Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 421
  • 3 051
  •   3
Отговори
# 510
  • Мнения: 6
След процедурата 48 часа ли не трябва да се излага на светлина и става ли за ползване през лятото и когато си с тен защото чета различни коментари едни казват че може други казват че не, някой който го ползва от повече време ако може да каже мнение  Laughing

# 511
  • Мнения: 9 865
Не се препоръчва на тен да се ползва, заради намаляване на ефекта, колкото по-тъмна е кожата, толкова по-малък смисъл има от обработката.
Излагането на слънце по-добре да се отложи 24 ч. до 48 ч. след процедура, ако се налага все пак, със силен слънцезащитен фактор. Като под излагане на слънце, аз лично разбирам активно печене на плаж или дълъг престой на слънце. Когато излизам нормално, облечена с дрехи, не се мажа цялата с 50+.

# 512
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Аз съм така.Святкам само 'мустак' обаче.
Но нямаш проблеми нали изгаряния или друго нещо

Не, нямам, но и не се святкам на силна степен, а на 3 там.Точно за да не стане изгаряне.

# 513
  • Мнения: 6
Нали преди да се ползва фотоепилатора трябва да се мине с бръснач зоната, която ще се третира предния ден, искам да попитам ръцете бръснете ли ги или ги минавате с кола маска/епилатор

# 514
  • Мнения: 7
Привет, днес ще правя четвърта процедура. Все още нулев резултат на триъгълник и подмишници. Бедрата само 2 пъти ги обработих и там има значително намаляване и забавяне на растеж, под колянното имам по няколко плешиви петна. Не знам защо така. Имам сравнително светла кожа и тъмни косми, но продължавам си. Дано започне повече да действа  Praynig

При мен пък най-голям ефект има на подмишниците.На триъгълник нулев.И малко на ръцете.Правих 2ра процедура.Явно при всеки е различно.Но наистина на бяла кожа действа най-добре явно,защото на подмишниците ми е най бяла,като сняг.На другите места е жълтакава и имам останал тен от лятото.
По краката ми се появиха бели петна,което е странно,мислех,че пигментациите са тъмни.

В упътването пише,че космите окапват естествено и не излизат повече.Но на места виждам черни точици.
Та въпроса ми е,окапват ли третираните косми наистина,или избръснатия косъм се блокира да остане под кожата?

# 515
  • Мнения: 378
Нали преди да се ползва фотоепилатора трябва да се мине с бръснач зоната, която ще се третира предния ден, искам да попитам ръцете бръснете ли ги или ги минавате с кола маска/епилатор

Може да се бръснат, епилират или подстрижат, не е ужно даже и да е предния ден.
Аз на повечето места епилирам.

# 516
  • Мнения: 6
Благодаря за отговора  Hug

# 517
  • Мнения: X
И при мен на триъгълника ефекта е нулев или почти невидим, на ръцете сякаш е най-голям. А под мишниците с кой накрайник светкате, мисля си, че проблема с триъгълника е от накрайника, но може и да греша  newsm78

# 518
  • Мнения: 47 981
Там по общия ред...

# 519
  • Мнения: 22 865
След процедурата 48 часа ли не трябва да се излага на светлина и става ли за ползване през лятото и когато си с тен защото чета различни коментари едни казват че може други казват че не, някой който го ползва от повече време ако може да каже мнение  Laughing
Опасно е заради изгаряния по кожата да се ползва с тен, отделно миже да се образуват пигментни петна по кожата.
А имах случай с изгаряне( всин мвсец след море,но ставам много черна )от IPL и то в клиника!!!

# 520
  • Мнения: 47 981
Ужас
Иначе минах само да напиша, че пак са го пуснали в промоцията на Шел, ако някой не е взел преди...

# 521
  • София
  • Мнения: 426
Взех си Lumea IPL SC1995/0 минах се веднъж вече и сега въпроса ми е до следващата процедура след 2 седмици какво правите с космите който израстват.Ясно е че от първия път няма да падат сами а как да ходя така с косми

# 522
  • Мнения: 2 405
Взех си Lumea IPL SC1995/0 минах се веднъж вече и сега въпроса ми е до следващата процедура след 2 седмици какво правите с космите който израстват.Ясно е че от първия път няма да падат сами а как да ходя така с косми

 Няма да ходиш с Косми! Докато чакаш да дойде ред на следващата процедура фото,махаш космите по-обичайния за теб начин/бръснене,кола маска,епилатор/.
 Аз съм на 2ра процедура Simple Smile За сега виждам забавяне в растежа.Между процедурите бръсна,но май ще се върна на епилирането,че бръсненето не го харесвам  Sunglasses

# 523
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
♥ HAPPY ♥, моля те, дай линк към промоцията на Shell. Grinning

# 524

Общи условия

Активация на акаунт