Philips - Lumea - фотоепилация

  • 643 602
  • 3 051
  •   2
Отговори
# 615
  • Мнения: 24 273
Аз вчера получих поръчка от Шел, която направих на 06.02 Peace

# 616
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Аз им писах на Филипс България във ФБ и ме помолиха за номерът на поръчката и ще ѝ проверят статуса при дистрибуторите.Иначе си знам, че поне 2 седмици ще чакам. Peace

# 617
  • Мнения: 22 766
Ще дойдат поръчките, аз поне две седмици ги чаках.

# 618
  • Мнения: 978
Момичета ,имам въпрос. Досега венаги съм ползвала кола маска.Някъде има като черни точки по краката.Имам и доста враснали.Тези врасналите дали ще се повлияят според вас? Двуума се между този 1995 и някой от тези без кабел, освен липсата на кабел и приставките има ли някаква друга разлика между тях?Да не е по новите да са по ефективни от този 1995.

# 619
  • Мнения: 12 612
Мисля че някъде из темата, която се водеше от техен представител или някоя друга тема мярках че това не са по-стари модели, просто са две различни серии - мисля че моделите с кабел започваха с 19хх нещо си, а тези с 2 бяха безкабелните.Че както числата изглеждат като написана година, верно човек може да и помисли че е това Grinning Приставките имат малка разлика във филтъра за светлината, но моят е без такива и не мога да кажа от опит доколко правят разлика. В тази тема имаше коментари и че някои си използват такъв дори и за лицето и че не са имали проблеми, предполагам че си е индивидуално и това.
Не съм намирала някъде данни за всичките им модели колко е мощността на светлинния поток, а само за някои, те така или иначе май някои модели не се предлагат в България.

За тези, които ги притеснява кабелът - имайте предвид че изобщо не е къс - някъде 2 метра е, така че не ограничава особено движенията. Виждала съм стандартни епилатори, при които е наистина много досадно да трябва да си точно до самия контакт заради късия кабел, тук не е такъв случаят.

# 620
  • Мнения: 378
Момичета ,имам въпрос. Досега венаги съм ползвала кола маска.Някъде има като черни точки по краката.Имам и доста враснали.Тези врасналите дали ще се повлияят според вас? Двуума се между този 1995 и някой от тези без кабел, освен липсата на кабел и приставките има ли някаква друга разлика между тях?Да не е по новите да са по ефективни от този 1995.
Черните точици по краката са малки кръвоизливчета засъхнала кръв от колата маска или епилиране. Косъмчетата са кръвоснабдени, затова така се получава. Не е проблем да се използва фотоепилатор след кола маска, само трябва да се изчака 1 ден и тогава се фотка. Мисля, че така пишеше..
Ако те притесняват точиците, хубаво масажирай, за да подобриш кръвообръщението.

# 621
  • Мнения: 1 451
Здравейте, искам да попитам след епилацията слагате ли някакъв лосион за тяло. Аз досега не слагах/два пъти съм правила процедури досега/ и днес забелязах, че кожата ми е леко изсъхнала  newsm78

Иначе от двата пъти на краката са ми изчезнали на 80%, на триъгълника са на петна, под мишниците не виждам разреждане, освен че са по тънки и по- бавно растат. Моят фотоепилатор е с кабел и само приставка за тяло, но се светнах и над горната устна и двата пъти. По- трудно е защото главата е по широка и докато го нагодя ... Обаче няма никакъв ефект върху горната устна. Върху ръцете също са станали на петна  Peace

# 622
  • Мнения: 978
Благодаря bouquet , за седалище може ли да се ползва?
Ако ми повлияе на врастването на космите веднага бих го взела.

# 623
  • Мнения: 22 766
На мен ми повлия на врастнатите косми навсякъде.
Колкото до моделите, предпочитам такъв с кабел.Много момичета споделяха, че им се изтощават батериите в някакъв момвнт живот на уреда и првкъсват епилацията докато зареди наново епилатора.
Кабелът е дълъг и съвсем не е неудобно.
Аз бях писала, че използвам уреда върху лице, въпреки, че не се препоръчва.Наистина малко трудно става, защото главата е голяма.
Сега новият ми уред има накрайник за нежни зони, но не намирам голяма разлика, освен , че ползвайки този накрайник уредът сам регулира потенцията и ако прецени, че кожата е много тъмна, не генерира импулс.Нещо като защита от изгаряне.

# 624
  • Мнения: 12 612
Не врастват косъмчетата, защото те не растат по-тънки или по-меки, както след кола или епилатор. Или растат нормални, евентуално по-бавно, или не растат изобщо.

# 625
  • Мнения: 978
Благодаря много Hug

# 626
  • София
  • Мнения: 803
Момичета да ви се оплача колко съм смотана Simple Smile ама много. Опитах се вчера да си светна лицето и не става и не става. Чак пробвах на ръката дали светка, няма проблем. Викам си много съм зле едно лице да не мога да наглася че да опира както трябва приставката. И чак днес се сетих, че предната вечер си бях мазала лицето с крем и не съм го почистила с мицеларна вода преди процедурата Simple Smile)))
Много съм завеяна ей Wink
Ако на някой друг му се случи да знае Simple Smile

# 627
  • Мнения: 9 865
Здравейте, искам да попитам след епилацията слагате ли някакъв лосион за тяло. Аз досега не слагах/два пъти съм правила процедури досега/ и днес забелязах, че кожата ми е леко изсъхнала  newsm78
Слагам обичайното, което си ползвам според сезона и настроението. Предпочитам да се мажа с натурални масла, кокосовото ми абсолютен фаворит за всякакви кожни проблеми, сухота и т.н.

# 628
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
Минах си единия крак на 1ва степен, въпреки че по принцип ги правя на 4та и сега ми е едно такова неудовлетворено. Laughing Да си се оплача малко.  Blush

# 629
  • Мнения: 556
Минах си единия крак на 1ва степен, въпреки че по принцип ги правя на 4та и сега ми е едно такова неудовлетворено. Laughing Да си се оплача малко.  Blush
А защо на първа?  newsm78
Аз не знам как съм си въртяла пръстите, но си минах едната мишница на 5, абе поупарих се, после доста некомфортно ми беше. Обикновено минавам на 3 или 4, зависи къде се святкам. Все още си чакам "голите" места, за сега единственото, което виждам е значително по-бавен растеж, бавно като охлюви  Blush

Общи условия

Активация на акаунт