Шишета за хранене

  • 1 516
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
А за д-р Браун , може ли някои които ги е ползвал да искаже мнение? Действително много съм се огледала в тях Simple Smile и ако ще взимам комплект да бъдат едни Simple Smile
благодаря

# 16
  • Мнения: 22
Аз съм ги ползвала, добри са, но мен ме дразни системата анти-колик, която трябва да се разглобява и почиства отделно, това си е играчка, ако ги ползваш нон-стоп, авентската е вградена, но както е казала iv.elina само жълтите ПЕС , другите протичат.
Ние сме много капризни на шишета, а ги ползваме постоянно - първо купих Томи Типито, хареса ми формата - само се дави с тях и се олива отстрани, после си хареса жълтите на Авент и взех цял набор, доволна съм  Peace
От Нук нямам добри наблюдения, преди много се вмирисваха, може да са премахнали вече тоя дефект, а каучука въобще не е практичен, раздува се твърде бързо, всичко ми е силикон  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 635
Аз преди 5 години ползвах на Д-р Браун, но реших да попитам сега, защото все пак се мина време, затова и отворих темата, но явно всекии е доволне от различни неща, аз бях доволна от д-р Браун и май рак тях ще си купя.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Авент Gold серията ползвам от самото начало и съм много доволна. Удобни са и за мен и за бебето със силиконов биберон. На мен се случи да протече 1-2 пъти докато бъркам млякото, но се оказа, че е защото в бързината е попаднала суха смес върху гърлото на шишето и биберона не ляга плътно. Томи типи си харесах преди да реша окончателно, но като ги видях в магазина се оказа, че не мога да обхвана шишето с ръка - широко е доста и беше много неудобно.

# 19
  • Мнения: 18

От голямата ми дъщеря съм намразила начина по който се мият шишетата на Д-р Браун, Авент ми тече - няма пълно щастие...

# 20

Общи условия

Активация на акаунт