Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 264
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 386
Много странно, аз нямам проблем, на моята приставка за лице прозорчето е мъничко, въобще целият накрайник е по-малък, да не би на вашите модели да са по-големи Thinking

# 541
  • Мнения: 11 667
Предполагам структура на лицето. Аз също нямам проблем  Peace
Като се замисля опъвам малко устната надолу и така (ако ме разбирате обяснението  Crazy)

# 542
  • Berlin
  • Мнения: 11 250
Правите муцка и готово. Laughing Т.е. гледате така да издадете устна, че кожата да се долепи до всички страни на приставката и да светне зелено, то в един момент се усеща как точно става.

# 543
  • Мнения: 9 865
И аз правя "муцка", за да се разшири площта и да стъпят хубаво всички крачета на приставката, не съм имала проблем да не ми се задейства. Peace

# 544
  • София
  • Мнения: 803
Явно ще трябва да се постарая повече Simple Smile да си намеря моята муцунка Simple Smile
Малко ми е екранчето ама явно на мен не ми се отдава Wink

# 545
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Здравейте искам да попитам от известно време започна да ме сърби подмишниците, а преди нямах проблем. Като се позагледах даже и малко се лющи кожата, особено като се почеша повечко. От около седмица почнах да не ползвам никаква козметика да не би да е от това, но пак същото. Може ли да ми е изгоряла кожата от процедурите, въпреки че аз винаги съм спазвала сроковете. Даже сега последният път беше 7-ма процедура и времето от 6-тата беше повече от две седмици

# 546
  • София
  • Мнения: 426
Момичета, имам един малко глупав въпрос, не се смейте, но как успявате да си светнете мустака?
Въпреки, че съм с приставка за лице, от страни няма драма, но по средата почти не успявам, просто явно аз не правя нещо като хората сигурно Sad
Дайте съвет, че вече трети опит правя ама така да се каже полвинчато се получава Simple Smile

опъвам устната надолу и натискам малко повече докато индикатора светне зелено,но докато налучкам как и на мен ми беше трудно

# 547
  • София
  • Мнения: 803
Момичета, имам един малко глупав въпрос, не се смейте, но как успявате да си светнете мустака?
Въпреки, че съм с приставка за лице, от страни няма драма, но по средата почти не успявам, просто явно аз не правя нещо като хората сигурно Sad
Дайте съвет, че вече трети опит правя ама така да се каже полвинчато се получава Simple Smile

опъвам устната надолу и натискам малко повече докато индикатора светне зелено,но докато налучкам как и на мен ми беше трудно

Ще пробвам така Simple Smile мерси за инструкциите

# 548
  • София
  • Мнения: 901
 Момичета, как обезкосмявате ръцете преди и между процедурите?  newsm78 Бръсненето не е ли прекалено за тази зона, аз никога до сега не съм ги бръснала  newsm78

# 549
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Първият път ги правих с кола маска, както винаги.После тук ме убедиха че няма проблем и започнах да ги бръсна просто, защото е по-бързо.То точно преди процедурата, така или иначе е на две седмици, не по-често.При мен още след четвъртата процедура почти не останаха по ръцете и съм ок.Сега ги правя на месец и нещо превантивно.

# 550
  • Berlin
  • Мнения: 11 250
И аз бях много предубедена, но също започнах да ги бръсна. Даже и на лицето ще се престраша скоро, защото просто има ефект от уреда.

# 551
  • София
  • Мнения: 901
Благодаря за отивите, май и аз ще се престраша  bouquet

# 552
  • Мнения: 9 865
Аз ги епилирам ръцете между процедурите, имам вече останали много малко косми и не ми отнема много време. Ръце и лице не бръсна аз, кой каквото ще да ми говори. Mr. Green

# 553
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Бона, аз за лицето съм на този принцип.Няма шанс да си бръсна, която и да е част от лицето.Нито да подрязвам с ножичка.

# 554
  • Мнения: 308
Аз съм вече след 5-та процедура...Много намаляха, но все още се виждат (боцкат също)...и седмица след процедурата си правя и едно бръснене, иначе не става да дочакам следващата процедура... :/
И аз имам малко сърбеж под мишниците...и тук таме някакви келички се появиха.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт