Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 496
  • 3 051
  •   3
Отговори
# 1 515
  • Пловдив
  • Мнения: 606
Здравейте,
Чудя му се от Коледа, когато беше на промоция в Кауфланд, ама така и не се наканих, сега видях, че от 03.05 ще е на акция в Метро. Моделът е SC1997/00 и ще струва 535 лв. Как смятате, заслужава ли си? МНого се обърках в номерата и моделите и не мога да открия някаква уау разлика във всички Simple Smile
Моля за помощ и съвет Simple Smile
И аз не виждам кой знае какви разлики, доста четох и както е писано в горния пост най-вече това че някои са с батерия а други само на ток е основната разлика, като махнем цената...щото има и по 1000 лв Лумеа. Аз си купих 97...има си сензор за тен. Има приставка за лице. Има импулси колкото и другите...не ми пречи кабелът. За мен лично е добра инвестиция, макар че само 1 път съм го ползвала моят. Ходила съм по салони и има ефект. Относно цената...аз го взех 550 лв. на изплащане от Зората.

# 1 516
  • Мнения: 153
Аз си ползвам Lumea Precision Plus от около 2 години и половина вече и съм безкрааааайно доволна. Препоръчвала съм и на много приятелки да си вземат и досега никоя не се е оплакала или разочаровала (като всички се спират на различни модели и марки, но резултатите винаги са добри). Спомням си, че като се чудех дали да си взимам фотоепилатор или не, четох именно тук във форума мнения и понеже имаше много доволни момичета, реших и аз да се пробвам и не сбърках. Simple Smile
Моят е с всички приставки и без кабелче и е супер удобен. При мен най-голям ефект има на интима - на триъгълника имам буквално 5 косъма, по-надолу вече не е чак толкова добре положението, но все пак ефектът е УАУ. Simple Smile Там обаче се светкам или всяка седмица, или през седмица (т.е. доста честичко, за да поддържам хубавия резултат). Същото правя и с подмишниците и макар че са ми супер редки и тънки косъмчетата, останали там, така и не мога за 2 години и половина да се отърва от тях...
За краката и ръцете - много тънки, светли и на рядко са ми космите и там и до преди миналото лято се светках редовно и имаше добър ефект, но заради летния сезон спрях и... така и не продължих, но дори и в момента там нямам почти никакви косми и рядко се налага да пускам нормален епилатор, колкото да стане идеално гладко.
Въобще с няколко думи - една от най-добрите ми инвестиции, правени някога! Simple Smile

# 1 517
  • Мнения: 1 377
При мен се появиха много врастнали косъмчета, просто по-тънките и слаби косъмчета трудно избиват.

# 1 518
  • Мнения: 22 879
При мен се появиха много врастнали косъмчета, просто по-тънките и слаби косъмчета трудно избиват.
При мен обратно, забравих за врастналите косъмчета

# 1 519
  • Мнения: 29 339
При мен се появиха много врастнали косъмчета, просто по-тънките и слаби косъмчета трудно избиват.
При мен обратно, забравих за врастналите косъмчета

И при мен няма. То, като няма какво да расте, няма и какво да враства... Mr. Green

# 1 520
  • Мнения: 1 377
Явно съм от каръците, и то след толкова много и стриктно направени процедури.

# 1 521
  • Пловдив
  • Мнения: 606
При мен се появиха много врастнали косъмчета, просто по-тънките и слаби косъмчета трудно избиват.

За първи път чувам за врастнали косми с лазерна или фото епилация. И според мен по-скоро дебелите вратстват....и най вече криво растящи, което се получава при отскубване на косъма...

# 1 522
  • Мнения: 29 339
Да не са ти по-светли косъмчетата и да не им влияе фотото?

# 1 523
  • Мнения: 250
И аз имам врастнали косъмчета, откакто ползвам лумеата. И то на места, където никога не съм имала (интим).
Между процедурите ползвам бръснач, така че... Със сигурност е от фотоепилацията. Шанс Grinning

# 1 524
  • Мнения: 130
Аз също нямам вече враснали, слава богу. Вече нито рани, нито скубане с пинцети и епилатори. Голям ад беше. Дори имам белези от човъркане на такива, а съм едва на втора процедура.

# 1 525
  • София
  • Мнения: 9 543
Относно цената...аз го взех 550 лв. на изплащане от Зората.

И аз се каня да си взема на изплащане. Ако не е нахалнода попитам, за какъв период е изплащането и по каква сума ти е всяка вноска? Има ли голямо оскъпяване?

# 1 526
  • Мнения: 4 275
https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B0150U1SG4/ref=mw_dp_olp? … amp;condition=all - 207 евро от склада Виж и този вариант, ако искаш. Само не знам с гаранцията как стои въпроса.

# 1 527
  • Пловдив
  • Мнения: 606
Относно цената...аз го взех 550 лв. на изплащане от Зората.

И аз се каня да си взема на изплащане. Ако не е нахалнода попитам, за какъв период е изплащането и по каква сума ти е всяка вноска? Има ли голямо оскъпяване?
Ами пуснах го за 9м по 68 лв. Оскъпяването е 60 лв. Иначе можеше и 6 м. по 98 лв, ама не искам да се натоварвам че не е само това. Иначе в Техномаркет като беше намален имаше с тибиай на 0%, като там условието е първата вноск да е на момента. Обаче реалната му цена извън промоция е 700 лв. така че...вземай докато е намален 😄

# 1 528
  • Мнения: 5
Здравейте дами! От скоро си закупих Philips Lumea IPL SC1995.  Поради факта, че не мога да определя на коя степен да използвам уреда първоначално реших да пробвам между 1 и 2 степен, като минавах деликатните зони на по-ниската степен. Със светла и безпроблемна кожа съм. Бихте ли ми дали съвет на каква степен мога да използвам преди и след процедури и влияе ли се епилацията върху татуировки (минах върху няколко и адски ми пареше). Благодаря Ви и поздрави! Simple Smile

# 1 529
  • Мнения: 29 339
На татуировки не може, доколкото знам. Трябва да се покриват. Степента е тази, на която не чувстваш дискомфорт. Примерно при мен е 5, само бикини зона на 3 или макс.4.

Общи условия

Активация на акаунт