Посрещаме Нова година като бъдещи мами на цяла дружина - тема 86

  • 18 631
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 038
PILETO, ето една добра причина да спреш цигарите. Аз пуших 8 години и като видях сърчицето на ехографа изхвърлих цигарите в една кофа пред болницата и от тогава не съм палила. Мъжът ми, който преди все мрънкаше, че пуша, чак се стресна да не ми стане нещо и ме караше да припалвам, ама аз нямах нужда.
Сладко съм похапвала, че то и без сладко това живот ли е? Карола, според мен кафето се пие със захар или поне мед Simple Smile
Поспаланче, жив и здрав да е мъжът ти   bouquet

# 721
  • Мнения: 35
Момичета аз да ви се оплача....... не издържах о си пуснах кръвен тест  Praynig Praynig Praynig ще излезне до 16.00 ще се побъркам до тогава Heart Eyes Hug

# 722
  • Мнения: 4 864
IVCHETO_25, newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 723
  • гр.София
  • Мнения: 213
Поспаланче да ти е жив и здрав мъжа...здраве и любов от все сърце!!

Да кажа и аз за кафето и сладкото....Сладко не обичам...хапвам,но много рядко....Кафе НЕ ПИЯ...
От време на време 3 в 1,но не знам дали то спада към кафетата...не съм пристрастена към него,ако няма не пия,ако има си пия...Simple Smile
Алкохол Не Консумирам....

IVCHE  Hug Praynig Hug Praynig

# 724
  • Мнения: 960
Ивче, това е добро решение Hug, поне ще видиш как са нещата.Дано резултата е много положителен Praynig Praynig Praynig Само не се филмирай предварително, мисли положително и си кажи, че ако сега не е станало, то тепърва предстои Peace

# 725
  • Северозапада
  • Мнения: 5 478
Според мен трябва да се яде от всичко, но в умерени количества. Аз също реших новогодишно да започна да се храня за известно време на принципа на 90-дневната диета. И да огранича сладкото. Ще си позволя по няколко парченца черен шоколад в съответните дни. Иска ми се да сваля 3-4 кг., защото последната година малко качих. Теглото ми не е наднормено и никога не е било, даже съм малко под нормите, но не се чувствам комфортно с тези килограми. При мен проблемът е, че не спортувам, въобще не се движа, особено сега през зимата. През лятото поне ходя пеша. Навила съм се за водна гимнастика, но да видим, много съм несериозна в това отношение  Embarassed
ЧРД на Поспалан, да е жив и здрав и скоро да се гушкат с малкото Поспаланче!

# 726
  • Мнения: 2 802
Момичета аз да ви се оплача....... не издържах о си пуснах кръвен тест  Praynig Praynig Praynig ще излезне до 16.00 ще се побъркам до тогава Heart Eyes Hug

Ако си го пуснала в Писанец може би ще излезе и по-рано  Heart Eyes
Доно резултата е хубав  Praynig Hug

# 727
  • Мнения: 35
Благодаря ви за подкрепата  Hug а относно кафето аз не пиех кафе докато не забременях умирах за кафенсе с бисквитка а преди това не можех да го понасям  Thinking а цигарки не пуша

# 728
  • Мнения: 39 498
Това второ дете ли ти е?

# 729
  • Мнения: 35
Не имам едно на 6 и след него два спонтанни аборта единия в 3 месец а последния път бях в 5 месец когато доктора ми каза че няма сърдечна дейност Cry

# 730
  • Мнения: 39 498
Трудно ти хващам мисълта без препинателни знаци.
Не разбрах, имаш вече едно дете на 6 години.
Стискам палци да си бременна и да я докараш докрая.

# 731
  • Мнения: 35
Момичета аз да ви се оплача....... не издържах о си пуснах кръвен тест  Praynig Praynig Praynig ще излезне до 16.00 ще се побъркам до тогава Heart Eyes Hug

Ако си го пуснала в Писанец може би ще излезе и по-рано  Heart Eyes
Доно резултата е хубав  Praynig Hug
Зинвест

# 732
  • Мнения: 35
Трудно ти хващам мисълта без препинателни знаци.
Не разбрах, имаш вече едно дете на 6 години.
Стискам палци да си бременна и да я докараш докрая.
Извинявай пиша от телефона.Имам син на 6 годинки

# 733
  • Мнения: 7 118
Ивче, а някакви изследвания правила ли си след тези аборти?

П.П. Не е нужно да пускаш по няколко поста един след друг...просто редактирай  Peace

# 734
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Каролче не си само ти дето си пие кафето със захар .. аз го пия и със сметана/мляко, иначе чух репликата: "само хабиш кафето с тия бози в него" още в 10ти клас, ама тъй като гледам нито ми е запукало особено, нито пък нещо ми е станало .. тъй че .. Mr. Green Mr. Green
Пиле ти в крайна сметка реши ли се да пуснеш един кръвен?!

Общи условия

Активация на акаунт