Посрещаме Нова година като бъдещи мами на цяла дружина - тема 86

  • 18 676
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 39 672
Иве, ти от чужбина ли пишеш ?

Пушачките, има някви лепенки които в момента рекламират. Мисля, че имат ефект. 

# 676
  • в пералнята
  • Мнения: 1 045
Добро утро и от мен Simple Smile Аз повече чета, отколкото пиша, но за цигарите не мога да се въздържа от коментар.
Пиле, при бременност- ВЕДНАГА  КРАЙ!!! Противно на всеобщото мнение, аз ги отказах постепенно- първо ги намалих, после започнах да пуша само когато излизах, после само когато излизах с пушачи, сега вече не излизам даже с пушачи и съм ги спряла тотално. Може би за това спомага и това, че моите колежки пушат по 3 кутии на ден и като изляза в коридора не се диша, та чак гнусно ми става(затова не излизам и не контактувам с никого-което си има и плюсове Laughing). Реших също и от всякакъв вид алкохол да се огранича, защото той също влияе отрицателно на плодовитостта.
Най-общо, моя съвет към теб е да ги махнеш от раз, ако си бременна, спри да си купуваш, когато ти се допуши изяж един портокал примерно.Simple Smile Аз се чудя как да спра кафето Rolling Eyes , че тя зависимостта при мен е по-скоро психологическа... Дали пък да не пробвам с какао Rolling Eyes

# 677
  • Мнения: 3 794
Виждала съм майки, които с една ръка бутат количка, а с другата пушат цигара  ooooh!
В едно заведение една майка си изгори детенцето по лицето, защото така и не пусна пустата цигара, докато го носеше, пък то милото се врътна и после колко рева  Tired

Няма по-хубав стимул от едно бебче да се спрат цигарите  Peace

# 678
  • Мнения: 477
Архинора- замени на първо време кофеиновото кафе с безкофеиново Wink а- да, може и с какао.При мен проблемът е там, че съм с ниско кръвно и ако сутрин не пия кафе ми става лошо, но 1 на ден не е фатално  Hug
А това Зузка дето го казва за стаичката е много въздействащо.Когато си мислих, че съм бременна лично на мен много ми помогна.Зузке  Hug

# 679
  • Мнения: 7 118
Дидолин  Mr. Green Hug

За безкофеиновото кафе - и аз бях на такова доста време, но после прецених, че е по-добре да пия по едно с кофеин (и аз съм с ниско кръвно), отколкото безкофеиново, защото има доста химикали в него...нали така извличат кофеина bowuu

# 680
  • гр.София
  • Мнения: 213
Simple Smile Определено трябва да ги спра....Той и моя Зайко пуши...проблема при него е че той ги дърпа по 2...имало случаи и по 3 кутии на ден  #Crazy #Crazy #Crazy
А за доктора...днес ще ходя до личната лекарка...да говоря с нея,а утре ще си пусна кръвен,както ме посаветваха някои хора тук,за което съм им много благодарна  Hug
Аз вътрешно си знам,че моя бебо е на правилното място и че вичко е оки Simple Smile Притеснява ме това,че нямам никакви симпроми...само дето пишкам през 10 мин  Blush Иначе се чувствам страхотно  Mr. Green

# 681
  • в пералнята
  • Мнения: 1 045
И моето е много ниско, аз може би затова придобих навика да пия сутрин и след обяд. Но май какаото има същия ободрителен ефект Rolling Eyes

# 682
  • Мнения: 39 672
Гониш зайкото да пуши навън. Иначе пасивните пушачи са изложени на по-голям риск от гадната болест.
За кафето, и аз ще пробвам един месец преди процедура. А също ще спра и всякакво сладко, вкарвам добавки като кю10 и мелатонин. Много вода и са надявам да стане работата  newsm78

# 683
  • гр.София
  • Мнения: 213
Гониш зайкото да пуши навън. Иначе пасивните пушачи са изложени на по-голям риск от гадната болест.
За кафето, и аз ще пробвам един месец преди процедура. А също ще спра и всякакво сладко, вкарвам добавки като кю10 и мелатонин. Много вода и са надявам да стане работата  newsm78

 Hug Hug Hug Hug Hug

# 684
  • Мнения: 2 843
Добро утроо, шушони  Mr. Green
Пиле, и аз не намирам по-голям стимул от едно бебче, за да спреш цигарите! Вземи пример от Фейтчето, тя само видя положителния тест и ги спря от раз, за което аз много й се възхищавам.
Фейт,  Hug
Леле, Форест вейл, ако го бях видяла аз това сигурно щях да я фрастна по главата тая майка  Shocked
Ивето, освен и аз да ти стисна едни палци, дано да е станало  Hug
Имам надежда, всичко ще мине по план, сигурна съм и скоро ще дойде прекрасната среща  Hug
За всички останали  Hug  Hug  Hug

# 685
  • в пералнята
  • Мнения: 1 045
Гониш зайкото да пуши навън. Иначе пасивните пушачи са изложени на по-голям риск от гадната болест.
За кафето, и аз ще пробвам един месец преди процедура. А също ще спра и всякакво сладко, вкарвам добавки като кю10 и мелатонин. Много вода и са надявам да стане работата  newsm78

Остави си поне сладкото, иначе ще ти пораснат крилца и ще отлетиш  goodandevil

# 686
  • Мнения: 39 672
Ахинора, точно сладкото е едно от нещата които скапват качеството на яйцеклетките. В момента се друсам с метфогамма за да неутрализирам доколкото мога поне поетата захар. Гледам като ми се прияде да взема плод. Моя мъж в това отношение е железен. Всяка вечер пием фрешове .
Не ме разбирай грешно- просто след  повече от три години чакане на това дете не мога да си позволявам вече такива  волности- яде ми се, пуши ми се или ме сърби задника с извинение. 

# 687
  • Мнения: 601
Добро утро Simple Smile
Как сте всички?
Перуника, благодаря ти мила за инфото :*
Пиленце, аз пушех по 2 кутии цигари, а като излезем някъде още повече ( да не говорим за дискотеките) Сега не пуша, а като забременях, не знам защо бях решила, че не мога да ги спра и пушех по 1-2 цигари на ден. Определено е постижимо и не е толкова трудно. Искам да ти кажа и че определено си е перо, което не е за подценяване. Аз например съм решила да си купя скъпа количка за сметка на цигарите ( това за количката може и да е оправдание, че направо съм влюбена в нея Wink )
Старлет, да, аз определено постоянно съм притеснена за нещо и много се надявам бебка да е спокойна и да не е такава припряна като майка си Wink
Ивчето, стискаме ти палци Simple Smile
Аз тази сутри дадох крувчица, към 12 си чакам резултатите и 12, 30 съм при доки Simple Smile Преди това, обаче ще отида на маникюр, фризьор и козметик, за да се поразкрася за срещата с бебка  Heart Eyes
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 688
  • Мнения: 2 590
Аз знам, че безкофеиновото кафе е по-вредно дори от кофеиновото, защото извличат кофеина по някакъв химичен начин, така че по-добре 1 с кофеин от колкото без.

А иначе лепенките против пушене мисля, че не са подходящи за бременни, защото и те съдържат никотин, който се просмуква през кожата. Не знам всъщност мои разсъждения, сигурно пише на листовката.

# 689
  • Мнения: 27 524
Сигме, защо вечер фрешовете? Нали те само на гладно се приемат? Или вие доста след вечерята?

Кафенце и аз пия по едно сутрин, не е вредно по малко. Също мисля, че безкофеиновото е кофти вариант, не ми е ясно как и какво има в него, след процедурата по извличане на кофеина  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт