два дни.
При мъжа ми още след 3тата употреба има супер видими дупки! Точно както е минавал фотоепилатора, точно така няма косми. Което от друга страна доказва, че не минавам навсякъде и е малко кофти  ooooh!

# 163
  • Мнения: 3
Привет! Купих си модела с кабел. Искам да попитам как да поддържам преди и след? някои казват предния/същия ден, други - чакай да пораснат... сигурно вече се е събрал повече опит за споделяне. newsm78 
А за "след" трябва ли да ги чакам така да паднат, или мога да ги обръсна?

# 164
  • Мнения: 555
Нищо не разбрах  newsm78 Кое да поддържаш преди и след?

Общи условия

Активация на акаунт