Philips - Lumea - фотоепилация

  • 643 584
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 225
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Има надежда значи. Laughing Аз си представях, че крака, ръце, всичко ще стане като лабиринт след поникване на пропуснатите участъци. hahaha И понеже съм малко Монк ooooh!, исках да се застраховам от пропуски. Имам цяла седмица до следващата процедура да се снабдя с молив. Като си гледам бенките, отсега ми се приплаква. Crazy

# 226
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
На мен признавам си не ми е ясно поддържащата процедура в какво точно се изразява.На някакъв период третираш целите крака ей така за профилактика или третираш само участъци,по които се появява окосмяване?
Простете за вероятно тъпия въпрос,но съм едва на три процедури и до тук резултатът е "шарен". Laughing

# 227
  • Мнения: 9 865
Според мен, пак третираш целите зони за поддържащата процедура, защото светлинният импулс влияе на фоликулите, т.е. дори да не са изникнали и да не ги виждаш, може да са "спящи" и чрез поддържащата ги доприспиваш. Но на мен ми е рано за поддържащи още, дооооста рано.  Mr. Green

# 228
  • Мнения: 555
Аз си правих скоро поддържаща. Минаваш всичко, което си минавал и преди Peace И космите отново започват да падат. Смята сега да правя веднъж месечно, тъй като идва летния период.

# 229
  • Мнения: 78
А космите задължителено ли се бръснат преди фотоепилация?

# 230
  • Мнения: 555
Може да се епилират, но трябва да се изчака, за да са в период на растеж. С бръснене ефекта е най-добър Peace

# 231
  • Мнения: 78
Може да се епилират, но трябва да се изчака, за да са в период на растеж. С бръснене ефекта е най-добър Peace
А над горната устна имам само мъхче ,може ли без да се бръсне ?

# 232
  • Мнения: 9 865
Аз третирам окосмяването над горна устна (и брадичка) без да го бръсна, то направо ми звучи еретично да си обръсна лицето.
Святкам си се така както си е и вече се радвам на резултати, по-тъмните косми, които имах са поизчезнали и не излизат. Досега 3 пъти съм се епилирала с лумеата по лицето, с приставката за лице, на степен 3 и 4, нямам зачервявания, никакви проблеми, даже ми се поизчистиха разни пъпчици от косъмчетата, които преди махах със скубане.
Ръцете също не си ги бръсна, с епилатора ги минавам и като започнат да поникват, ги минавам с лумеата.

# 233
  • Мнения: 78
Аз третирам окосмяването над горна устна (и брадичка) без да го бръсна, то направо ми звучи еретично да си обръсна лицето.
Святкам си се така както си е и вече се радвам на резултати, по-тъмните косми, които имах са поизчезнали и не излизат. Досега 3 пъти съм се епилирала с лумеата по лицето, с приставката за лице, на степен 3 и 4, нямам зачервявания, никакви проблеми, даже ми се поизчистиха разни пъпчици от косъмчетата, които преди махах със скубане.
Ръцете също не си ги бръсна, с епилатора ги минавам и като започнат да поникват, ги минавам с лумеата.
bouquet

# 234
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Аз си взех тримерче за мустачките. Рискувах. Леко ги подрязвам с него, като гледам да е по дължината на косъма. Една процедура съм направила досега и забелязвам, че по-бавно растат. За две седмици едва се бяха показали.

Искам да питам притежателките на Филипс колко са на брой и през какъв период се правят основните процедури, а след това и поддържащите?

# 235
  • Мнения: 555
Аз третирам окосмяването над горна устна (и брадичка) без да го бръсна, то направо ми звучи еретично да си обръсна лицето.
Святкам си се така както си е и вече се радвам на резултати, по-тъмните косми, които имах са поизчезнали и не излизат. Досега 3 пъти съм се епилирала с лумеата по лицето, с приставката за лице, на степен 3 и 4, нямам зачервявания, никакви проблеми, даже ми се поизчистиха разни пъпчици от косъмчетата, които преди махах със скубане.
Ръцете също не си ги бръсна, с епилатора ги минавам и като започнат да поникват, ги минавам с лумеата.
+1
По същия начин и аз, че ме е страх да не засуча някой мустак след време
Ръцете веднъж ги обръснах, но сметхнах, че е излишно и вече ако не са много дълги направо ги минавам така, ако ли не епилация и изчакване. Има резултат видим и там.
Аз след края на първия цикъл се епилирах и направих и кола на триъгълник. После имах повече косми, отколкото когато само се бръснах! Направих поддържащата процедура и сега отново са с 50% по-малко. Не съм гол охлюв, както ми се иска, но пак е по-добре  Peace

# 236
  • Мнения: 20
И сега какво? Да купуваме ли Lumea или не Grinning

# 237
  • София
  • Мнения: 376
Здравейте!

И аз смятам в най - скоро време да се обзаведа с Фотоепилатор PHILIPS SC2009/00, в момента е намален на разни места.

Малко ме спира малката площ, която обработва и това, че бързо му пада батерията, според повечето коментари... newsm78

# 238
  • Мнения: 348
Момичета, всички модели на Lumea ли могат да се използват върху бикини зоната, тъй като в сайта на Филипс, при описанието на отделните модели, само на най-скъпите два е посочена тази зона? А виждам, че някои използват и на целия интим. Не е ли опасно/вредно, след като не се препоръчва цялата интимна зона да се третира с апарата?

# 239
  • Мнения: 3
Момичета,един въпрос и от мен(съжалявам ако се повтаря). Колко време след процедура може да се посещава солариум?

Общи условия

Активация на акаунт