Philips - Lumea - фотоепилация

  • 643 716
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 18
Целта на въпроса ми беше малко по-друга, но благодаря за научния подход. bouquet
Макар че не сме в правилната тема по въпроса, си позволих "научния" подход, за да се изяснят нещата. Тук нямаме само фотоимпулс, който се предава по меланина на косъма. Мисля, че това изчерпателно отговаря на въпроса ти защо е по-добре да се отскубне косъма и как се предава енергията при ефекта на биполярната радиочестотна електромагнитна вълна и селективната термолиза.  Simple Smile

# 301
  • Мнения: 9 865
Наистина благодаря, не беше иронично, не го знаех. Peace
Но усещането ми, че двата поста на потребителката са рекламни остава.

# 302
  • Мнения: 3
Не съм имала за цел да рекламирам каквото и да било,просто споделих мнение, както повечето тук за уреда който ползвам.Още повече вторият ми пост е в отговор на въпроса на bertichka.То пък човек да не си изкаже мнението,веднага ще го захапе някой.

# 303
  • София
  • Мнения: 2 409
Не съм имала за цел да рекламирам каквото и да било,просто споделих мнение, както повечето тук за уреда който ползвам.Още повече вторият ми пост е в отговор на въпроса на bertichka.То пък човек да не си изкаже мнението,веднага ще го захапе някой.
Тази тема е за точно определен уред от дадена марка, а не за фотоепилацията като цяло, така че коментари относно други уреди могат да се считат като реклама

# 304
  • Мнения: 18
В живота няма само черно или само бяло. Жената спонтанно е споделила в контекста на дискусията преди нея и не виждам нищо рекламно в това. Дори се заформи полезна нишка от тематиката, която никога нямаше да се заформи, ако я нямаше съпоставката.

# 305
  • Мнения: 555
То пък не, че не се е говорило и за ремингтън тук. И все пак на мен линка не ми се отвори и не ми стана ясно как прави двойна епилация.

# 306
  • Мнения: 13
Не съм имала за цел да рекламирам каквото и да било,просто споделих мнение, както повечето тук за уреда който ползвам.Още повече вторият ми пост е в отговор на въпроса на bertichka.То пък човек да не си изкаже мнението,веднага ще го захапе някой.
Тук е трудно да споделяш и комуникираш.
Винаги ще се намери някоя"добронамерена".

# 307
  • Мнения: 9 865
Видели сте вие хапане.  Laughing

# 308
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Хайде, хайде, страшна "случайност".Двама души влизат в да похвалят друга марка епилатори в темата и имат само тези коментари във форума...

# 309
  • Мнения: 9 617
Да върна темата в релси.  Laughing
Поднових процедурите. Вече имам 2 направени. Под мишниците почвам да забелязвам резултат - растежа се забавя. На триъгълника все още не отчитам промяна. Краката ще възобновя есента, когато обуя дългите панталони и няма слънце.  Laughing

# 310
  • Мнения: 555
И аз да се включа с интересен факт за фотоепилацията. Оказва се че фотоепилацията може да се ползва за стерилизация Mr. Green Използвала се е, за да се убиват паразитите по кожата, а в последствие страничните ефекти като обезкосмяването са предизвикали комерсиализирането на тези светлинни импулси.
Вие забелязвате ли кожата си по-мека и гладка след процедури - аз да!

# 311
  • Мнения: 2
Здравейте,и аз да се включа,от доста време разглеждам и обмислям за тази Lumea,та реших,да си взема и ви моля за помощ за модел Simple Smile Гледам сега в Емаг има оферта на модела 1995/00 250,000 импулса,искам да бъде с кабел да не го чакам да зарежда,тъй като четох доста негативни отзиви за безжичните.Този модел ми харесва,но ме притеснява факта,че няма представка за интимна зона,а тук някъде четох,че доста било неприятно с тази представка за тяло направо болезнено?? Най-вече го искам за подмишници и цял триъгълник като казвам цял имам предвид всичко от долу и отгоре.Дайте съвет! Благодаря Ви предварително!!!

# 312
  • Мнения: 97
Здравейте, обръщам се към тези , които ползвате отдавна фотоепилатора, споделете актуални впечатления. Доволни ли сте като цяло, каква е промяната с времето, какъв модел ползвате. Аз съм на крачка да си взема Лумия 2008, но нещо не мога да се реша...Това определено ще ми е най-рискованата покупка

# 313
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 131
Записвам се да чета

# 314
  • София
  • Мнения: 1 626
Да се запиша и аз в темата. Отдавна обмислям да си взема Лумеа. Сега пак разглеждах цените и промоциите за лазерна епилация и май пак започвам да клоня към Лумеата. Едно че не ми се й ходи в студио, чисто организационно.

Сега въпросът е 2008 от Емаг за 729лв или 2009 за 899лв от Техномаркет и Технополис.
Така като прочетох темата посхванах и ми се изясниха някои положения. Разликата в импулсите е почти двойна, но пък от гледна точка на това как ще се повлияе моята кожа дали да скачам на по-скъпия  newsm78
Ще третирам всичко, момента с кабела и батерията е важен разбрах.

Ще ме посъвтвате ли какво да взема? Или пък друго предложение, което да става за лице, бикини, тяло.

Общи условия

Активация на акаунт