Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 569
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Момичета, иска да ви попитам заслужава ли си тази покупка (защото и аз определено ще си правя коледен подарък) или е по-добре да си ходим на лазерна епилация и да плащаме. Т.е има ли такива от вас ,които могат да ми сравнят ефекта от лазер и IPL. Изключвам удобството вкъщи да си светкаш когато ти е кеф.
С 2 ръце за домашната епилация

# 1 021
  • Мнения: 731
Момичета, иска да ви попитам заслужава ли си тази покупка (защото и аз определено ще си правя коледен подарък) или е по-добре да си ходим на лазерна епилация и да плащаме. Т.е има ли такива от вас ,които могат да ми сравнят ефекта от лазер и IPL. Изключвам удобството вкъщи да си светкаш когато ти е кеф.
С 2 ръце за домашната епилация

особено като си с дете - никога не можеш да бъдеш точен за часа Simple Smile Добре, че фризьорката и козметичката са ми приятелки и не ми се цупят като закъснявам откакто съм мами Simple Smile

# 1 022
  • Мнения: 29 341
Не само с две ръце, даже с два крака....!  Mr. Green

Такова удобство и ефект! Не бях очаквала даже. Да не говорим колко косми имах преди....хахаххаха

Не обичам да ме пипат и затова не ходех на козметик, а се епилирах с обикновен епилатор. Удобството от фотоепилатора и ефекта си заслужават инвестицията.  Peace

# 1 023
  • Мнения: 4 275
Оххх, как ме надъхватееее... Нямам търпение да ми дойде епилаторчето Scream

# 1 024
  • Мнения: 731
Оххх, как ме надъхватееее... Нямам търпение да ми дойде епилаторчето Scream

ти кой модела поръча?

# 1 025
  • Мнения: 135
Казвайте и какви модели ползвате, за да знаем от какво сте доволни.
За Коледа се колебая между Lumea SC2009/00 и Lumea BRI950/00. Вие какво бихте избрали - цената в Техномаркет сега е 799лв. и на двата продукта. Уж толкова четох спецификации, ала бала и в крайна сметка останах с впечатление, че за мен SC2009 е по-подходящ. Не знам, почти еднакви са спецификациите.

# 1 026
  • Мнения: 29 341
Още един плюс - няма враснали косми, както след обикновена епилация, просто защото не растат изобщо!  Peace

# 1 027
  • Мнения: 4 275
ти кой модела поръча?

Поръчах този модел: https://www.amazon.de/gp/product/B0150U1SG4/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1 Вчера беше по-евтин, днес пак му се е вдигнала цената

Аз се каня да го ползвам за подмишници, крака, ръце и бикини зоната. Обачееееее,  ми се иска да го ползвам и по брадичката... Да е жива и здрава баба ми, силен ген има жената Grinning, но по брадичката имах малко по-дълги косъмчета/мъхчета.... 6-8 броя, които от време на време обирам с пинсета, но силно се надявам фотото да помогне да ги елиминирам Joy

# 1 028
  • Мнения: 29 341
Ще помогне, ако са тъмни на цвят. Нали знаеш, че на русите косми не действа?

Иначе съветът ми е да ги скубнеш, но не веднага с фотоепилатора, а след 4-5 дни, за да се оформи косъмът. Ефект чакай след поне 3-4 процедури, може и повече. След светкането космите си растат, но опадат, т.е. светкаш ги, но нормалният им растеж не спира. После вече просто не растат.

# 1 029
  • Мнения: 308
А последно стана ли ясно дали може между процедурите да се изскубват с корен космите или трябва само с бръснене? Някой пробвал ли е? Thinking

П.С. Аз в момента светкам само подмишници и триъгълник, но да ви кажа за около 6 процедури ефектът е 50:50...съответно все още не съм особено доволна, като бръсна останалите петна...

# 1 030
  • Мнения: 29 341
А последно стана ли ясно дали може между процедурите да се изскубват с корен космите или трябва само с бръснене? Някой пробвал ли е? Thinking

П.С. Аз в момента светкам само подмишници и триъгълник, но да ви кажа за около 6 процедури ефектът е 50:50...съответно все още не съм особено доволна, като бръсна останалите петна...

Разбира се, че може да се епилират космите с обикновен епилатор или кола маска.

Може да имаш петна, ако се светкаш рехаво. Първите пъти не се светках особено добре, т.е. трябва да позастъпваш зоната на светкане.

# 1 031
  • Плевен
  • Мнения: 714
Аз се скубя и имам резултат, а самото скубане е в пъти по-малко болезнено.

# 1 032
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Моля за мнение,колебая се между 3 фотоепилатора,споделете дали екстрите на новия си заслужават 2х по-висока цена от най-стария модел. Не съм сигурна доколко наличието на опция без кабел е чак такъв плюс,както и сензора за определяне типа кожа.Много съм бяла и с чувств.кожа и се притеснявам от изгаряния... Изобщо всякакви коментари ще са ми полезни,благодаря 😊

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0150U1SG4?psc=1

https://www.amazon.it/gp/aw/d/B0158RMT4E/ref=oh_aui_i_sh_pre_o1_ … ie=UTF8&psc=1


https://www.amazon.it/gp/aw/d/B01MY8A1HZ/ref=oh_aui_i_sh_pre_o0_ … iew_1511344745067


# 1 033
  • Мнения: 22 887
Момичета, иска да ви попитам заслужава ли си тази покупка (защото и аз определено ще си правя коледен подарък) или е по-добре да си ходим на лазерна епилация и да плащаме. Т.е има ли такива от вас ,които могат да ми сравнят ефекта от лазер и IPL. Изключвам удобството вкъщи да си светкаш когато ти е кеф.
Ползвала съм професионални процедури с лазер и IPL.Останах доволна от резултата.
Но за останалите части от тялото реших да прибвам с домашен фотоепилатор и смело мога да кажа, след 3г. ползване, че съм повече от доволна.
За да обработвам цялото тяло трябваше да дам много хиляди левове, а с този домашен уред свърших прекрасна работа.


Само да вметна, че и в двете професионални клиники за премахване на окосмяване, които посетих ИЗРИЧНО подчертаха, че космите се махат САМО с бръснене !
Вие си правете изводите.
Като ги махнете с корен, трябва да чакате новата фаза на растеж, поне едно 2м. до следваща процедура, която да им подейства.Иначе за част от космите ще е неефективно!

И също да подчертая, че от многото четене из форуми(включително и чуждестранни), хората по-скоро не са доволни от фотоепилаторите без кабел, защото често батерията не стига за цялостно ттетиране наведнъж, а зареждането е бавно.Отделно батерията е консуматив, който се амортизира и в някакво бъдеще може да не функционира вече.Аз имам такава четка за лице и вече не мога да я ползвам, защото батерията умря.

Иначе ползвам много успешно апликацията на Лумеа, направила съм си график да светкам зоните на части, за да не се налага да губя много време за цяло тяло.

# 1 034

Общи условия

Активация на акаунт