Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 201
  • 3 051
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 97
И аз обмислям за този от емаг, спира ме само мисълта, че ако не ми се повлияят космите, това ще са най-глупаво профуканите пари, но пък..няма как да разбера, ако не пробвам. Другото което се чудя, дали няма да има промоции, черни петъци и т.н. и да избързам с покупката...Общо взето, ако продължавам да обмислям, нищо няма да свърша   Laughing

# 316
  • Мнения: 9 865
Аз купих моята за близо хилядарка, месец след това се появи на някаква промоция с 250 и повече лв. по-евтино. Малко ме хвана яд, но вече бях похарчила парите.
Аз съм от доволните, също много се колебаех, но като ми влезе мухата, няма оттърване. Embarassed
Моята е зареждаща се, аз исках такава, защото не правя големи зони наведнъж, така или иначе, а и мразя да ми се омотава някакъв кабел.

# 317
  • Мнения: 2
Здравейте,някой да препоръча зареждаща се Лумеа,за цял интим!Вече съм се навила да купя,но незнам точно коя.🤔

# 318
  • София
  • Мнения: 1 626
Хайде сдобих се с Лумеа 2009. Направих си теста на ръката едно под друго пет светвания на степените от 1 до 5.

Почиствам приставката отвън, отвътре, както и стъклото на самия уред при свалена приставка с навлажнената кърпичка, нали така?

# 319
  • Мнения: 555
Хайде сдобих се с Лумеа 2009. Направих си теста на ръката едно под друго пет светвания на степените от 1 до 5.

Почиствам приставката отвън, отвътре, както и стъклото на самия уред при свалена приставка с навлажнената кърпичка, нали така?
Аз стъклото го чистя само и единствено с микрофибърната кърпичка, която е към самия уред  Peace Ако е трудно да се почисти може леко да се духне да се запоти и се изчиства идеално. Самата пластмаса почиствам с мокри кърпи  Peace
Ползвам нашата Лумеа 2009 от миналия ноември (взехме я на черен петък). Повтарям се вече за стотен път сигурно, но явно повечето не сте чели назад.
След вече година ползване аз съм сравнително доволна. Има още какво да се желае. При мъжа ми ефекта е невероятен. Има нужда от поддържащи процедури обаче!
Без тях не става.
Мои познати ползват някакъв фотоепилатор от години и казват, че с времето стават все по-малко и по-малко и поддържащите процедури се разреждат също.
Това е с което ога да съм полезна.
За мен уреда си струва! Дори резултата да не е 'гол охлюв' пак си струва!

# 320
  • Мнения: 78
Този модел има ли го някой Philips SC1997/00 Lumea ?

# 321
  • Мнения: 386
Този модел има ли го някой Philips SC1997/00 Lumea ?
Аз. Каквото съм имала да пиша за него, съм го написала няколко страници назад.

# 322
  • Мнения: 444
Бихте ли споделили някакви тънкости при третиране на големи зони? Пише, че не трябва да се повтаря на една процедура едно място два пъти, а ако третираме да кажем крака- това е голяма зона и може да се обърка. Маркирате ли с нещо кожата, мислено ли я разделяте, как най-лесно да се третира голяма зона без да повторим едно място два пъти. Приемам всякакви съвети за това как сами се справяте.

# 323
  • Мнения: 9 648
Нищо не маркирам нито мислено, нито с молив.
Щракам наред, трябва да съм малоумна за да не мога да щракам в права линия и да не запомня къде съм минала.  Rolling Eyes

# 324
  • Мнения: 1 715
Обработеното място е топло, нали си държиш другата ръка върху крака.

# 325
  • Мнения: 555
Нищо не маркирам нито мислено, нито с молив.
Щракам наред, трябва да съм малоумна за да не мога да щракам в права линия и да не запомня къде съм минала.  Rolling Eyes
Е, айде ся... Освен това по крака линията не е съвсем права,а конусовидна  Peace
Аз повтарям, ако се объркам. Не съм имала проблеми от застъпване, повтаряне и пр. На мъжа ми като правя ми е по-лесно имам по-добра видимост. На себе си като правя има места, които само по усет се ориентира. Например бедрата отзад няма как да следя супер точно.

# 326
  • Мнения: 9 865
Може за някои двойки да не е приемливо, но за бедрата отзад съм молила ММ да ме щрака  Simple Smile. Ама щом аз на него мога да му помагам за видими зони, защото "ти го правиш по-добре", не е драма той да ме щракне за 5 минути. Пък и той знае, че съм вещица, а не богиня и не падам от небето обезкосмена и гримирана.

Правя се много често и сама, но друг да те нащрака, където не виждаш цялата зона е в пъти по-бързо и лесно.

# 327
  • София
  • Мнения: 1 626
Привет, момичета!
Предстои ми 4-та процедура с Лумеа 2009 и резултатите не са кой знае какви. Виждат се места с изцяло липсващи косми, но честно казано очаквах да са повече. Най-забележим е резултата на подмишниците. Смятам и 5-тата процедура да направя на интервал от 2 седмици.
И имам следното опасение, после като почна на 4 седмици да правя процедура, ще се запази ли резултата и има ли надежда евентуално да стане по-добър. Има ли опасност като е по-малък интервала да се върне старото положение? Иначе съм наясно че няма как да продължа на 2 седмици и с евентуалните рискове от това.

# 328
  • Мнения: 1
Здравейте,
От известно време обмислям варианта да си взема Лумеа, бях се ориентирала към SC2009 заради приставките, но не ми харесваше, че се зарежда. Сега гледам, има промоция в Техномаркет на SC1983 и се чудя, дали да си го взема. Дават го, че става за лице, бикини, тяло, но няма приставки. Никога не съм се подлагала на фотоепилация и не знам какъв резултат ще има върху мен, но пък цената е доста приемлива, и даже да няма голям ефект, няма да ме яд, че съм похарчила много пари.
Ще съм много благодарна, ако някой има отзиви/мнения за модел SC1983/00, да ги сподели.

# 329
  • Мнения: 1 611
Здравейте,
От известно време обмислям варианта да си взема Лумеа, бях се ориентирала към SC2009 заради приставките, но не ми харесваше, че се зарежда. Сега гледам, има промоция в Техномаркет на SC1983 и се чудя, дали да си го взема. Дават го, че става за лице, бикини, тяло, но няма приставки. Никога не съм се подлагала на фотоепилация и не знам какъв резултат ще има върху мен, но пък цената е доста приемлива, и даже да няма голям ефект, няма да ме яд, че съм похарчила много пари.
Ще съм много благодарна, ако някой има отзиви/мнения за модел SC1983/00, да ги сподели.

Аз имам този модел. Резултатът е същия както при другите. На места няма нищо. Другите косъмчета са по хилави и меки. Хем съм доволна, хем очаквах повече.

Общи условия

Активация на акаунт