Philips - Lumea - фотоепилация

  • 645 789
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 555
Ей аз защо нямам УаУ ефект след 6 процедури вече Sad На 50% съм си все още космата. Само подмишниците, както бях писала вече са броени косми, но и преди нямах много.
Може би космите ми не са достатъчно дебели и тъмни  Confused

# 181
  • Мнения: 386
Привет, и аз съм в кюпа с Лумеа 1997 - държах да е с кабел, защото не ми се занимава със зареждане и тази я хванах изгодно в Амазон. Нова ми е и само веднъж се флашнах, общо взето навсякъде, където се сетих Laughing - цели крака, ръце, подмишници, линията на корема, кръста, абсолютно цял интим, горна устна - за няма два часа насвятках всичко.

Обаче голямата драма ми е бръсненето, адски кофти се чувствам и се чудех има ли някой който ползва епилатор или кола маска преди това? Четох назад логиката, че трябва да има все пак косъм, който да бъде флашнат, но при положение, че в инструкциите пише, че може и кола маска, и епилатор (We recommend shaving, short-trimming, waxing or mechanically epilating as pre-treatment methods. If you choose waxing as a pre-treatment, we recommend to ensure that all possible residue of wax has been removed prior to treatment.), сигурно има защо, едва ли биха го написали, ако няма да има ефект от фото-то след това? Thinking

# 182
  • Мнения: 555
И аз разсъждавах на тези въпроси, но реших да устискам. Сега след 7ма процедура съм много доволна. Смятам скоро да си направя и "първата" кола и да видя после кога ще посмеят пак да пораснат Mr. Green
Иначе в момента продължават да падат и да се разреждат. Надявам се на дълготрайни резултати  Praynig

# 183
  • Мнения: 386
Ще се опитам да изтрая бръсненето и аз, защото наблюдавам някакви резултати още след първата процедура и не искам да скапвам нещата. Масово опадане имам в интимната зона и на ЕДНАТА подбедрица Laughing Другата сигурно съм я претупала, знам ли. По останалите места косъмчетата не са така силно разредени, но изглеждат някак немощни и очаквам да почнат да падат по-сериозно и те при следващата процедура. За съжаление тя ще закъснее с два дни, защото се налага да съм командировка, надявам се да не е фатално.

# 184
  • Мнения: 555
Не е фатално. Аз мога да се похваля, че подмишниците ми имат буквално по 2-3 косъма. За останалите зои съм на 50% и не съм много хепи, но явно си зависи от много фактори. Ще си стискам палци и тези да опадат Praynig

# 185
  • Мнения: 3
Момичета немога да разбера, космите след фотоепилацията, трябва да започнат да израстват и да падат сами ли? Embarassed
Аз също си взех фотоепилатор, но Rowenta и съм след първа процедура, но имам чуство, че претупах нещата малко  Sad
Изчетох всичко тук, но пак не разбирам кога опадат или въобще не поникват ли?

# 186
  • Мнения: 555
При мен започнаха да падат едва преди да дойде ред за втора процедура и то малко по малко. После почваш да не забелязваш кога точно падат, но видимо се разреждат  Peace За поникването на ново - по-скоро се забавя значително растежа.

# 187
  • Мнения: 40
Здравейте, Момичета! Моят Филипс пристига утре. Обаче..., кърмя... Защо е противопоказно да се ползва от кърмещи? Какво влияние би могло да има? Май само ММ ще го ползва на първо време.... Sad

# 188
  • Мнения: 843
Здравейте, Момичета! Моят Филипс пристига утре. Обаче..., кърмя... Защо е противопоказно да се ползва от кърмещи? Какво влияние би могло да има? Май само ММ ще го ползва на първо време.... Sad

Някъде из форума попаднах на инфо, че не че вреди, а по-скоро защото хормоните били бушували още и съответно влияели на окосмяването. За това можело и да няма ефект. Но дали е така...

# 189
  • Мнения: 40
Късметче7, Благодаря!  Simple Smile

# 190
  • Мнения: 22
Привет мили и от мен от скоро и аз се интересувам от фото епилатора, на практика изчетох доста неща и цялата тема тук, обаче май в момента съм още по объркана за това се надявам на вашата помощ. Това че падат косъмчетата разбрах, разбрах че и трябва да се бръснеш, но не ми стана ясно какво се случва след време, там където са опадали излизат ли пак, както са били преди да започне да се използва ? Благодаря предварително Simple Smile 

# 191
  • Мнения: 555
Привет мили и от мен от скоро и аз се интересувам от фото епилатора, на практика изчетох доста неща и цялата тема тук, обаче май в момента съм още по объркана за това се надявам на вашата помощ. Това че падат косъмчетата разбрах, разбрах че и трябва да се бръснеш, но не ми стана ясно какво се случва след време, там където са опадали излизат ли пак, както са били преди да започне да се използва ? Благодаря предварително Simple Smile 
Освен ако не си маркираш конкретно петно от участъка, май трудно ще разбереш  Mr. Green И трябва да спреш в даден момент да третираш това място, за да видиш там растат ли или не.
По това, което аз съм чела растат, но след доста повече време, отколкото след кола маска да речем. Затова се правят и поддържащите процедури на 1-2 месеца. Peace
Аз съм доволна. Не съм без косми, но не съм и като преди. При мъжа ми има значителна разлика.

# 192
  • София
  • Мнения: 5 737
Здравейте!Мисля да си купувам Лумиа за това се записвам да ви чета Simple Smile

# 193
  • Мнения: 1
Здравейте,

Подобни неща ми бяха обяснени и от моя приятелка, която е козметичка...Но както казах - приятелка е и не би се опитала да ми продаде нещо....Мисля, че инвестицията в добър, но по-добър епилатор си заслужава повече...

А някой може ли да ми препоръча такъв между другото?

# 194
  • Мнения: 1
 Епилатор PHILIPS SC1995/00  Дайте някакви отзиви за този епилатор.Двоумя се, дали да го купя.В магазина казаха, че е само за крака, а в описанието на продукта са показани повече зони за третиране.И не зная колко време живот има този епилатор.Има 250000 импулса и в момента е на промоция от 499лв, а за този от 999лв., който е със същите импулси ми казаха,че на практика бил вечен.Посъветвайте ме нещо, моля ви!

Последна редакция: пт, 08 апр 2016, 09:05 от avgustina_nana

Общи условия

Активация на акаунт