Philips - Lumea - фотоепилация

  • 645 900
  • 3 051
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: 68
Епилатор PHILIPS SC1995/00  Дайте някакви отзиви за този епилатор.Двоумя се, дали да го купя.В магазина казаха, че е само за крака, а в описанието на продукта са показани повече зони за третиране.И не зная колко време живот има този епилатор.Има 250000 импулса и в момента е на промоция от 499лв, а за този от 999лв., който е със същите импулси ми казаха,че на практика бил вечен.Посъветвайте ме нещо, моля ви!

И аз съм си харесала този! Мисля, че единствената разлика между този и по скъпия е, че другия има приставки, а този няма. Което ще рече, че не може да се ползва за лицето. А да и по скъпия няма уж кабел.  Според мен и този би бил "вечен" тъй като 250 000 импулса са страааааашно много. Подобрението в по-новия е че вече е достъпен и за по-тъмна кожа. Така, че на мен 1995 май ме устройва повече - хем като цена - хем и като функции. Да се надявам, че няма да ми порасне брада и после да ме е яд много Grinning

# 196
  • Мнения: 555
Моделът 2009 е с 250000 импулса, като това е относително. Броя на импулсите е приблизителен за живота на лампата. Може да изкара повече, може и по-малко. Божа работа  Simple Smile
За приставките наистина си има значение. С приставката за тяло съм пробвала на триъгълник и яко удря ток  Peace
Моделът е без кабел, но това за мен е повече минус, отколкото плюс. Но аз вече съм само на поддържащи процедури, така че ще преживея веднъж на един-два месеца да презареждам батериите  Peace

Между другото - последния път се епилирах и сега мишниците ми имат повече косми, отколкото когато само се бръснах и фотоепилирах  newsm78 Май ми е време за поддържаща процедура

# 197
  • Мнения: 9 865
Сдобих се и аз с този уред, Лумеа 2009 е моят, специално се бръкнах за прозорчето за лице, защото имам вече засилено окосмяване над горната устна и ми се искаше да мога да третирам там, без притеснение, че може да си навредя някак.
Нащраках се почти навсякъде, където се сетих, без интимната област (домързя ме) и сега чакам да видя какво ще стане.

По принцип на подмишниците и на подбедриците имам много малко окосмяване вече, тъй като съм си правила лазерна епилация преди време (много бях доволна, ама скъпо бе). Правила съм лазер и на триъгълника, но там космите са най-упорити и все още има доста и пак се посгъстиха като мина време (2 години някъде).

За мен е удобно, че няма кабел, много мразя нещо да ми се усуква, пък да му търся контакт на удобно място и т.н. С едно зареждане си нащраках лицето, подмишниците и краката целите, без седалището, едната ръка и за другата малко не ми достигна да я довърша, но аз много време изхабих, докато се науча как ще ми е най-удобно да направя контакт с по-ръбестите места (колене, долу кокалчета на краката и тибията). И освен туй съм фъстък, тъй че площите за обработка не са много обширни.

Не очаквам чудеса, но поне да се спася от досадното бръмчене с епилатори и ежедневно бръснене, както и от врастването. Когато съм си махала космите с ЕЛОС и лазер, никога не са ми враствали, та се надявам и с това да е така.

# 198
  • Мнения: 386
Моите приставки са две - за тяло, с която се светкам навсякъде по тялото и за лице, с която светкам горна устна. Вярно пари повечко там, където е по-нежна кожата, но на по-ниска степен е ок. За кабела съм писала - нарочно купих с такъв, за мен е плюс, защото светкам много зони и не исках да съм зависима от батерия.
Да дам отчет, преди няколко дни си правих трета процедура и като цяло съм доволна.
Бедра, кръст, линията на корема - ми не виждам нещо да расте - или е много бавно, или са станали толкова тънки косъмчетата, че не се забелязват.
Подмишници и интим - почти всичко опада, на триъгълника имам разни отделни участъци с косъмчета, на които предполагам, че също скоро ще им дойде ред да си ходят.
Подбедриците и ръцете са ми драма - сякаш косъмчетата са станали толкова немощни, че не могат да пробият и стоят на нивото на кожата като черни точици. На ръцете по не личат, но на подбедриците е отвратително, не бих обула пола в такъв вид. Започнах да правя пилинг по-често - дано се разкарат, че не се трае.
Горна устна не смея да бръсна и правя кола маска поне няколко дни преди процедура - по-бавно растат и са почти невидими вече.
Преди заравих да пиша - с тъмно окосмяване съм и с не особено светла кожа, средно матова - светкам се на 4 и на 3, рядко на 5.

# 199
  • Мнения: 6
Здравейте,
От вчера съм с Philips Lumea 2009, но нещо не се разбрахме Simple Smile
Бихте ли ми казали, колко време се чака уреда за да зареди импулс, тъй като при мен такъв не се появи. Чаках повече от 15 минути, но освен вентилатор не зареди импулс.
Благодаря предварително Simple Smile

# 200
  • Мнения: 9 865
Здравейте,
От вчера съм с Philips Lumea 2009, но нещо не се разбрахме Simple Smile
Бихте ли ми казали, колко време се чака уреда за да зареди импулс, тъй като при мен такъв не се появи. Чаках повече от 15 минути, но освен вентилатор не зареди импулс.
Благодаря предварително Simple Smile
Като натиснеш спусъка не светка ли?
Когато уредът има необходимия контакт с кожата (трябва да е пълен) и е готов за импулс, отзад на главата свети зелено и това значи, че като натиснеш спусъка, трябва да светне върху зоната, която епилираш.
Ако такова нещо не се случва, значи трябва да се обърнеш към търговеца за установяване на проблема и смяна или там какъвто е редът на гаранцията...

# 201
  • Мнения: 9 676
Направи така както ти е написала Бона. Сложи уреда плътно до кожата си и натисни.
И аз първия път тръгнах да святкам във въздуха за да видя как точно работи и ... не светна. Точно да изпадна в паника, че съм дала Х сума на вятъра и прочетох упътването.  Mr. Green

# 202
  • Мнения: 6
Здравейте,

Стана Simple Smile аз четох, четох, но явно съм чела между редовете Mr. Green
Ще споделя резултата след първата процедура. Днес направих теста за да видя как ще го понесе кожата ми Simple Smile

# 203
  • Мнения: 555
Здравейте,

Стана Simple Smile аз четох, четох, но явно съм чела между редовете Mr. Green
Ще споделя резултата след първата процедура. Днес направих теста за да видя как ще го понесе кожата ми Simple Smile

Прочети отново упътването внимателно. Най-лесно и бързо се обработва като задържаш бутона и само преплъзгваш. Той си зарежда и светка. Имай предвид обаче че ако обработваш много голяма площ по този начин много загряват огледалата и почват да парят. Може да го спираш да се охлади и после да продължиш. Така се пести и батерия  Peace

# 204
  • Мнения: 1
Здравейте! Купих си фотоепилатор Silk`nGlide. Направила съм една процедура, като преди това следвах инструкциите и обръснах косъмчетата. Сега, докато чакам следващата процедура, трябва да ги бръсна  задължително, или мога да използвам епилатор. Също така, мога ли да правя процедурите на по-чест интервал от време от споменатия. Благодаря предварително!

# 205
  • Мнения: 555
Здравейте! Купих си фотоепилатор Silk`nGlide. Направила съм една процедура, като преди това следвах инструкциите и обръснах косъмчетата. Сега, докато чакам следващата процедура, трябва да ги бръсна  задължително, или мога да използвам епилатор. Също така, мога ли да правя процедурите на по-чест интервал от време от споменатия. Благодаря предварително!
Не може да използваш епилатор ако искаш максимален ефект.
Не може да правиш по-чести процедури.
Най-вероятно имаш книжка с инструкции  Peace

# 206
  • Мнения: 2
Аз също се колебая дали да го купя! Надявам се да има ефект  Confused

# 207
  • Мнения: 13
Здравейте, от вчера имам Lumea 2009. В Технополис до утре/17.04.16/ излиза 719 лв.,което е много добра сделка. Имам въпрос, трябва да чакам минимум две седмици между процедурите или може и по често? И докато се щракам,  ако повтарям мястото, дали е проблем?

# 208
  • Мнения: 2
На мен ми казаха днес,че на една седмица се правят процедурите.

# 209
  • Мнения: 555
Ми четете бе хора ooooh! Даже не си правите труда два поста по-горе от вашия да прочетете Naughty

Общи условия

Активация на акаунт