Юли 2007- за Новата година с късмет!

  • 27 741
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • USA
  • Мнения: 559
За много години! МНого да сте здрави и щастливи през 2012!  Hug

По въпроса с кумуването съм съгласна с Айка. Аз не бих се обидила. За мен е много по-естествено всеки да си покани най-добрият приятел/приятелка, дори и да не са семейство. Пък и така ще имат 2 най-близки семейства. Ние имаме само 1 кума - моя приятелка. Рядко се виждаме, но много се обичаме.

Честити нови придобивки на всички! За таблетите съм твърдо за Айпад, според мен си струва всеки цент. Вкъщи имаме 100 вида, защото мъжът ми ги използва за работа, ами, всичките са много дървени в сравнение с ай-пада. Ние много го използваме. Според него, киндъл файър е също добър, ако човек иска да се омъжи за Амазон и иска само книги/филми/интернет, не знам обаче как работи в България. Мисля, че доста от услугите са орязани.

Криси и той напоследък отказва да яде и малкото манджи, които яде. Кара на кренвирши и макарони със сирене. Вчера се премери и като му казах, че е отслабнал с половин килограм се ядоса и каза, че ще хвърли кантара.  Joy

# 31
  • Мнения: 384
О плейстейшъна и у нас се използва много,на Нова година това беше главната атракция,първо момчетата се състезаваха после момичетата,Те искараха половината време на плейстейшъна,другата на пианото.И си играха с едни пумпали,Павчо ги донесе и специална масичка да ги пускат отгоре донесе.Никола се запали по тях,а те един пумпал 36лв. тва е ненормално,баща му каза че не иска да види такова нещо в къщи.
При нас има много хубав детски кът,а отдолу италиански ресторант,но ми е скъпо.За час 6лв. на дете,а и долу не евтино,оставихме ги днес с приятелка и един час не им стигна,но немога да си позволя да дам 20лв. за клубче.Много съм уморена,по цял ден чистене,с децата утре ще водя надина на градина,тя скучае вече и се обадих,не са смесени групи да си ходи поне тя тия три дни.
Братовчедка ми от Добрич както щеше да заминава да учи в Германия сега сервирала на Нова година на техните,че се отказва и иска да кандидатства в Натвиз.Ще идва в София,и няма при кой но не ни се обаждат да ни кажат,щото се притесняват от баща ми разбрах.Обадих им се аз,искам да й помогна с каквото мога дано нямам проблеми,немога да стоя безучасно а тя другата седмица пристига,много бързо се развиват нещата но какво да се прави водолей като Надина,разбирам на вуйна ми какво й е.Вуйчо ми толкова строг човек,като бях колкото нея все ме контролираше,а с нея не успява,тя и пирсинг си сложи и тату си направи пък на мен не ми даваха да пуша примерно каму ли друго.Ще видим как ще се развият нещата.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 204
Момичета ,почерпете се за мое здраве   party023 Drunk Остарях с още една година  Wink
И аз се радвам много, че ви познавам и , че сте ме подкрепяли в тежки моменти. Обичам ви  Hug
Благодаря на всички за пожеланията във фейса  и тук  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 1 098
Здравейте!
Бути, честит празник! Желая ти щастие и здраве!
На мен също няма да ми е приятно мъжа ми да е кумува с друга жена. Брат ми юни ще се жени и кумуве ще бъдат 2-ма мъже. Е нашите приятели не спират да коментират как можело. Еми това си е работа и преценка на младоженците.
Днес пуснах Дели на градина. Тръгна с желание.

# 34
  • USA
  • Мнения: 559
Буути, честито!!! Много да си здрава и щастлива!  newsm59

Янче, не приключихте ли с чистенето? Как е кракът ти?

Много бавно се точи работният ден.  Laughing

# 35
  • Мнения: 384
Хаха верно ли Бубе,двама мъже като на запад,а шаферки ще има ли и как се стигна до тази конфигурация,много интересно.
Крака ми е добре и затова ме е яд че ще трябва да ходя на операция за махането на железата и пак наново да минавам през това,но тия железа ме потпират все пак и трябва да се махнат.
А чистенето няма да свърши тука,особено като съм по цял ден с децата,днес махах елхата.Взехме в саксия но тя пак адски пада.
Голяма интрига се завъртя около братовчедка ми,щото майка ми е против да й помагам и нещо всички се дърпат пък баща й моя вуйчо дори не ми се е обадил да ми каже нещо по въпроса,ще решавам в движение.Но все пак на мен не ми се вързва да не помогна на момичето като идва в друг град и сме първи братовчедки да се правя на ударена все едно не се познаваме.Каквото и да имат всички помежду си и въпреки тези интриги,немога да постъпя по друг начин.Чак сега разбирам за какви вражди и интриги става на въпрос,понеже съм далеко и съм като ударена с мокър парцал сега.

# 36
  • Мнения: 1 098
Янче, ще кумуват двамата най-добри приятели на брат ми. Булката мисля,че няма против. Тя е затворена и рядко излиза с приятелки, така че няма някоя много близка. Единият кум живее в Кения.

# 37
  • sf
  • Мнения: 10 144
нашето ходене на Велинград се провали  Tired та утре ще ходим на Алеко да се пързаляме. не че съм фен,ама не мога да оставя Д сам с децата горе.

Бубе, много интересно за кумовете, харесва ми идеята.
Аз реших, че няма да се цупя и Д ако иска да кумува сам. ще се разсърдя обаче ако не ме поканят на сватбата  Joy

# 38
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Честит рожден ден , Бути !Много здраве , щастие и любов !
Кумовете на нашите кумове са двама мъже , сватбата беше през 98-ма , беше голяма екзотика тогава - двамата най-добри приятели на мъжа.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 523
Нашите кумове са нашите най-добри приятели (сега са кръстници на децата). Бяха двойка след сватбата за около 1 година. Сега вече не са. Интересно (в добрия смисъл на думата) е 2ма мъже да са кумове - най-малкото няма вариант да се разведат и определено по-трудно ще се скарат Grinning

Ками, а ако намачкаш на Виктор на съвсем дребно храната? Диди и тя доста се давеше си спомням. Ози отказа да я яде и поради моето недолюбване на държавната кухня си се храни с домашна храна.


# 40
  • София
  • Мнения: 3 414
Бубе негър ли е?
Яна не пумпали а бейблейд,има клипчета в ю туб и в бокс пусни му да гледа. Joy

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 523
Иве, давай ти такива идеи Grinning
Сашо днес се прави на бакуган топче и залага капани на сестра си ...  ooooh! Поне като ходи на градина и изразходва повече енергия.
Уф, ама че съм и аз - моля да се почерпите за здравето на мъжО ми - днес е рожденник и той Simple Smile.

А за среща какво казахте?

# 42
  • София,
  • Мнения: 4 267
Бути честит ти рожден ден и тук! Аркси и на тмвоя мъж честито! Всички да са живи и здрави!
Ние най после сме си в къщи, хубаво е в провинцията, ама на мен честно казано ми писана, абе няма по хубаво от вкъщи! Hug
Яна кажи сега за пианото, Надина още ли е въодушевена, намерили вече къде да я запишеш на уроци?
Шуши, под елхата подаръците бяха само за децата, а и от бабата - купила ни е гофретник и Ицко един ден се прави на майстор готвач пече цял следобед гофрети и му писна,  Joy даже неискаше и да яде после Mr. Green.

# 43
  • Мнения: 43
Вилма, да си жива и здрава. Много спокойствие и любов ти пожелавам, все така страхотна да си останеш    bouquet  Hug
Мариян пък се е открехнал на препечени филии и предимно това яде  ooooh!
Ками, честито зъбче  Grinning
Бубе, наближава вашия първи рожден ден. Мислиш ли го?!  Grinning
Айка, голяма е терца Кая. Разсмя ме с тия обяснения  Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Да ти е жив и здрав Искре,на патерица.
Пак цяла нощ не сме спали,кашля кашля,в 4 часа каза че го боли ухо,в 5 повърна две шепи храчки и сега задрема,нямаТ,да стане 8 и ще звъня на Х и лични.
Моите още немогат да играят на плей стейшъна и карат баща си а те гледат.Яна вашия 2 или 3 е?
Уинкс ти знаеш ли за софийските подпалвачи на коли?

Общи условия

Активация на акаунт