Philips - Lumea - фотоепилация

  • 641 366
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 2 985
# 2 986
  • Мнения: 3 118
Аууу, е не го ли усети че пари повече та на целия крак си се изгорила...
Определено трябва на по-слаба степен с твоята кожа, въпреки че не ми се струваш много тъмна.
И между другото наистина не трябва да се натиска много, за да не се долепиш до самата лампа.
Но все си мисля, че има вероятност да се получи на по-обла повърхност, лакът примерно, а не на крак.

Сега осъзнавам едно предимство на по-новите модели - те автоматично разпознават типа кожа и оптималната степен на работа, за да няма изгаряния.

# 2 987
  • Мнения: 22 514
Понякога чивек се обърква с усещанията.Аз се горих два пъти и то 2-3 год. ,след като ползвах вече уреда.

# 2 988
  • Мнения: X
Здравейте, аз искам да попитам има ли нещо специфично при използването върху лице? И трябва ли преди това отново да го обръсна по някакъв начин?

Какво специфично? Бръснеш се, колкото и странно да ти е. Grinning С ножичка – как и къде? Май няма как? Не съм пробвала по този начин.

Кожата ми е по-тъмна , но съм се изгорила на дясната ръка с дясното бедро .
Дали е възможно да съм натискала повече ?

Не е от натискането, от степента е. Можеш да намалиш. Аз също съм се изгорила на бедрото, 1 година ги имам, не си личат толкоз, а и не ми пречат.


П.П. Сега виждам тази снимка, при мен беше по-зле положението, повече червено беше, издутини. След няколко часа може да имаш издутини, но ще минат пак за няколко часа, така беше при мен. Много издутини имах, но не всички останаха белези. Дали се мазах – не помня, но намали степените.

# 2 989
  • София
  • Мнения: 934
Това е от днес, 3 ден след изгарянето.
Относно дали не съм усетила, ходила съм на професионално фото и доста повече пареше, но не съм изгаряла.  Затова си мислех , че трябва да те пари , за да е ефективно. Всъщност не ми беше толкова   дискомфортно. Някакси се появиха след като минах цялата ръка. После и с бедрото така се получи.

# 2 990
  • Мнения: 22 514
И при мен така, тънка е границата и пари ли ми повечко, веднага намалявам:)

# 2 991
  • Мнения: 5 832
Първия път така се изгорих на ръката, а нищо не усетих реално. Разбрах чак на другия ден по петното. Беше червено, после кафяво и грапаво и накрая изчезна. Най-интересното е, че навсякъде се минах на 5-та степен, а само на едно място се изгорих. После не съм имала проблеми. И нямах тен като се изгорих, беше през ноември миналата година.

# 2 992
  • Мнения: 12 288
Щом е била еднаква степен навсякъде и само там си изгоряла, може и просто там да си повторила без да искаш, при това положение рискът да се изгориш е доста по-голям.

# 2 993
  • Мнения: X
Хм, 3 дни след изгарянето... Припомних си за моите изгаряния – точно след няколко часа ми се появиха, вечерта ги видях. На сутринта вече бяха по-малко, значи минават общо за 24 ч.

Но може и да е различно при различните жени.

# 2 994
  • Мнения: 223
Здравейте ,Аз съм момче и искам да си  купя  фотоепилатор ,до сега съм ходил в козметичен център да ми правият на зона гръб.Ако може да каже някакъв съвет какъв модел да избера с повече приставки но на кабел  или с по малко приставки без кабел  .Бюджета ми е  500-600 лв .И ако може ми препоръчаите от къде да го купя ,понеж  в техномаркет например е  от 700лв цена ,но в някой сайт същия модел го  намирам за 550 лв например.

# 2 995
  • Мнения: X
С приставките се хабят повече импулси, защото отвора им е по-малък, но са подходящи за някои по-деликатни зони. Аз имам такава за лице, но не я ползвам и не ми трябва. По-добре е уредът да е с кабел. А относно цената - тук е многократно коментирано, че разлики между различните модели Лумеа няма освен в приставките. Аз си взех моя 1997 на промоция от 369лв, но доста често пускат модели 1994, 1995 и 1997 на подобна цена.

# 2 996
  • Мнения: 5 242
Да се запиша и аз в темата.
Дядо Коледа ми подари Филипс лумеа Престиж, не мога да видя никакви цифри към него, а виждам, че тук ги цитирате, важни ли са?
Прочетох около 10 страници назад и май почва да ме хваща страх да го ползвам;)
С бяла кожа съм, малко косми по краката, мисля да го ползвам основно за интим и подмишници. Чудя се за приставката за лице, мъхче имам само, обаче лятото ми пигментира, дали няма да си докарам трайна пигментация, се чудя.

# 2 997
  • Мнения: 22 514
Честито!Аз мъхче на лицето, особено ако не се вижда, не бих пипала.

# 2 998
  • Мнения: 4
Момичета, преди седмица си направих първата процедура с Лумеа 1997
на лицето вече космите ми са брутално забележими и се чудя дали да не ги почистя с конец или да отида на лазерна епилация.. че никак не съм за пред хора така! Дайте мнение, моля! Разумно ли е да бъдат отскубнати, дали няма да стартирам растежа им на ново така?

# 2 999
  • Мнения: 3
Здравейте,аз косъмчетата на мустачките ги епилирам и след два дни правя фотоепилация, иначе на всякъде другаде се бръсна. Много съм доволна от фотоепилатора, една от най добрите ми инвестиции. Използвам го от 6м и резултатът е удивителен. Космите в момента са ми една трета от това което бяха и растът доста по бавно

Общи условия

Активация на акаунт