Philips - Lumea - фотоепилация

  • 641 380
  • 3 051
  •   3
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 71
Здравайте момичета,
от днес съм собственик на ей това чудо на техниката
https://www.philips.bg/c-p/BRI953_00/lumea-prestige-ipl-hair-removal-device
Старателно прочетох книжката, но все пак искам мнение от хора с опит по въпроса. Grinning
Гони ме подлата идея да се опитам да мина цял интим с фотоепилатора  Embarassed, ама малко си ме е страх да си кажа, какъв е вашия опит с тази зона? Всичко ли минавате или само бикини зоната, както е препоръчително?
Ще бъда много благодарна за опит и мнения!

# 1 036
  • София
  • Мнения: 6 109
И когато ходех да ме правят с професионален, и сега с домашния, съм правила цял интим.

# 1 037
  • Мнения: 792
За мен си направих извода, че SC1997/00 е доста добър и работи с кабел, което за мен е предимство, и ще си го купя от Кауфланд за 479,90 лв. Не ми се дават около 1000 лв за по-новите модели, мисля си, че и този ще ми върши същата работа.

# 1 038
  • Мнения: 28 864
Честита придобивка, веллл, много хубава покупка!

Правя цял интим, преди на по-ниска степен, последния път на 5. Малко се усеща. Опитай първо на по-ниска степен.

# 1 039
  • Мнения: 71
Благодаря момичета, ще пробвам наистина на ниска степен първоначално пък да видим... Simple Smile друг въпрос ми изникна сега - когато обработвате крачетата, как разбирате къде сте минали и къде не, че то не си личи никак Wink

# 1 040
  • Мнения: 28 864
Трудно!  Mr. Green Whistling

Някои момичета се рисуват с бял молив, където са минали. Аз лично гледам да карам в права линия като си служа с ориентир някоя бенка.

# 1 041
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 747
А върху бенки предполагам не бива да се святка  newsm78  Някакви противопоказания за белези, капиляри, разширени вени,че и майка ми прояви интерес?

# 1 042
  • Мнения: 71
В линка има указания за употреба с машинката, доста полезно инфо има Simple Smile
https://www.philips.bg/c-p/BRI953_00/lumea-prestige-ipl-hair-rem … al-device/support

# 1 043
  • Мнения: 22 517
За мен си направих извода, че SC1997/00 е доста добър и работи с кабел, което за мен е предимство, и ще си го купя от Кауфланд за 479,90 лв. Не ми се дават около 1000 лв за по-новите модели, мисля си, че и този ще ми върши същата работа.
Моя е такъв и е перфектен.Даже почти не му ползвам приставката за лице .
Но си го взем от Шел за 350лв. от промоцията им, която май скоро започва( ако има и тази гпдина дв)

# 1 044
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте, моля ви за отзиви за модела: Фотоепилатор PHILIPS SC1995/00

Обмислям покупка заради цената основно. Това е по-стар модел, някой има ли опит с него, минуси, плюсове, съвети.

Ако има възможност някой да го сравни с модела Епилатор BaByliss IPL Homelight G945E, 200.000 импулса

Нямам никакъв опит с фотоепилатори, всякакви мнения ще са ми полезни!

Благодаря предварително!

Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 09:49 от dessie_d

# 1 045
  • София
  • Мнения: 423
Здравейте, моля ви за отзиви за модела: Фотоепилатор PHILIPS SC1995/00

Обмислям покупка заради цената основно. Това е по-стар модел, някой има ли опит с него, минуси, плюсове, съвети.

Ако има възможност някой да го сравни с модела Епилатор BaByliss IPL Homelight G945E, 200.000 импулса

Нямам никакъв опит с фотоепилатори, всякакви мнения ще са ми полезни!

Благодаря предварително!

Първия в момента е доста намален в техномаркет. В емаг също.
https://www.technomarket.bg/fotoepilatori/philips-sc1995-00-09146564
Аз също се колебаех между двата, но някак Филипс надделя Simple Smile

# 1 046
  • Мнения: 2
Здравейте,
аз също се колебая между два модела на Philips - 1995 или 1997?
Моля за отзиви за 1995? Може ли да се ползва за горна устна?
Благодаря!

# 1 047
  • Варна
  • Мнения: 2 259
Трудно!  Mr. Green Whistling

Някои момичета се рисуват с бял молив, където са минали. Аз лично гледам да карам в права линия като си служа с ориентир някоя бенка.
хаха и аз по същият начин се ориентрам, мързи ме да се рисувам.


morgana07, да върху бенки не се святка.Аз ги заобикалям.Някои ги покриват с шаблончета, хартиено тиксо или бял молив, но просто бенките се заобикалят.На единия крак имам проблем със спукан капиляр и там също не святкам на самото място, имам спомен че трябваше да се избягва, от предишната тема като коментираха и от Филипс.

За мен си направих извода, че SC1997/00 е доста добър и работи с кабел, което за мен е предимство, и ще си го купя от Кауфланд за 479,90 лв. Не ми се дават около 1000 лв за по-новите модели, мисля си, че и този ще ми върши същата работа.
Моя е такъв и е перфектен.Даже почти не му ползвам приставката за лице .
.....
И аз имам този и съм доволна от него.Върши ми страхотна работа и има ефект, а при мен косъмчетата бяха наистина доста.

# 1 048
  • Мнения: 22 517
Здравейте,
аз също се колебая между два модела на Philips - 1995 или 1997?
Моля за отзиви за 1995? Може ли да се ползва за горна устна?
Благодаря!
Не може по упътване, но аз го ползвах.

# 1 049
  • София
  • Мнения: 561
Много се чудя между двата модела и марки, сигурно има разлика, но нямам опит и не знам на какво да заложа за първи такъв епилатор  Simple Smile

Фотоепилатор PHILIPS SC1995/00
или
BaByliss IPL Homelight G945E

Да се доверя ли на по популярната марка или на другия, който в момента е доста по-изгоден?

Общи условия

Активация на акаунт