Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 592
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 2 263
И моят уред още го няма, макар че ми пратиха мейл, че е изпратен още на 1-ви март.Надявах се днес вече след празниците да дойде, но явно ще почакам още.
Предполагам, че се обаждат дали си на адреса преди да дойдат, понеже и аз съм си дала домашният, но тези дни съм в движение и като нищо може да се размина с куриера.

# 661
  • Мнения: 39
мбм експрес е куриера,обаждат се като са на адреса.Моят пристигна днес

# 662
  • Мнения: 985
Благодаря Ви за отговорите!
Аз  го получих с Рапидо. Обадиха ми се преди това да ме предупредят. Така че според мен няма да пропуснеш и ще се уговорите!
Друг въпрос- може ли да се третират мъжки гърди? Все пак е около сърцето и малко се притеснявам.
 

# 663
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Момичета вие святкате ли се по време на МЦ или е по-добре да се изчака.Защото тъкмо сега предстои да ми дойде и докато го донесат тоя епилатор ще вземе баш тогава да съм в МЦ  Crazy

# 664
  • Мнения: 6 552
На мен днес ми се пада да е процедурата и съм в МЦ, но въпреки това мисля да се мина. Вече разреждам и правя по 1 на месец и не мисля да го отлагам заради МЦ. Mr. Green А и реално никъде няма указание, че не може. Peace

# 665
  • Мнения: 10
И моя фотоепилатор днес дойде, поръчан на 12.02. Голямо чакане, но си заслужаваше.

# 666
  • Варна
  • Мнения: 2 263
И моят пристигна/ на 17-ти фев. поръчан/, още не съм го тествала.

# 667
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Друг въпрос- може ли да се третират мъжки гърди? Все пак е около сърцето и малко се притеснявам.
Да, няма проблем.

# 668
  • Мнения: 985
Привет на всички,
днес направих 1ва процедура на моето момче с епилатора. На гърдите и  на раменете. Преди това минахме зоната с тример. Много го болеше първоначално и го правих на степен 1, така че не очаквам завидни резултати от тази процедура. Ще Ви държа в течение.
Имам чувството, че прекалено много се навирах към епилатора ( да гледам да не пропусна място) и сега малко ме болят очите. Може и да си въобразявам.
Хубава вечер на всички.
Продължавам да следя темичката. bouquet

# 669
  • Мнения: 240
Аз знам от козметичка, че не се правят процедути 2 дни преди, по време и 2 дни след МЦ, защото заради хормоналния дисбаланс в този период косъма не се влияе от уреда.
При мен след първа процедура забелязвам доста бавен растеж на косъмчетата и дори все още празни места по краката.

# 670
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Точно това ми беше мисълта, заради хормоните.А и ми се струва, че в другата тема, където пишеха от Филипс, дерматологът беше писал нещо във връзка с МЦ, но за съжаление нещо не мога да намеря какво точно беше.

# 671
  • Мнения: 386
Въобще не съм се съобразявала с цикъл като се светкам и както съм писала, кьорав косъм нямам. Според мен, ако действително има такава силна връзка и би довело до незадоволителни резултати, Филипс биха предупредили в упътването, а при мен поне нищо не пише.

А вчера се насветках и днес ми дойде - ако почна да буренясвам, ще знам от какво е hahaha

# 672
  • Мнения: 159
Аз съм на 2 процедури, видим резултат никакъв  Crossing Arms нито по бавен растеж, нито опадали косъмчета  Tired правя триъгълник и мишници  Tired продължавам, дано се получи  Peace

А вчера се насветках и днес ми дойде - ако почна да буренясвам, ще знам от какво е hahaha
hahaha Joy

# 673
  • София
  • Мнения: 9 475
Привет на всички,
днес направих 1ва процедура на моето момче с епилатора. На гърдите и  на раменете. Преди това минахме зоната с тример. Много го болеше първоначално и го правих на степен 1, така че не очаквам завидни резултати от тази процедура. Ще Ви държа в течение.
Имам чувството, че прекалено много се навирах към епилатора ( да гледам да не пропусна място) и сега малко ме болят очите. Може и да си въобразявам.
Хубава вечер на всички.
Продължавам да следя темичката. bouquet

И аз бях козметичката на моят младеж. то май тоя уред повече за него сякаш взехме. Laughing
Заболяха ме очите и мен много след това и виждах петна. Сърбяха ме също така. Но то беше цяло тяло все пак до кръста.

# 674
  • Мнения: 12 750
Светлината от уреда доколкото разбрах не е в спектър, който вреди на очите, просто е доста ярка.
Опитайте се да работите в много добре осветена стая, за да не се откроява толкова светването от епилатора и съответно да не дразни очите ви, поне при мен помага. "Навирането" да се гледа от близо предполагам също е оказало влияние де, лесно е човек да се увлече да се приближи, когато е върху някой друг, върху себе си няма как така или иначе.

Общи условия

Активация на акаунт