Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 164
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 22 834
Много се чудя между двата модела и марки, сигурно има разлика, но нямам опит и не знам на какво да заложа за първи такъв епилатор  Simple Smile

Фотоепилатор PHILIPS SC1995/00
или
BaByliss IPL Homelight G945E

Да се доверя ли на по популярната марка или на другия, който в момента е доста по-изгоден?

Търсете отзиви за продукта, не знам как иначе да се види кай продукт е или не е добър.

# 1 051
# 1 052
  • Мнения: 82
Здравейте, включвам се и аз като горда собственичка на модел 2005 Simple Smile Ще споделям резултати. И да попитам нещо. Може ли да си използва върху цял интим или само в бикини зоната трябва?

# 1 053
  • Мнения: 731
Здравейте, включвам се и аз като горда собственичка на модел 2005 Simple Smile Ще споделям резултати. И да попитам нещо. Може ли да си използва върху цял интим или само в бикини зоната трябва?

Имаам същият. За интим не успях целия, защото ми беше адски неудобно да ги застъпвам. Ама май може. Там беше единственото място, където усещах парене. Може би, защото е по-чувствителна зона..

# 1 054
  • Мнения: 82
Здравейте, включвам се и аз като горда собственичка на модел 2005 Simple Smile Ще споделям резултати. И да попитам нещо. Може ли да си използва върху цял интим или само в бикини зоната трябва?

Имаам същият. За интим не успях целия, защото ми беше адски неудобно да ги застъпвам. Ама май може. Там беше единственото място, където усещах парене. Може би, защото е по-чувствителна зона..

Може би да. Ще започна с краката първо и после ще видим нататък. Как засичате от къде сте минали и от къде не, за да не пропуснете място?

# 1 055
  • Мнения: 22 834
Kiki_Miki, 1-2 страници назад има същите въпроси и съответно отговори.
С времето ще схванеш техниката и няма да има нужда от чак голямо застъпване.

# 1 056
  • Амстердам
  • Мнения: 78
Чудих се, чудих се, и преди малко, в последния един час на black weekend-a, си поръчах Philips Lumea Prestige BRI950/00 IPL. Чудех е дали да е той, защото не съм сигурна дали искам да го ползвам върху бикини зоната и съответно се чудех дали си струва да доплащам разликата в цената в сравнение с BRi956, ако няма да го употребявам пълноценно. В boots (Англия) ги бяха пуснали и двата на намаление обаче и разликата беше 5 паунда и казуса ми се реши. Blush Grin Smile Smile

# 1 057
  • на вълнолома
  • Мнения: 165
Здравейте, от вчера и аз съм с  фотоепилатора и днес си насвятках краката. В листовката пише, че е безопасно за очите, обаче ми се замаза погледа, докато гледах. При вас така ли беше първия път?  Гледате ли докато се святкате?

# 1 058
  • Мнения: 731
Здравейте, от вчера и аз съм с  фотоепилатора и днес си насвятках краката. В листовката пише, че е безопасно за очите, обаче ми се замаза погледа, докато гледах. При вас така ли беше първия път?  Гледате ли докато се святкате?

Здрасти, първо честита придобивка! В упътването и на моя пише, че е безопасно и не е нужно да се ползват очила, но аз лично като светкам си затварям очите иначе ми е дискомфортно - все едно гледам в електрожен Simple Smile

# 1 059
  • Мнения: 22 834
Здравейте, от вчера и аз съм с  фотоепилатора и днес си насвятках краката. В листовката пише, че е безопасно за очите, обаче ми се замаза погледа, докато гледах. При вас така ли беше първия път?  Гледате ли докато се святкате?
Не гледам, отклонявам поглед или гледам тв.Само докато намествам новата позиция поглеждам надолу.

# 1 060
  • Мнения: 12 681
Проблемът се решава като се работи в добре осветена стая, така не дразни очите толкова. Е, не съм го и зяпнала постоянно там да гледам де, но наистина си има разлика. Ако в стаята не е много светло, наистина контрастът е голям и дразни очите. Не че е опасно но не е и приятно.
Освен това, след няколко ползвания човек вече не се вглежда толкова а си кара по навик, първите пъти е по-проблемно.
Преди време някой писа в темата за допълнително купени очила, каквито ползват при лазерните епилации, коментарът беше че не се вижда добре кога светва че е заредил импулс и не било удачно.

# 1 061
  • на вълнолома
  • Мнения: 165
ДХЗ, natka, благодаря ви. Следващият път ще опитам на по -светло, без да гледам.

# 1 062
  • Мнения: 82
Дами, днес ще правя крака за първи път. Да ви попитам с бенките как процедирате? Прескачате ли ги или святкате върху тях?

# 1 063
  • Мнения: 12 681
Заобикаляне и/или закриване - дали оцветяване с бял молив за грим, някаква лепенка отгоре или друго. Ако светнете върху бенка е доста вероятно да има изгаряне, светлината е в спектър който се поглъща от меланина все пак. Досадно е, но на мен не ми се рискуват изгаряния върху бенки и ги заобикалям, въпреки че ги покривам с бял молив.

# 1 064
  • Мнения: 731
Аз ги заобикалям. Но пък тук го идва и другия момент- губи се застъпването, което е основно, за да има ефект. А да питам какъв е този бял молив? Такъв обикновен за гримиране ли?

Общи условия

Активация на акаунт