Philips - Lumea - фотоепилация

  • 643 606
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 600
  • Варна
  • Мнения: 2 263
А супер, значи като дойде и аз ще опитам така.Аз по лицето нямам какво да святкам почти, ама зорът ми е крака, мишници, триъгълник.И понеже съм със светла кожа и тъмни косъмчета се надявам да добри резултати.
На Шел пристига след рег. на талоните, после с наложен платеж, нали?Така като гледам дано дойде поне за рождения ми ден, който е в началото на март  Laughing

# 601
  • София
  • Мнения: 6 129
Да, с наложен платеж. Талончетата няма да ти трябват след като ги регистрираш (куриерът няма да ги иска). Хубав подарък за рождения ден.  Wink

# 602
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Да, с наложен платеж. Талончетата няма да ти трябват след като ги регистрираш (куриерът няма да ги иска). Хубав подарък за рождения ден.  Wink
Благодаря  Peace Той само да дойде до тогава де Rolling Eyes

# 603
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
Аз платих с карта, но за друг продукт беше.

# 604
  • Мнения: 2 838
И аз светкам с широката.
Само лицето с малката Simple Smile

# 605
  • Мнения: 100
Дами, как постъпвате ако датата ви на процедура съвпада с менструалния цикъл? Няколко дена по-рано или по-късно оказва ли неблагоприятен ефект върху крайния резултат? 😊 На втора процедура се очертава да съвпаднат периодите при мен. Как според вас да продължа с процедурите (правя цяло тяло)? Да мина няколко дена по рано или по късно или да си епилирам по време на цикъл в обичайния ден според указанията на Лумея?

# 606
  • Мнения: 29 254
Аз принципно не спазвам чак толкова стриктно. Минимално е 14 дни, за максимално нищо не се казва.  Peace

# 607
  • Мнения: 6 549
Аз си спазвам 14-те дни, независимо от цикъл. Peace Чудя се сега дали да не направя и 5-та процедура на 14 дни и после да разреждам на месец. Ще ми се да видя още мааалко ефект.  Rolling Eyes

# 608
  • Мнения: 12 612
Аз принципно не спазвам чак толкова стриктно. Минимално е 14 дни, за максимално нищо не се казва.  Peace
И аз така го разбирам - пише да не се правят по-често от 14 дни, за да не се получат раздразнения или знам ли и аз, застраховат си се.
По време на цикъл поне на мен би ми било некомфортно да обработвам интим, не вярвам да е чак такъв проблем да се изчака няколко дни. За другите зони не се съобразявам с него.
При мен краката се повлияха много добре, имам само по някой самотен косъм тук-там единичен, които и растат супер бавно. Мишници и интим смятам да правя на две седмици докато видя задоволителен ефект... а такъв до момента почти липсва, след пет процедури  ooooh!

# 609
  • Мнения: 29 254
При мен най-малък ефект има на ръцете и бедрата. Отдавам го на по-тънките косъмчета. С 5 процедури съм. На бикини зоната също ми е малък ефекта, но там съм с 2 процедури.

# 610
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Поръчах го най-сетне този епилатор на Шел.Обаче да питам още нещо.Талончетата ми са валидни за регистрация до 19.02  / така пише на тях/.Аз ги регистрирах днес на 17.02 и веднага след това пуснах поръчка за уреда.В момента съм със статус "обработва се".Обаче от тук знам, че отнема време да отчете, че е "приета".Та се чудех ако се забави "приемането" прим. до 19-ти, това дали ще е проблем, предвид, че ваучерите все пак съм ги регистрирала на 17-ти още.
Ох не знам дали ме разбрахте, тъп ми е въпросът, ама се зачудих Crazy

# 611
  • Мнения: 47 963
Спокойно Wink

# 612
  • София
  • Мнения: 426
След 3 процедури забелязвам по-бавен разтеж на космите и не толкова дебели и твърди каквито бяха махах ги с обикновен епилатор преди фотото.Подмишниците вече съм на 80%,крака,60% под коляното,а над на около 30%,мустак на 70%,триъгълник най-малък ефект на 3,4 места има по малки кръгчета оплешивяване.Но като цяло съм доволна.При мъжа ми под мишници от 3 процедури е на около 60%

# 613
  • Мнения: 12
Дами, как постъпвате ако датата ви на процедура съвпада с менструалния цикъл? Няколко дена по-рано или по-късно оказва ли неблагоприятен ефект върху крайния резултат? 😊 На втора процедура се очертава да съвпаднат периодите при мен. Как според вас да продължа с процедурите (правя цяло тяло)? Да мина няколко дена по рано или по късно или да си епилирам по време на цикъл в обичайния ден според указанията на Лумея?

На мен два пъти ми се падна денят за святкането да ми е 2-ри или 3-ти на цикъла и честно казано, сякаш след това по-бързо ми изникнаха косъмчетата, и като че ли не беше толкова успешно.. но пък може и да си въобразявам  #Crazy newsm78 иначе, никъде не се казва дали и как по време на цикъл да се ползва Simple Smile

# 614
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Промоцията на Шел май е свършила.Лошото е, че не мога да си видя вече статусът на поръчката.Последно си остана "обработва се"  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт