Philips - Lumea - фотоепилация

  • 643 590
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 427
Здравейте,
Моята Лумия 2001 вече не работи. Ползвала съм я буквално няколко месеца, после забременях, все още кърмя и му изтече гаранцията.
Сега обаче просто не включва. - може да е от зарядното....
 Ако на някой му е от полза лампата или някоя част - може да  му ги продам.
Лампата със сигурност има много светкания още, защото е ползван  около 3 месеца само.

# 166
  • Мнения: 3
Нищо не разбрах  newsm78 Кое да поддържаш преди и след?

да подържам липса на косми Simple Smile Мога ли след лумеата да бръсна, или трябва да ги чакам да изпадат?
Колко време преди лумеата да бръсна?

# 167
  • Мнения: 555
Ясно. Ами не знам ... Аз се бръсна непосредствено преди процедура и на този етап не се бръсна допълнително, макар че е доста неприятно, но ще устискам още 3 процедури  Flutter
Проблема с бръсненето според мен е единствено, че удря повече тока ако имаш дълги косми и, че стават точки на лампата  Peace
Аз на ръцете не се бръсна. Само първия път и после прецених, че не си струва.
Иначе като станат точки по лампата установихме, че след като изстине се чистят по-лесно. Запотяваш стъклото и бършеш  Wink

# 168
  • Мнения: 3
мерси! да, на упътването пише преди употреба да бръснеш, за да не отива тока в тази част от косъма, която е над кожата, но някои дами казват да се изчака малко да тръгнат, за да са във фаза на растеж... но дали не е това за лазер..? сега си светнах левия крак на 3ти ден след бръснене(тъкмо са пробили), довечера ще обръсна другия и ще го светна веднага... но това ми е 1ва процедура, така че не знам дали изобщо ще имам данни за публикуване.

# 169
  • Мнения: 555
При мен към края на втората седмица (след първа процедура) започнаха да падат по малко по малко. При мъжа ми още на първа процедура имаше видим резултат. А след 3та при него направо си има "плешиви петна". При мен също. Аз днес правих 6та процедура.
Старая се обаче всеки път да минавам плътно едно до друго святканията и да сменям посоките, за да няма пропуски.
Например ако единия път се минавам в хоризонтална посока на лампата, следващия път я държа вертикално.

Ама тая батерия много бързо почна да пада, хем действам много бързо и нямам толкова голям терен за обработка newsm78 Според вас дали е от това, че аз навсякъде се правя на 5та степен или просто са си такива?

# 170
  • Мнения: 3
Здравейте,
Закупих си Лумея SC2009 и вече имам три направени процедури, но освен, че на подмишниците косъмчетата растат по-слаби другите зони сякаш не са обработвани. Не съм забелязала и падащи такива. Коя е степента, която ползвате обичайно при процедурите?

# 171
  • Мнения: 555
Аз съм с Лумеа 2009 След 6та процедура вече подмишниците имат броени косми, но аз и преди си нямах много. На краката до коленете са ми на 60%, триъгълник пак толкова.
При мъжа ми имаше резултат още от първата процедура  Wink Относително е. Ама ще видим.
Батерията как е? Моята започна да пада дразнещо бързо  newsm78

# 172
  • Мнения: 460
И аз в клуба с Philips lumea, имам го от 2 месеца, но съм малко несериозна, с малкия ми е трудно Grinning. Все пак има резултат. Имам един ужасно тъп въпрос, но ми е важно. Дами в книжката пише, че може да се прави триъгълника, питането ми е това означава, че мога да правя само бикини линията или целия триъгълник ?
А за бръсненето, в книжката пише да се бръснат космите преди всяка процедура, така и правя. Simple Smile

# 173
  • Мнения: 3
При мен батерията държи за две процедури, разбирай подмишници, триъгълник изцяло и половин крака. След втората процедура светна оранжево, но не го заредих веднага. Включих го преди третата обработка, макар, че батерията явно се беше възстановила, защото светеше отново в зелено, но не исках да стигам до пълно разреждане. Bertichka, през какъв интервал си правиш фотото, сега? В смисъл спазваш ли инструкцията за  по-продължителен период след четвъртата процедура?

# 174
  • Мнения: 555
Bertichka, през какъв интервал си правиш фотото, сега? В смисъл спазваш ли инструкцията за  по-продължителен период след четвъртата процедура?
Това нещо съм го пропуснала  newsm78 Май пак трябва да прочета инструкциите. До сега през 2 седмици си правя и правя всичко на веднъж. Крака (цели), ръце, подмишници, триъгълник.
Всъщност вече почвам от най-трудните зони - триъгълник, мишници и крака до колене и до където стигне батерията. После зареждам и продължавам или в най-лошия случай на следващия ден продължавам.
Продължават да падат виждам резултата дори на най-окосмените зони, но все пак очаквам повече Thinking
Сега ми предстои тази седмица 7ма процедура. Не знам защо но си мисля, че след 8ма като пораснат и си направя кола маска после ще са драстично по-малко. Някак си ми се струва, че все едно фоликула е "обработен" така да се каже, но косъма просто не може да падне толкова лесно  newsm78
Имам един ужасно тъп въпрос, но ми е важно. Дами в книжката пише, че може да се прави триъгълника, питането ми е това означава, че мога да правя само бикини линията или целия триъгълник ?

Всичко правя Peace Ако те пари много намаляш степента. Аз се правя на 4-5та степен ако много пари някъде на 3та.

Важното е резултат да има и да е дълготраен Praynig

# 175
  • Мнения: 9 616
Аз само за инфо да кажа, че 4 месеца след като спрях процедурите (заради бременност) всичко си е по старому.
Най-бързо се възстановиха космите по триъгълника, последвано от подмишници и последно краката. Е, по краката още има някакви 5% неокосмени части.

Това за информация, ако решите да спирате по някаква причина.  Simple Smile

# 176
  • Мнения: 3
Аз само за инфо да кажа, че 4 месеца след като спрях процедурите (заради бременност) всичко си е по старому.
Това само го предполагах. Въпросът е да има ефект, пък било то и временен.
Омръзна ми от болката при и след епилация, и това парване е за предпочитане. Ще трябва да увелича степента, защото до сега ползвах 3-та степен и както казах не съм впечатлена. Поради тази причина и аз смятам да продължа през две седмици, докато не забележа резултат.

# 177
  • Мнения: 843
Аз само за инфо да кажа, че 4 месеца след като спрях процедурите (заради бременност) всичко си е по старому.
Най-бързо се възстановиха космите по триъгълника, последвано от подмишници и последно краката. Е, по краката още има някакви 5% неокосмени части.

Това за информация, ако решите да спирате по някаква причина.  Simple Smile



А колко време го ползва преди паузата?

# 178
  • Мнения: 9 616
Скрит текст:
Аз само за инфо да кажа, че 4 месеца след като спрях процедурите (заради бременност) всичко си е по старому.
Най-бързо се възстановиха космите по триъгълника, последвано от подмишници и последно краката. Е, по краката още има някакви 5% неокосмени части.
Това за информация, ако решите да спирате по някаква причина.  Simple Smile

А колко време го ползва преди паузата?

Самоцитирам си мнението от по-назад в темата.
Живот и здраве трябва да родя юни месец и мисля от есента да подновя процедурите. Аз бях много доволна от ефекта и то само след 3 процедури!  Simple Smile

Здравейте. Да дам отчет в темата.

Имам Philips Lumea SC1991 (най-евтиният от серията). Направила съм 3 процедури през 15 дни.
Ефекта е невероятен.
Подмишници - изчезнали косми на 90%.
Цял интим - изчезнали на 60%
Крака - изчезнали на 70%
Ръце и лице не правя и нямам нужда да правя.

Кожата ми е по-скоро светла, космите изключително тъмни и гъсти. От 6 клас съм ползвала предимно бръснач и когато не ме мързи епилатора.
Ползвам 4та степен на подмишници и крака и 3та на интим зоната.
Не знам колко импулса съм изхарчила, но когато свършат, категорично ще инвестирам в нов уред.
Болка няма, само леко парване.

Това е най-добрата покупка, която съм правила през целия си живот.
За жалост нямам снимки "преди", но мога да дам снимки "след"(примерно след 1 седмица небръснене на все още неповлияните зони) за да се види ефекта и да се види, че не са измислици.  Simple Smile

# 179
  • Мнения: 843
Благодаря, Queen, убедих се че си заслужава. Изчаквам още, защото кърмя и е противопоказно. Но сэм се насочила и аз към по-евтин модел

Общи условия

Активация на акаунт