Идването на края на света и медиите.

  • 4 202
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 654
Ако все пак дойде,в какво искате да се преродите в новия свят?
Или това е друга тема newsm78

Аз искам да съм кокиче.Всяка пролет да се събуждам за нов кратък живот.

# 46
  • Мнения: 1 788
Когато бях малка, пак имаше определени дати за свършек на света.
Чух нещо по телевизията и понеже бях много шантаво дете, веднага влетях при баща ми да му разкажа с подробности как и кога са казали, че идва краят на света.
Той ме поогледа, послуша и после ми каза, че новината никак не е нова. И че за такива "краища" на света се говори от време на време, още от неговото детство...
А аз си мислех, че му казвам невероятната новина...  Mr. Green

# 47
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
в нищо няма да се прераждаме.
ще ходим в пълкъла.аз имам там
запазен казан.

# 48
  • Мнения: 122
аха, някои са се уредили вече с джакузи Crossing Arms

# 49
  • София
  • Мнения: 2 623
Aма, че сте неосведомени, значи! Това с 2012 и свършека го отмениха, бе! Последно, маите друго имали предвид Crazy
Айде, жувейте!

Уфффффф, отиде ми двудневния купон  Crossing Arms
Лабрадор, пази едно място в джакузито ... то се е видЕло  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 6 713
Какво мислите за това, че няма предаване, в което да не се говори за края на света?
Какво влияние оказва това върху психиката ви?

Много се дразня!
Все някой се намира, който иска да свършва светът?!? ooooh!

Постоянното натякване на тези неща са опасни и най-вече заради това че е пълно с какви ли не идиоти, които може да изперкат още повече и да станат опасни......

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 372
О, Нарцис, почакай само да дойде декември 2012, тогава какво чудо ще бъде по медиите ooooh!.. Сигурна съм, че това ще бъде тема №1. Досадно е много. Честно казано не вярвам в това, но този негативизъм ме потиска. Затова просто избягвам подобни новини, предавания и филми. То на човек му писва постоянно да му повтарят, че ще умре със сигурност. Дори и да не вярваш, ако го чуеш 100 пъти, вече ще ти бъде неприятно. Но декември ще е истинската драма по медиите. Дотогава все ще се търпи някак. Сега бълват подобни простотии, защото започна уж последната ни година, та затова. След някой друг ден ще приключат с темата и така до ноември, декември, когато любезно ще започнат ежедневно да ни напомнят, че ще мрем скоро, почти със сигурност. То ще са предавания, репортажи, интервюта, научни статии и т.н. Към момента не се депресирам, но както казах ми е неприятен този негативизъм. Но съм убедена, че ще успеят да повлияят на много хора и ще допринесат основно за масовата истерия Crazy.

# 52
  • Мнения: 2 510
Не им обръщам внимание.Навремето беше 2000 година.
Не искам да се прераждам в нищо, въпреки, че пише, че ми остават още живота. Жалко, достатъчен ми е само този.

# 53
  • Мнения: 6 713
Снежа, няма прераждане, никой не се е върнал, за да го докаже.
А има кръговрат на природата, това е единственото сигурно прераждане

# 54
  • Мнения: 2 510
Да но тук нали говорим за края на света / разчетох го като Земята/.
Поне към днешна дата не виждам тенденция, нито слънцето да изгасне нито космическа катастрофа за края на света.

# 55
  • out of space
  • Мнения: 8 574
О, Нарцис, почакай само да дойде декември 2012, тогава какво чудо ще бъде по медиите ooooh!.. Сигурна съм, че това ще бъде тема №1. Досадно е много. Честно казано не вярвам в това, но този негативизъм ме потиска. Затова просто избягвам подобни новини, предавания и филми. То на човек му писва постоянно да му повтарят, че ще умре със сигурност. Дори и да не вярваш, ако го чуеш 100 пъти, вече ще ти бъде неприятно. Но декември ще е истинската драма по медиите. Дотогава все ще се търпи някак. Сега бълват подобни простотии, защото започна уж последната ни година, та затова. След някой друг ден ще приключат с темата и така до ноември, декември, когато любезно ще започнат ежедневно да ни напомнят, че ще мрем скоро, почти със сигурност. То ще са предавания, репортажи, интервюта, научни статии и т.н. Към момента не се депресирам, но както казах ми е неприятен този негативизъм. Но съм убедена, че ще успеят да повлияят на много хора и ще допринесат основно за масовата истерия Crazy.

Е, гледай тогава мексиканците. Запразнували са края на света още от миналата година. С танци, фанфари, игри! Защо трябва да е с негативизъм?!  Grinning

# 56
  • Мнения: 945
И как точно ще дойде края на света - някой знае ли? Ще боли ли Rolling Eyes
Честно казано, не мога да повярвам, че има хора които наистина вярват в това.
За мен са дивотии Stop

# 57
  • Мнения: 755
Затова ли иде реч:

http://bnt.bg/bg/news/view/66941/kalendaryt_na_maite

Изкривеният прочит и тълкуване, създават психоза, а нещата са си много логично и ясно обяснени.

"... маите работят с цикли, които на нас ни е трудно да си представим. Но в момента, на 21 декември, приключва един цикъл от 104 000 години. Времето няма начало и край, твърдят маите, а се движи по спирала и приключвайки този цикъл на практика влизаме в следващия цикъл от 104 000 години. Тоест светът не свършва, летоброенето не свършва."
Всъщност се преминава от едно дългоброене в друго, от един цикъл в друг, но някой  си решил, че ще има край на нещо си...

# 58
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 342
Времето няма начало и край, твърдят маите...
Еми не са прави ся, луканката как има два края... пък за времето все е начало Thinking не е честно  Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 755
Времето няма начало и край, твърдят маите...
Еми не са прави ся, луканката как има два края... пък за времето все е начало Thinking не е честно  Crossing Arms

Не си разбрала, всяко начало си има край и обратното, т.е. кръговрат. Grinning Кръгла луканка нЕма, само подкова... Joy

Общи условия

Активация на акаунт