Philips - Lumea - фотоепилация

  • 641 506
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 3
Здравейте! Имам питанка отностно "святкането" по лицето. Как да действам там, понеже имам хормонални проблеми и лицето ми е много окосмено, а не бих рискувала с бръснене? Благодаря предварително! Flowers Hibiscus

# 1 366
  • Мнения: 2 838
Ел, махай ги с кола маска.

# 1 367
  • Мнения: 3
Вивиан, благодаря за бързия отговор! Ще опитам с кола маската. Blush

# 1 368
  • Мнения: 2 838
За нищо Simple Smile аз махах с кола маска, но ходих на козметик, тъй като имах не само по мустака. В последствие започнах само да скъсявам, където има нужда.

# 1 369
  • София
  • Мнения: 3 129
Привет,
И аз започнах с домашните процедури, сяткам се с  Филипс BRI 950. Вчера правих интим и мишници за пръв път, на 4та степен. Днес мисля ръце да светна, крака и лице в друг ден. Не ми се иска да се застъпват, за да не отнема много време наведнъж. Дано ги изтрепа тези космИ, че ми писна вече.
Пазите ли си белезите от секцио? Моят почти не се вижда, но не посмях да го доближа.

# 1 370
  • Мнения: 22 531
Привет,
И аз започнах с домашните процедури, сяткам се с  Филипс BRI 950. Вчера правих интим и мишници за пръв път, на 4та степен. Днес мисля ръце да светна, крака и лице в друг ден. Не ми се иска да се застъпват, за да не отнема много време наведнъж. Дано ги изтрепа тези космИ, че ми писна вече.
Пазите ли си белезите от секцио? Моят почти не се вижда, но не посмях да го доближа.
Имам белези от операция на крак, не ги пазя.

Последна редакция: нд, 25 фев 2018, 19:03 от ДХ3

# 1 371
  • Мнения: 28 892
Не пазя белега от секциото, но ми е леко по-чувствително там.  Peace

# 1 372
  • Мнения: 253
Здравейте, момичета,

След няколко дни трябва да дойде Lumea-та, която си поръчах- модел sc2005.
Прегледах няколко теми, но имам няколко въпроса към вас:

Чета, че доста жени си правят интим с фотоепилатора, но не ми стана ясно, така наричате бикини зона или изцяло интим. Аз бих искала да пробвам изцяло, но съм чувала, че не е много препоръчително с този метод - а не издържам,искам вече да ги махам тези косми Flushed
Другия ми въпрос е свързан с белия молив за бенките.Имам обикновен за очи,но е с лек оттенък - седефено бяло.
Дали би бил подходящ или трябва да си купя чисто плътно бяло и да ги покрия преди процедурата?
За момента е това, ще видим какво още ще изникне, докато дойде в ръцете ми

Благодаря предварително! Flowers Hibiscus

# 1 373
  • Мнения: 28 892
Не е препоръчително цял интим, но много жени го правят. Моливът не мисля, че ще е проблем да е с отенък.  Peace

# 1 374
  • Мнения: 22 531
[video][/video]Аз си правя цял интим,но при мен има може би 70% успееаемост там заради хормоните и цвета на кожата.

    # 1 375
    • Мнения: 250
    Аз правя цял интим, в ръководството пише, че може. Уточнено е, че не може да се светка по лигавиците (малки срамни устни и тн), но мисля, че това е пределно ясно на всички Grinning
    Все едно да си насвяткам устните, докато махам мустака.

    # 1 376
    • Мнения: 2 083
    Аз имам голям ефект. Най-значителен на пълен интим, а там не залагах да има успех. Но като цяло съм доволна от всички зони.

    # 1 377
    • Мнения: 12 306
    Аз имам голям ефект. Най-значителен на пълен интим, а там не залагах да има успех. Но като цяло съм доволна от всички зони.
    Е то на лигавиците така или иначе косми не растат...
    При мен пък точно там най-слаб ефект има, при всеки си е различно. Бях се отказала за тази зона, то като направя 2-3 пъти и ефекта почти никакъв и ми минава меракът за дълго време. След време пробвах пак, пак 2-3 пъти и пак така... трябва да взема да пробвам пак и да съм по-упорита явно.

    # 1 378
    • София
    • Мнения: 2 403
    Единственото основание против снимане при кърмене е, че хормоните още не са се нормализирали, нали? Simple Smile Че направо не издържам Grinning

    # 1 379
    • Мнения: 1 377
    Да, вследствие на което ефектът от процедурите е под въпрос, а от друга страна е голяма вероятността и от поява на пигментни петна.

    Общи условия

    Активация на акаунт