Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 270
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 13
Аз съм прочела, каквото ми е трябвало. Благодарение на мненията от този форум си купих Lumea. Няма нужда от назидателен тон!!!Учителски приумици и изблици вкъщи, тук не е мястото.

# 211
  • Мнения: 555
Ако беше прочела нямаше да питаш Peace
Здравейте! Купих си фотоепилатор Silk`nGlide. Направила съм една процедура, като преди това следвах инструкциите и обръснах косъмчетата. Сега, докато чакам следващата процедура, трябва да ги бръсна  задължително, или мога да използвам епилатор. Също така, мога ли да правя процедурите на по-чест интервал от време от споменатия. Благодаря предварително!
Не може да използваш епилатор ако искаш максимален ефект.
Не може да правиш по-чести процедури.
Най-вероятно имаш книжка с инструкции  Peace
И за двойното флашване е писано, така че смятам, че тонът ми е напълно подходящ. Задавайки едни и същи въпроси, темата се пълни с излишни коментари и всеки, който иска наистина да научи нещо ще трябва да се рови да търси игла в купа сено  Wink
Аз съм вече само на поддържащи процедури, така че ако имаш въпроси, които не сме коментирали, с удоволствие ще отговоря  Peace

# 212
  • Мнения: 1
Здравейте, имам филипс лумеа от 5 месеца и вече съм правила 7 процедури. Определено има ефект, космите станаха по-тънки и много по-малко от преди , но не са изчезнали на 100%. Аз съм тъмна с много тъмен косъм, щракам се на 3-та степен,но на триъгълника си останаха същите и не се повлияха въобще. Някой ако може да ми каже с тъмна кожа и тъмни косми на коя степен се щрака и какъв е бил ефекта при него. Благодаря предварително Simple Smile

# 213
  • Мнения: 1
Здравейте дами! Мъж съм и се интересувам от Филипс Лумия.Искам да го закупя за подарък на съпругата си но не намирам това което търся.Държа да е с кабел заради неудобството от времето за зареждане и животът на батерията.Също и да е с възможност за лице и бикини зона и възможно най-дълъг живот(импулса +250 000).Можете ли да ме насочите към модел понеже не намирам подходящия. Simple Smile

# 214
  • Мнения: 9 865
Kaizercho, това което описваш е Лумеата 2009, която и аз си купих, но е на зареждаща се батерия.
От моделите с кабел с много импулси е sc1995/00, но пък няма приставки за лице и бикини.

Това беше и причината да си взема този с приставките (най-вече за лице), въпреки че на мен без кабел ми допада заради удобството да си го въртиш във всички посоки, без да се оплиташ, на епилатора си най-много му мразя кабела. Но е факт, че не можеш да се нащракаш цялата без да направиш пауза за презареждане.

# 215
  • Мнения: 386
Моята 1997 е с кабел, с 250 000 импулса и има приставка за лице. За бикини няма, но аз ползвам тази за тяло навсякъде без проблем, така че не намирам смисъл от отделна. В Амазоните по-старите модели обикновено изпадат на много добри цени.

Fifi, аз съм с по-матова кожа, но не чак много. Тази зона щракам на 3, понякога на 4, ако не ми пари. Има ефект при мен.

# 216
  • Мнения: 9 865
Пфуй, тази 1997/00 не ми излезе по нашите сайтове, тя щеше да е перфектният вариант за мен, ама здраве да е.

# 217
  • Мнения: 555
Здравейте, имам филипс лумеа от 5 месеца и вече съм правила 7 процедури. Определено има ефект, космите станаха по-тънки и много по-малко от преди , но не са изчезнали на 100%. Аз съм тъмна с много тъмен косъм, щракам се на 3-та степен,но на триъгълника си останаха същите и не се повлияха въобще. Някой ако може да ми каже с тъмна кожа и тъмни косми на коя степен се щрака и какъв е бил ефекта при него. Благодаря предварително Simple Smile
Аз съм със средно тъмна кожа (по скалата в книжката). В тези зони се правя на 4-5та степен и имаше ефект да речем намаляване на окосмяването на 50%. Пробвай да се бръснеш идеално гладко и кожата да не е прекалено суха. Също така да не е директно след банята. Аз забелязах, че повече ме боли ако веднага след душ правя процедурите. Пробвай на следващия ден дали кожата ще понася по-висока степен.

# 218
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Здравейте,

Обзаведох се и аз с фотоепилатор (не е Филипс, но няма значение), но с първата си процедура срещнах един много неприятен за мен проблем - невъзможност да проследя откъде съм минала и къде пропуснала. ooooh! Някой ползва ли маркер за очертаване? Ако да, какъв и откъде? Предполагам, че трябва да е някакъв специален. Blush Също така смятам да си взема бял молив за бенките. Някой ползва ли такъв? Голямо рисуване ще падне явно, но искам да се застраховам от повтаряне на един и същ участък и пропускане на друг.

# 219
  • Варна
  • Мнения: 1 571
BlackHole, с бял молив можеш да очертаваш и мисля, че не е страшно ако повториш участък. В професионалните студия апаратите са доста по-мощни и повтарят... все пак не е препоръчително да святкаш нарочно по няколко пъти на едно и също място  Peace
Аз драскам линии през 3 см с лек пунктир, но не могат да са навсякъде точно по толкова, както и не знам като плъзгам дали прескачам или застъпвам на места. Бемките ги покривам също с молива и гледам да ги заобикалям за всеки случай.

# 220
  • Мнения: 9 865
Аз не се разчертавам, мислех, че няма да мога да се справя и се бях засилила да купвам бял молив, но не купих.
Следвам една и съща схема като се движа в прави "ленти" отдолу нагоре, да кажем по дължината на подбедрицата - от глезена до коляното, след това надолу от коляното до глезена и обикалям цялата подбедрица. Ориентирам се по лекия отпечатък върху кожата от натиска и слагам главата на уреда непосредствено след него, става въпрос за съвсем лек отпечатък, който изчезва за секунда, не се натискам нарочно. Crazy
Визуално изглежда нещо такова:
Скрит текст:

Коляното го обработвам самостоятелно, че е много кокалесто и ме разсейва от схемата. Simple Smile

# 221
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Благодаря за отговорите! bouquet

mentolka, аз смятам да си направя една лентичка с точен размер, по която да разчертавам. Crazy Повтарянето не ме плаши чак толкова (ходила съм и на лазерни процедури с мощни апарати), но пропускането искам да избегна. Mr. Green

Бона, и при мен се получава за кратко това отпечатване, но и то не ми помага много. Имам неприятно голямо количество бенки, които заобикалям и губя траекторията, по която движа апарата, а си мислех, че точно те ще са ми ориентир. Освен това и аз се разсейвам много. Може би с опита ще свикна, но съм в началото още.

Ще действам с бял молив.

# 222
  • Мнения: 555
Имайте предвид, че трябва леко да застъпвате (около 3-5мм), защото ако се мести плътно едно до друго остава една линия, която е необработена. При мъжа ми така се получиха много смешни петна Laughing
Това с молива ми се струва голяма играчка. Нали така или иначе следващия път като се минеш ще хванеш местата, които си пропуснал?
Аз за да няма такива пропуски едния път се минавам хоризонтално, а на следващата процедура вертикално  Peace

# 223
  • Мнения: 9 865
Бе то да останат само тези пропуски от незастъпване, берекет версим, както се казва. Но пък аз нямам гъсто и равномерно окосмяване, благодарение на лазера, и няма да се забележи.
А и разчитам на това, че не всяка процедура "захващам" еднакви места и дори да пропусна нещо, с времето ще го елиминирам и него. Simple Smile
Смяната на посоката е добра идея, ще се старая да го прилагам!

Аз съм едва след втора процедура, но вече имам някакви резултати, може би, най-осезаемо по ръцете и подмишниците.

# 224
  • Мнения: 555
При мъжа ми на гъстото окосмяване веднага се забелязаха тези пропуски и се получи много смешно. Виждаше се всяка стъпка, където съм светнала  Laughing Затова него почнах да го правя веднъж хоризонтално, следващия път вертикално и така се заличиха тези дупки Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт