Philips - Lumea - фотоепилация

  • 641 476
  • 3 051
  •   2
Отговори
# 675
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Аз си затварям очите по време на самото святкане. Не съм имала проблем със светлината. Иначе ме дразни и не знам дали ще мога и една ръка да изкарам така.

# 676
  • Мнения: 1 106
Щастлива и доволна днес се прибрах с филипс у дома  Mr. Green Щракнах се на две места за да видя как ще реагира кожата ми. Сложих го на трета степен и при самото щракване не усетих болка, но сега чувствам дискомфорт. Чувството е подобно на слънчево изгаряне, но без зачервяваме. Ще пробвам утре на втора степен ако всичко е наред  Praynig Peace

# 677
  • Мнения: 12
Момичета, минаха вече почти четири седмици след 4-тата ми интензивна процедура, а следващата е чак след 9 дни според Аpp-а.. та, гледам че част от косъмчетата са се върнали  Close Shocked Cry Как е при вас? Аз през цялото време ги бръснех и до преди 3-4 дни не забелязах колко много са се върнали..  Sad Много ме е яд.. а ви докладвах за такива добри резултати  Sad

# 678
  • София
  • Мнения: 803
Момичета, минаха вече почти четири седмици след 4-тата ми интензивна процедура, а следващата е чак след 9 дни според Аpp-а.. та, гледам че част от косъмчетата са се върнали  Close Shocked Cry Как е при вас? Аз през цялото време ги бръснех и до преди 3-4 дни не забелязах колко много са се върнали..  Sad Много ме е яд.. а ви докладвах за такива добри резултати  Sad
Не се шашкай - има го този момент, но е временен, нещо като последна борба на косъмчетата Simple Smile) още на времето, като започвах процедурите ме бяха предупредили в салона, че има такъв момент. Но реално след още някоя процедура нещата ще влязат в релси Wink и ще сме силно обезкосмени.
Стискам палци, а защо не се светнеш сега, нали са минали повече от 2 седмици? Зарежи ги приложенията какво казват святкай си се на колкото прецениш, стига да има 14 дневния интервал.

# 679
  • Мнения: 1 106
Нащраках се цялата на втора степен и ми е едно такова неудовлетворено  Mr. Green ще има ли ефект, ще няма ли. Кожата ми е светла и уж би трябвало да съм ок с по - високите степени, но поне първият сблъсък с тройката не бе приятен. Вие увеличавате ли степените с броя процедури?  Peace

# 680
  • Мнения: 2 838
Аз минах 5 процедури през 14 дни, като космите на 80 процента да речем ги няма. Сега мисля да се святкам през 3 седмици, а не през 4 както го дават по упътване. С времето ще разредя и през 4.
Иначе се святкам на степен 4,а на интима 3.
Първите две процедури беше на 2 степен.

# 681
  • Мнения: 12
Благодаря ти, че ми вдъхна кураж.  Hug bouquet
Аз понеже се шашнах с всичките бенки които имам и реших да се съобразя с предписанията, ама на, гледай какво стана.. Ами ще взема и аз да ги правя на всеки 2 седмици вече, че да се подсигуря, тъй като резултатите са страхотни  Sunglasses


Момичета, минаха вече почти четири седмици след 4-тата ми интензивна процедура, а следващата е чак след 9 дни според Аpp-а.. та, гледам че част от косъмчетата са се върнали  Close Shocked Cry Как е при вас? Аз през цялото време ги бръснех и до преди 3-4 дни не забелязах колко много са се върнали..  Sad Много ме е яд.. а ви докладвах за такива добри резултати  Sad
Не се шашкай - има го този момент, но е временен, нещо като последна борба на косъмчетата Simple Smile) още на времето, като започвах процедурите ме бяха предупредили в салона, че има такъв момент. Но реално след още някоя процедура нещата ще влязат в релси Wink и ще сме силно обезкосмени.
Стискам палци, а защо не се светнеш сега, нали са минали повече от 2 седмици? Зарежи ги приложенията какво казват святкай си се на колкото прецениш, стига да има 14 дневния интервал.

# 682
  • София
  • Мнения: 803
Благодаря ти, че ми вдъхна кураж.  Hug bouquet
Аз понеже се шашнах с всичките бенки които имам и реших да се съобразя с предписанията, ама на, гледай какво стана.. Ами ще взема и аз да ги правя на всеки 2 седмици вече, че да се подсигуря, тъй като резултатите са страхотни  Sunglasses


Момичета, минаха вече почти четири седмици след 4-тата ми интензивна процедура, а следващата е чак след 9 дни според Аpp-а.. та, гледам че част от косъмчетата са се върнали  Close Shocked Cry Как е при вас? Аз през цялото време ги бръснех и до преди 3-4 дни не забелязах колко много са се върнали..  Sad Много ме е яд.. а ви докладвах за такива добри резултати  Sad
Не се шашкай - има го този момент, но е временен, нещо като последна борба на косъмчетата Simple Smile) още на времето, като започвах процедурите ме бяха предупредили в салона, че има такъв момент. Но реално след още някоя процедура нещата ще влязат в релси Wink и ще сме силно обезкосмени.
Стискам палци, а защо не се светнеш сега, нали са минали повече от 2 седмици? Зарежи ги приложенията какво казват святкай си се на колкото прецениш, стига да има 14 дневния интервал.

Simple Smile дето се вика все по малко да стават и по рядко да се показват Simple Smile

# 683
  • Мнения: 6
Мацки здравейте!
 Имам запитване относно Лумеата. Имам модела с кабел и досега съм го ползвала точно веднъж, понеже пристигна преди 1седмица, та мисълта ми е след като приключа с процедурата няма копче за изключване, както е при епилаторите, а направо от контакта дърпам?
Така ли трябва да е или аз нещо съм се бъгнала?
  :c
razyeyes:

# 684
  • София
  • Мнения: 6 110
Задръж копчето за няколко секунди.  Peace

# 685
  • Варна
  • Мнения: 2 259
Кожата може ли да се мокри след фотоепилацията?Пише, че може да се слага крем или лосион, предполагам, че няма проблем да се мокри?
Вчера се тествах на различните степени и днес вече ще се нащракам направо на 5 степен.Поне на краката, където тествах, няма проблем.

# 686
  • Мнения: 6 537
Докато правех на 14 дни всичко изглеждаше прекрасно - космите намаляха, тези, които тръгваха да растат, намалиха темпото и тн. Сега обаче правя на 4 седмици и космите се върнаха (една част от тях). Дано е временно. Tired

# 687
  • Мнения: 47 901
И аз така
Май ще върна на 14 дни...

# 688
  • Мнения: 2 838
Епилатора както се включва, така се и изключва. .тоест със задържани на копчето.
Аз мажа краката веднага след процедурата с лосион и не съм имала проблем до сега.

# 689
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
Ох, ми и при мен на подмишниците малко се върнаха, забелязах последния път. Дано е временно, както казвате. На краката е ок, по-бавно растат и повече време са гладки.

Общи условия

Активация на акаунт