Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 314
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 29 324
На мен ми отнема доста повече време. Правя се два дни, т.е. единия например ръце и подмишници, на другия - крака. Поне по 1 час и повече. Peace

# 391
  • Мнения: 843
На мен ми отнема доста повече време. Правя се два дни, т.е. единия например ръце и подмишници, на другия - крака. Поне по 1 час и повече. Peace

Признавам, че не съм супер прецизна и реално се правя на око.  Възможно е да имам някакви дребни пропуски, но внимавам хем да не пропускам, хем да не застъпвам много.  Simple Smile за ръцете нямах време последния път.

# 392
  • Мнения: 29 324
А, то и аз със сигурност пропускам, ама не е драма! Каквото не е светнато сега, следващият път!  Peace

# 393
  • Мнения: 378
Първия път бях много бавна. На места ми беше много неприятно и си играх с настройките, отдлено усещах миризма на опърлено и се притесних да не е от машината, после разбрах, че е от косми, които не съм отстранила добре, изчаквах повече време да зареди, бях в по-тъмна стая и светлината ме заслепяваше и тн..
Втория път доста бързо се минах, на око, с приплъзване и със съвсем леко припокриване, в много светла стая  Flutter

# 394
  • Мнения: 843
Да, сега се сетих - единственото, което не ми харесва е светлината. Доста ми дразни очите. Уж не е вредна, но очите му са чувствителни и не ми е приятно. Ще разуча за подходящи очила (ако не струват и те ...стотин лв)

# 395
  • Мнения: 308
Как така ви отнема толкова много време?  Shocked Аз си правя цели крака, цели ръце, подмишници и част от интима за около час време. Като обезателно чертая с молив всички минати части, за да съм сигурна, че не съм пропуснала... Rolling Eyes

# 396
  • Мнения: 2 838
Аз поръчах епилатора от промоцията на Шел в понеделник. От тогава поръчката е със статус В обработка. Звъннах да питам ще имам ли епилатор или не, понеже от вчера няма наличност. Казаха ми, че ще проверят и ще ми се обадят и вече пети час явно проверяват 😆
Някой с подобен казус? Според мен би трябвало да спрат приемане на поръчките, след като няма наличност. Голям мерак ми е 😆

# 397
  • София
  • Мнения: 6 140
Вивиан, аз направих поръчка на 15.12 и чак днес получих мейл, че е изпратена. До днес пишеше "обработва се".

# 398
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Ще разуча за подходящи очила (ако не струват и те ...стотин лв)
Купих си уж специални очила от амазон, не бяха скъпи. Да, светлината не дразни, но не се вижда и кога светва зелената лампа за готовност на апарата. Само веднъж ги пробвах и така си седят.

# 399
  • Мнения: 843
Ще разуча за подходящи очила (ако не струват и те ...стотин лв)
Купих си уж специални очила от амазон, не бяха скъпи. Да, светлината не дразни, но не се вижда и кога светва зелената лампа за готовност на апарата. Само веднъж ги пробвах и така си седят.

Благодаря ти за инфото  Simple Smile

# 400
  • Мнения: 2 838
Вивиан, аз направих поръчка на 15.12 и чак днес получих мейл, че е изпратена. До днес пишеше "обработва се".
Ясно, значи ще бъда търпелива Simple Smile Благодаря

# 401
  • Мнения: 3 794
Вече не приемат поръчки за Lumea  ooooh! Дали ще го заредят, нали промоцията е до февруари  newsm78

# 402
  • Мнения: 1
Някой знае ли какъв живот имат philips lumea?

# 403
  • Мнения: 29 324
Някой знае ли какъв живот имат philips lumea?

Във другата тема до смятахме, че минимум 20 г. при нон стоп ползване на макс.  Peace

# 404
  • Мнения: 24 329
Вече не приемат поръчки за Lumea  ooooh! Дали ще го заредят, нали промоцията е до февруари  newsm78
Едва ли ще зареждат.То си пише,че уредите са до изчерпване на количествата

Общи условия

Активация на акаунт