Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 441
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 29 330
Принципно фотоепилацията действа най-добре при тъмно окосмяване и по-светла кожа. Светлите косъмчета не се повлияват.

# 931
  • Мнения: 43
Затова лятото не е особено ефективна фотоепилацията, тъй като кожата е по-тъмна, а косъмчетата по-светли.

# 932
  • Варна
  • Мнения: 126
Според мен по-скъпите модели не действат по-добре на светлото окосмяване от по-евтините...

Възможно е и да е така, но така или иначе бях решила да си купя фотоепилатор и реших за по-сигурно да се доверя на по-скъпия вариант. Пък дано си оправдае парите Wink

# 933
  • Мнения: 135
Толкова изчетох и разгледах моделите на Philips, но не мога да избера евентуално кой да закупя. Буквално всички ми изглеждат почти с еднакви характеристики, а разликата е в цената. Бихте ли ме насочили към подходящ модел, който да може да се използва за гърди, гръб и дупе (основно това ще му е предназначението).

# 934
  • Мнения: 29 330
Може да си вземеш без приставки за лице и бикини зона, щом няма да ползваш. Аз имам 2009, доволна съм. С приставки е той. Не знам за другите модели.

# 935
  • Мнения: 1 377
Аз не виждам голяма полза от приставките, та чак да си заслужават значително по-високата цена.
По-скоро преценете броя на импулсите, с кабел или без такъв предпочитате и съобразете тена на кожата си - по-новите модели са подходящи и за по-тъмни кожи.

Аз съм с 1995, доста доволна съм засега, снощи направих 3-тата процедура и вече виждам ефект.

# 936
  • Мнения: 9 865
Приставката за лице е важна за мен, ако ще се прави лицето, защото филтърът е по-силен, съответно предпазва по-добре. Ако няма да се прави лице, може да се пропуснат приставките!

# 937
  • Мнения: 6 550
Аз лятото никакъв режим по график не правих, а и нали трябва да се почива.
Тези дни ще направя една процедура и почвам пак по един път в месеца.
Факт е, че като почне да се пропуска и косъмчетата, макар и по-малко и по-тънки, започват пак да избиват.

# 938
  • Мнения: 29 330
Да, но не е, както са били. Под мишниците почти няма - 2-3 най-много, краката имам малко, но примерно не повече от 10% от преди.

# 939
  • Мнения: 12 726
Индивидуално си е, аз също бях спряла през лятото по обективни причини, бяха ми се събрали над 4 месеца някъде без нито една процедура... ами поникнаха си доста от косъмчетата, не само малка част. Хубавото е че започнах пак през две седмици и още след третата повечето вече са опадали и не растат, а тези които още ги има, растат много бавно.. Първия път ми отне повечко процедури да постигна такъв ефект.
Повечето казват че под мишниците са се повлияли по-добре отколкото по краката... при мен обратното. Под мишниците така и не успях да постигна задоволителен ефект, хем нито са светли там, нито са тънки,едно поне 30% от космите си ги има, след много месеци редовна употреба.

# 940
  • Мнения: 731
Аз не виждам голяма полза от приставките, та чак да си заслужават значително по-високата цена.
По-скоро преценете броя на импулсите, с кабел или без такъв предпочитате и съобразете тена на кожата си - по-новите модели са подходящи и за по-тъмни кожи.

Аз съм с 1995, доста доволна съм засега, снощи направих 3-тата процедура и вече виждам ефект.

И аз съм се насочила към този момент. Ще го ползвам за навсякъде, без лице. И мъжа ми иска да го ползва (освен, че ще го плати хохо). За бикини линия ползвала ли си го?

# 941
  • Русе
  • Мнения: 36
Момичета, вече чух няколко истории  от познати на познати (но все пак) , на които им се е случвало след лазерна/фотоепилация окосмяването да се засилва, т.е се получава обратен ефект. И също козметичката на моя приятелка твърди,че фотоепилацията води до много врастнали косъмчета. Едва ли не всички косъмчета са врастнали, защото са отслабнали и ни могат да излязат на повърхността. Можи ли дамите, които ползват фотоепилатори ,да споделят от своя опит, дали са се сблъсквали с подобни проблеми. Благодаря!

# 942
  • Мнения: 29 330
Странно.  newsm78

На мен лично са ми се появявали по 1-2 враснали косъмчета, но определено много по-малко от преди, когато се епилирах. Плюс това те космите спират да растат, т.е. няма какво да враства. Може би преди да изчезне да има някакви такива, но след няколко процедури космите просто не растат.

# 943
  • Мнения: 9 865
При мен лазерната и фотоепилация имат повече от отличен ефект. Преди да се насоча към тях съм пробвала всичко от стандартните методи и от всичко имах врстнали косми, чак ми се е ревало. И операция имам от врастнал косъм, даже, от коламаска. Откакто си направих лазерни и сега с фотоепилатора, нямам врастнали косми никакви, окосмяването ми намаля драстично, не се е увеличило.

# 944
  • Русе
  • Мнения: 36
Благодаря, за отделеното време до отговорите! Предполагам, че тук преобладаващата част от дамите са доволни от ефекта, аз така или иначе съм се решила да инвестирам във фотоепилатор, просто изчаквам да излезе хубава промоция на някои от моделите на Филипс.

Общи условия

Активация на акаунт