За бабите как се държат с децата ви?

  • 2 102
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Харесват ги, радват им се, интересуват се от тях.
 За тях внуците са най-прекрасните деца на света. В отглеждането обаче почти не участват, защото ние смятаме, че това е наша радост и задължение.

# 16
  • Мнения: 420
Купуват и глезят повече от необходимото, когато имат възможност. Имаме един дядо по-наблизо, другите са надалеч. Сами си гледаме детето, дядовците и бабите са временно явление- за по час-два или няколко дни, на гости. Тогава си наваксват обаче.

# 17
  • Мнения: 234
И двете баби я обожават, но просто свекървата е с предимството да я вижда всеки ден, защото живеем в една къща, а и мама си е в Бг. Тука няма ме дядо и това и липсва. Все пита къде е дядо. За подаръци се купуват само по поводи. Всеки ден се гледат с мама по скайпа, пеят. Свекървата много ми помага, но не се бърка за възпитание, въпреки че не одобрява някои мои методи, да не кажа повечето.

# 18
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Нормално се държат като за баби и дядовци. Радват им се, тормозят ме, че не ги обличам добре, хранят ги с боклуци, бабешка му работа!  Joy
За сега само баща ми и свекър ми са гледали баткото когато се е налагало. Бабите не са.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 060
Свекърите се държат с тях така, както са се държали със собствените си деца, моите родители...също  Laughing Все пак сравнително рядко ги виждат и за малко, стараят се да им угаждат, радват им се. И двата чифта баби и дядовци дават мило и драго да им оставя за няколко дни баткото на гости сам (като че аз им преча като съм там  ooooh!), но за сега се е случвало да го гледат само за през деня. Имам им доверие, че ще го опазят жив и здрав, но ще го разглезят до безобразие  Crazy, особено свекърва ми, тя често обича да я правят на маймуна, само и само да угоди на милите внучета.

# 20
  • Мнения: 581
Не се оплаквам. И нашите и свекърите се държат чудесно с детето. Много са щастливи, когато дъщеря ми им гостува през ваканциите. Мъчно им е само, че не участваха в отглеждането, докато детето беше малко.

# 21
  • Мнения: 15 379
Майка ми е неговата втора майка.
Страшно го обича, помагала ми е от първият му ден.
Свекървата - не го е гледала и 1 минута, не са близки, нито детето я търси, нито тя него.

Общи условия

Активация на акаунт