Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 351
  • 3 051
  •   2
Отговори
# 795
  • Мнения: 378
Защо се бръснете задължително? С този епилатор може и да се епилирате. Аз се епилирам с механичния навсякъде и съм много доволна, защото косъмчетата са по-тънки, но пак са черни, фазите на растеж ги има, а фотоепилатора се интересува от цвета на косъма.
Другото което е, пише минимум 6 месеца използване. Не трябва да имате проблем с хормоните и също така някои лекарства повлияват, като употребата на аспирин например и др.

# 796
  • Мнения: 6 549
Аз разредих на месец вече /дори сега месец и една седмица (изчаквах цикълът да свърши)/ и космите на места са се върнали на 90%. На мишници например имам почти навсякъде, докато като ползвах на 14 дни бяха намалели с около 75%. Интим - пълна нула. На краката положението е по-добре - бавен растеж и то на места, но пак си има. Днес ще правя пак, след това през м. май още една. Опасявам се, че през юни и тн. общо взето целия летен период ще пропусна, заради евентуално почерняване. ooooh! С летния период става много кофти. Confused
Всъщност юни ще ходим за 3-4 дни на море, не знам колко ще почернея, но предполагам не е препоръчително след това да се святкам? Rolling Eyes

# 797
  • Мнения: 378
2-3 дена преди почивката се фоткаш. След като придобиеш тен, чакаш 2 седмици и тестваш да видиш как се чувства кожата. Ако всичко е наред, действаш.

# 798
  • Мнения: 6 549
Така мисля да го направя...въпреки, че по този начин нарушавам едномесечната пауза м/у двете процедури.
Благодаря ти. bouquet

# 799
  • Мнения: 378
Ако има косми, пак се щракаш през 2 седмици или само на лошите места.
Аз оставих 4 седмици и пак ме почнаха, а от ноември съм с Лумеа. Затова отново започнах през 15 дена.

# 800
  • Русе
  • Мнения: 36
Здравейте, някой който си е попъчвал от амазон.ко.ук , дали знае какви са условията на връщане, в случай че има проблем с уреда и как се извършва гаранционно обслужване при повреда?

# 801
  • Мнения: 159
И аз продължавам да съм недоволна  Crossing Arms 5 процедури (мишници и интим) няма резултат  Tired Cry

# 802
  • Мнения: 29 324
Изобщо никакъв ефект ли нямаш? Спазваш ли 14-те дни?

Чудя се понеже на мен лично под мишниците най-добре ми се повлияха космите. Вече имам по 5-6. Правя процедури през повече от 14 дни, т.е. между 14 и 20, когато имам време.

Бикини зоната по-трудно, но и там са по-редки.

Бедрата и ръцете най-малко ефект имат. Обяснявам си го с по-тънките и една идея по-светли косми. Обаче пак са си оредели, да кажем на 60-70%

# 803
  • Мнения: 1 110
Защо се бръснете задължително? С този епилатор може и да се епилирате. Аз се епилирам с механичния навсякъде и съм много доволна, защото косъмчетата са по-тънки, но пак са черни, фазите на растеж ги има, а фотоепилатора се интересува от цвета на косъма.
Другото което е, пише минимум 6 месеца използване. Не трябва да имате проблем с хормоните и също така някои лекарства повлияват, като употребата на аспирин например и др.
За краката не ползвам епилатор защото ставам на пъпки незнайно защо  Thinking ползвам само топла кола маска, но пък от нея мисля, че ми се появиха разни капиляри и реших повече да не си правя, а да взема фотоепилатора  Peace

# 804
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Аз от 3 процедури, направени през 20 дена имам забалежителен резултат-подмишници и цял интим почти нямам косми, по ръцете и кракатае по-слаб резултатът,но съм приятно изненадана.Надявам се и занапред така да върви  Praynig.Преди фотоепилацията ползвах епилатор и смятам, че това засили ефекта  Peace.След бръсненето не видях резултат  newsm78.

# 805
  • Мнения: 1 110
Аз от 3 процедури, направени през 20 дена имам забалежителен резултат-подмишници и цял интим почти нямам косми, по ръцете и кракатае по-слаб резултатът,но съм приятно изненадана.Надявам се и занапред така да върви  Praynig.Преди фотоепилацията ползвах епилатор и смятам, че това засили ефекта  Peace.След бръсненето не видях резултат  newsm78.
Колко време след минаване след епилатора трябва да се ползва фото - то?  Peace

# 806
  • Мнения: 5 820
Аз от 3 процедури, направени през 20 дена имам забалежителен резултат-подмишници и цял интим почти нямам косми, по ръцете и кракатае по-слаб резултатът,но съм приятно изненадана.Надявам се и занапред така да върви  Praynig.Преди фотоепилацията ползвах епилатор и смятам, че това засили ефекта  Peace.След бръсненето не видях резултат  newsm78.
Колко време след минаване след епилатора трябва да се ползва фото - то?  Peace

   Ако е раздразнена кожата от епилирането с обикновен епилатор, трябва да се изчака 1-2 ден, за да се успокои раздразнената кожа.

# 807
  • Мнения: 978
След ползването на фотоепилатора може ли да мина с кола маска като видя че са пораснали?

# 808
  • Мнения: 6
След ползването на фотоепилатора може ли да мина с кола маска като видя че са пораснали?

Може.

# 809
  • Мнения: 159
Изобщо никакъв ефект ли нямаш? Спазваш ли 14-те дни?

Чудя се понеже на мен лично под мишниците най-добре ми се повлияха космите. Вече имам по 5-6. Правя процедури през повече от 14 дни, т.е. между 14 и 20, когато имам време.

Бикини зоната по-трудно, но и там са по-редки.

Бедрата и ръцете най-малко ефект имат. Обяснявам си го с по-тънките и една идея по-светли косми. Обаче пак са си оредели, да кажем на 60-70%

Спазвам ги абсолютно, свалих си приложението за телефона на Лумеа където си отбелязваш кога правиш процедура на всяка част от тялото, и съответно ти напомня за следващата. Дори растежа ми не е забавен, поне това да беше.... ръце и крака не съм пробвала още, но там са ми по тънки косъмчетата понеже никога не са бръснати, и тях си ги махам с епилатора, не са ми проблем. Но може и там да пробвам, поне да има някакъв ефект от уреда. Tired

Общи условия

Активация на акаунт