Юли 2007- за Новата година с късмет!

  • 27 736
  • 741
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 766
I.a.n.a моето таблетче си го ползвам основно за забавление - Интернет, скайп, за електронни книги, някоя друга игра Wink
Ина също много добре си играе на "пиколета" - оцветява си, рисува и т.н.
Аз много го исках, тъй като е лек и удобен за носене - идеален ми е когато пътуваме или съм командировка, че ми писна да мъкна лаптопи  Rolling Eyes
 

# 16
  • София
  • Мнения: 3 414
ДД
нищо не казвам за Ради,постискайте още малко палци Praynig
Веси каква марка е,пропуснала съм?много готини са тези джаджи

# 17
  • Мнения: 766
Стискаме Иве  Hug
иначе е такъв

# 18
  • Мнения: 329
Виктор има второ зъбче LaughingГолям кеф ми стана днес като го видях.На Ева зъбите май не съм ги мислила толкова Mr. Green
Антон няма да успее да ни заведе на Витоша и го отложихме за утре,ама ако и тогава се провали ще се сърдя Crossing Arms
Със сестричката ми всичко е под контрол засега.Оказа се ,че цитонамазката е добра- втора група- и май нищо няма да предприемат докато не се роди бебето.Тя се успокои и много се радвам за нея Heart EyesВчера са ходили да си избират количка и беше в еуфория Laughing
Днес взех на Вико кухня  и като се събуди ще му предложа супата.Вече не яде моите буламачи,само налита на нашата храна.А сестра му пък наполседък не иска да яде това ,което готвя- било й безвкусно Sick
Иве стискам палци  Hug
Коя от вас имаше сушилня ,вече не помня?Искам малко инфо от ползващите Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 254
Ками, и у нас така - напоследък всичко, което се сготви, все не е вкусно, че и все по-гадно ставало с изминаването на времето. Оняден големи разправии имахме по повод на една леща, ooooh! направо вече се чудим какво да готвим. Иначе много се смяхме, защото след разправията Кая си играеше нещо и тихичко си пееше "Те не ме разбиират, защото не разбиираат, че моя живоот не е като техния живоот"  Laughing А после искаше насаме да ми обясни по момичешки, докато баща й го няма защо не иска да яде и ми каза, че баща й не я разбира и затова "аз повече не мога да го поддържам татко"  Joy

Честито второ зъбче на Виктор!

Честито на всички за новите придобивки!

Аз вече втора година ползвам един ideapad лаптоп и ми е много удобен, защото хем е компактен и си го мъкна по командировки, хем става и за работа горе-долу.

Личи ли ми, колко ми се работи? Laughing

# 20
  • Мнения: 766
........

Личи ли ми, колко ми се работи? Laughing
Почти колкото и на мен  Mr. Green
Изчетох форума и изръшках фейсбука  Laughing
Значи проблема с яденето и масов  Rolling Eyes
И вкъщи е същата история -  "не е вкусно"  или  "никога преди и досега не го обичам"

# 21
  • Мнения: 384
При нас е ''преди го обичах но вече не го ям''.Никола вече спря половината от 5те си вариации на ядене и съм в чуденка.А Надина е в период на разяждане,расте сега и есе пита има ли нещо за мен,нещо за ядене но което аз ям.И тва си е сложно за единия едно за другия нищо на този етап.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 523
Пожелавам ви една година изпълнена с предимно хубави моменти.
Аз пък електронни джаджи неща. Може би, защото ги ползвам за работа. Ние имаме таб на Самсунг с андроид. Лично мое мнение е, че придуктите на Apple са прекалено скъпи, за техническите качества, които имат. Ако ми трябват за работа - бих прежалила 50% отгоре на цената на аналог на други фирми. ЛМ  Peace

"Ориза има кокали" и  "Колко пъти да ви казвам, че месо не ям" ...  Това е малка част от репертоара за храненето ... Всичко с месо се плюе и е гадно ...
Ками, а защо не му даваш от вашата храна на Виктор? (Честито второ зъбче Simple Smile)
Сашо си е у нас тази седмица, а сестра му е на ясла....

# 23
  • София
  • Мнения: 114
Честита Нова Година! Много здраве, щастие, успех, късмет и сбъднати мечти! Hug

Честит Рожден Ден на Буути!  bouquet

Честито зъбче на Виктор!

Честити ви  нови придобивки!

Чета ви от време на време, но съм затрупана със задачи и не ми остава такова за писане! Общо взето нищо ново при нас.


 

# 24
  • Мнения: 384
Тези джаджи може би са удобни и нужни на работещи жени в движение.Хубави са,но инъче за какво примерно на мен не ми трябва такова нещо при два комютъра.Аз се радвам като излизаме навън,че се откъсвам от нета.Искам нов телефон но сега се радвам че нямам такъв,защото примерно изляза с някоя приятелка навън с децата или на кафе и тя почва да си гледа в телефона все едно досега не е била в къщи пред компютъра.
Честито второ зъбче на Виктор!

# 25
  • Мнения: 1 764
Иве, за Ради  Hug

Никола сутринта отишъл разстроен на детска, защото съм била излязла преди да се събуди и не съм го целунала, много мъчно ми стана, утре ще го събудя

На мен ми предложихада кумувам без Десо, още бяхме гаджета, отказах естествено. А ако сега ми предложат, когато сме семейство, може и да се обидя...Според мен да ти предложат само на теб да си кум е коренно различно от това да ти предложат само на теб да си кръстник - кръщане се прави по принцип с един кръстник, свидетелите на сключването на брак са двама. И макар да не е казано, че трябва да са женени, традициите и обичаите, свързани с кумуването са такива, че съпругът, който не е кум, ще се чувства меко казано неловко. Била съм на една сватба, на която съпругът беше кум заедно с приятелка на младоженката, на тази сватба бяха сложили едно столче на главната маса и за съпругата

Вчера и онзи ден бяхме на Витоша, вчера беше пълна лудница, имам чувството, че цяла София беше горе

Иве, аз си направих гел лак за 12 лв.от колективен сайт. Не знам дали съм се минала, защото нямам база за сравнение. За сега е все така лъскав и здрав. Проблемът беше, че имаше налични само два тъмни цвята, а на мен ми допада възможността да слагам и да махам лакове върху гела и от тази гледна точка, а и не само тази, предпочитам светъл. Другият път ще сложа такъв. на сестра ми й взимат 40 лв, не знам къде, май в хотел София

# 26
  • София
  • Мнения: 254
Всичко е въпрос на това как човек ги усеща нещата - дали иска да спази непременно формата на традициите или просто иска да е до близък приятел във важен момент от живота му (ако става въпрос за близки хора наистина).

Знам, че кръстник става само един човек, имах предвид, че изобщо не ме засегна фактът, че решиха да не съм аз, защото съм жена. Но ми е смешно, защото за мен по-важно е да избереш кой човек ще е кръстник на детето ти или твой кум заради отношенията ви и качествата на човека, а не за да удовлетвориш някакво клише. Лично мнение.

И Кая много се разтсрои тази сутрин, като отидохме в градината. Плака, искала да си стои при мен, госпожата насила я взе от ръцете ми накрая и я занесе в групата. Явно дългата почивка им се отразява така.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Ох и аз от другата седмица ще пускам Кривчо на градина, че сега са сборни групи (да си омешат варицелите добре) и не ми се мисли каква драма ще е, като се има на предвид че през декември е ходил май само три дни. От сега го подготвям, пък хлапето ми се тръшка "Ааааа НЕ, да си ги нямаме такива, слушай сега..."  ooooh!

# 28
  • Мнения: 329
Ммм,значи това с яденето го има в другите къщи LaughingДоста е досадно и дори обидно,понякога незнам с какво да я нахраня ooooh!
Много ми станаха смешни обясненията на децата за неяденето им Laughing
Искре ,Вико още не дъвче като хората и често се дави,затова не яде от общата храна.Днес си изяде супата от Ози,не с голям кеф ,но не ме отряза  Grinning
Аз не разбирам много от новите технологии.Исках да сменя настолният комп с лаптоп, но когато ходихме до технополис разгледахме Ipad-a ,хареса ни и го взехме.Главно ровя в нета,играя разни игри,запалих се и по ел.книгите ,но разучавам как се четат.Веси трябва ми четец някакув нали така?
За кумуването- не съм кой знае каква традиционистка.Мъжа ми искаше негов приятел да ни е кум,а аз исках една моя приятелка.Тогава родители и сие започнаха да говорят ,че е хубаво да са двойка кумувете и "наложиха" мнението си.И сега 5 години по късно тази двойка вече не е двойка  Naughty
Сестра ми е поканила Ева на гости и утре явно ще я водя там.Иска дори да спи там.Онзи ден като бяхме играха на плейстейшън и Ева беше очарована меко казано  Mr. GreenСега само за това говори вкъщи.
Днес още не съм готвила и тъй като щерката не ми харесва гозбите реших да хапнем навън,дано поне Вико поспи повечко за да не се кисели в заведението  Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 3 414
И в къщи е зор с яденето особенно при Ники,самосандвичи пастет и БАНАНОВА каша Crazy
Ради е по добре от към яденето.
Марти не си се минала исках да кажа за издръжливоста му от мин 14 дни е важно как е поставен.Аз в момента от 10 декември съм с прозрачен,тази седмица ще го махам Wink

Общи условия

Активация на акаунт