Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 452
  • 3 051
  •   2
Отговори
# 1 095
  • София
  • Мнения: 1 936
Обаче май изтеглих късата клечка с този warehouse deals...Приставката за тяло си работи перфектно, но ей, богу! тази за лице свети един път на десет и то ако я доближа до краката примерно, но като я опра до лице/брадичка не ще и не ще Sad
И аз ползвам по-трудно моята за лице. Понякога доста се измъчвам докато успея да светна мустака Simple Smile Друг път някак нацелвам ъгъла ли...не знам. Но се съмнявам да ти е дефект в приставката Simple Smile

# 1 096
  • Мнения: 29 331
Благодаря, Мишелин, жива и здрава и ти!

Виж дали "крачетата" на приставката влизат добре навътре, може да не са се разработили. Peace

# 1 097
  • Мнения: 4 275
В крайна сметка се минах с приставката за тяло. А тази за лице не иска да святка дори на крака ми, където не като да няма площ. Възможно е да е и нещо с крачетата, понеже платката леко се мести напред назад. Ще пробвам пак, де, но мисля, че мога да карам и без нея. Изтеглих си и аз приложението на Филипс и нямам търпение да видя резултат Heart Eyes

# 1 098
  • Мнения: X
На тази за лице имаш ли едно малко прозорче отгоре? Аз на моята слагам малко хартиено тиксо за да отчита винаги правилна повърхност и да не ми прави магарии Simple Smile

# 1 099
  • Мнения: 100
Здравейте момичета  Laughing виждам, че сте писали за проблем с приставката за лицето. В началото и аз имах проблем с тази приставка. Тъй като първо минавам по-големите места със стандартната приставка, след това като поставя това за лице светва веднъж и после не иска да рабти. След известно чудене открих, че при моя апарат просто тази приставка не иска да работи, след като съм ползвала стандартната приставка. Тоест, вече или първо ползвам приставката за лице и като свърша работата с нея минавам на другата, или ако съм минала с другата оставям уреда да си "почива" поне около час и няма проблем.

# 1 100
  • Мнения: 22 871
Здравейте момичета  Laughing виждам, че сте писали за проблем с приставката за лицето. В началото и аз имах проблем с тази приставка. Тъй като първо минавам по-големите места със стандартната приставка, след това като поставя това за лице светва веднъж и после не иска да рабти. След известно чудене открих, че при моя апарат просто тази приставка не иска да работи, след като съм ползвала стандартната приставка. Тоест, вече или първо ползвам приставката за лице и като свърша работата с нея минавам на другата, или ако съм минала с другата оставям уреда да си "почива" поне около час и няма проблем.
А защо не го върнете по гаранция? Не е редно да работи така!

# 1 101
  • Мнения: 100
Здравейте момичета  Laughing виждам, че сте писали за проблем с приставката за лицето. В началото и аз имах проблем с тази приставка. Тъй като първо минавам по-големите места със стандартната приставка, след това като поставя това за лице светва веднъж и после не иска да рабти. След известно чудене открих, че при моя апарат просто тази приставка не иска да работи, след като съм ползвала стандартната приставка. Тоест, вече или първо ползвам приставката за лице и като свърша работата с нея минавам на другата, или ако съм минала с другата оставям уреда да си "почива" поне около час и няма проблем.
А защо не го върнете по гаранция? Не е редно да работи така!
Бях го купила миналата година по това време, но от чужбина. Тогава там беше на много добра цена в сравнение с България и нямах възможност да се заема с процеса на връщане тогава, а след като открих че по този начин работи нормално реших, че не е проблем, защото така и така си правя лицето не винаги в същия ден с тялото.

# 1 102
  • Мнения: 4 275
658229, да си жива и здрава и ти Hug Сега пробвах директно с приставката за лице и си свети без проблем! Simple Smile))) Иначе и аз не бих направила рекламация, понеже е купен от Амазон Warehouse, излезе ми 255 лева и ако се оплача, най-много да ми кажат да го върна за тяхна сметка и ще ми възстановят парите...

# 1 103
  • Мнения: 1 458
Благодарение на Мишелин и аз се радвам на епилаторче. Hug
Нямам проблем с приставката за лице. Пу-пу...
Единствено загрява малко и спира, та правя крака на серии - подбедрица-почивка 5 мин., и т.н.. Ползвам слайд режим на 5-та степен. 1997 е модела.

# 1 104
  • Мнения: 4 275
lk, честито, дано да работи безпроблемно Simple Smile

Аз пък искам да ви се оплача за първата епилация  Crossing Arms Уж щях да пробвам само с подмишници, а в крайна сметка минах и ръце, и крака, и бикини зоната, но се святках на ПЪРВА степен от страх да не боли и да не прекаля. След това реших да си инсталирам на телефона приложението и то ме посъветва да се святкам на 4-5 степен. Т.е нищо не съм направила с тази 1 степен Sad

# 1 105
  • Мнения: 100
lk, честито, дано да работи безпроблемно Simple Smile

Аз пък искам да ви се оплача за първата епилация  Crossing Arms Уж щях да пробвам само с подмишници, а в крайна сметка минах и ръце, и крака, и бикини зоната, но се святках на ПЪРВА степен от страх да не боли и да не прекаля. След това реших да си инсталирам на телефона приложението и то ме посъветва да се святкам на 4-5 степен. Т.е нищо не съм направила с тази 1 степен Sad

Аз откакто имам моя се правя на 5 степен. Тъй като съм ходила и в салон и знам каква е болката с домашния усештам само топлина  Laughing Laughing Никъде не съм имала проблем освен понякога в бикини зоната няколко пъпчици, но не винаги и не съм сигурна от лазера или от бръсненето.

# 1 106
  • Мнения: X
Преди да увеличиш на 5та направи тест ба всяка част. При мен на долната част на краката мога и на 5та(с по-тъмна кожа съм по принцип) на ръцете въпреки, че са по-тъмни също. Обаче на бедрата и на 3та ставам на изгорели петна Sad не ме боли, не ми пари, обаче след два дена ставам като хиена - на петна

# 1 107
  • София
  • Мнения: 9 537
Здравейте!
Обмислям покупка на фотоепилатор и май за Филипс чета най-добри отзиви, затова се насочих към тях. Евентуално след коледно-новогодишната суетня ще се насоча към покупка на разсрочено плащане. Извинявайте за профанските въпроси, но досега съм само на обикновен епилатор и въобще не ми е ясно.Чела съм това-онова из нета, но е друго да коментирам с хора, притежаващи подобен уред.
1. Теоретично знам, че винаги има риск от някакъв вид изгаряне, но вие като хора с опит в домашната фотоепилация, бихте ли споделили случвало ли ви се е?
2. "Светвам" се и какво? Космите падат като при епилация с обикновен епилатор, или в последствие ( след колко време? ) се забелязва каква работа съм свършила?

Имаше и още нещо, но сега не се сещам.

# 1 108
  • София
  • Мнения: 803
Здравейте!
Обмислям покупка на фотоепилатор и май за Филипс чета най-добри отзиви, затова се насочих към тях. Евентуално след коледно-новогодишната суетня ще се насоча към покупка на разсрочено плащане. Извинявайте за профанските въпроси, но досега съм само на обикновен епилатор и въобще не ми е ясно.Чела съм това-онова из нета, но е друго да коментирам с хора, притежаващи подобен уред.
1. Теоретично знам, че винаги има риск от някакъв вид изгаряне, но вие като хора с опит в домашната фотоепилация, бихте ли споделили случвало ли ви се е?
2. "Светвам" се и какво? Космите падат като при епилация с обикновен епилатор, или в последствие ( след колко време? ) се забелязва каква работа съм свършила?

Имаше и още нещо, но сега не се сещам.

За изгарянето винаги има риск, зависи от чувствителността на кожата ти, от това дали си с тен или по матова кожа, да не обърнеш внимание и да светнеш върху бенка или татуировка.....
Точно поста преди твоя има описание на изгаряне.
Иначе не е като с епилатора - първо светваш се на гладка кожа, ще рече няма какво да пада непосредствено. После е различно, но не се вижда махане на косъм като при епилацията, а някак постепенно изтъняват или просто не поникват косъмчетата (това след няколко процедури). При мен най-добре се вижда на мустака Simple Smile тъй като там ги скубя, а не ги бръсна. Просто при изтеглянето излиза самия косъм някак си без съпротива... като от масло ( това май е най точното описание, което мога да дам).

# 1 109
  • София
  • Мнения: 9 537
Flowers Bouquet Благодаря за бързия и подробен отговор! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт