Жената Лъв - 60-та тема!!!

  • 17 609
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 496
Добро утро  Party



Ми аз такова.... newsm56 станах в 4:00ч. мъчих се до сега да спА, ама нц  newsm62

# 76
  • Мнения: 699
А добро утро  Hug

Реа, признавам те мацка за таласъм  Joy Аз едвам станах, сега пия кафе да се разсъня. Ще взема и от твоето кафе, че имам нужда от двойна доза.

Чудя се какво да обличам, навън не е студено, вали дъжд(през януари - гадост)  Crossing Arms а не сняг.

И не забравяйте, днес е петък  Hug Спокоен и хубав ден ви пожелавам.

# 77
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 210
 wavey скъпи мой лъвички.  Heart Eyes Hug Първо да ние честита юбилейната тема и от мен с пожелание още три пъти по толкова да направим и изпишем.  Hug Heart Eyes А сега се почерпете, че днес съм именничка

и ще ви замоля утре след 9 сутринта да стискате палци, че съм на първия изпит по магистратурата.  Praynig Hug Heart Eyes

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 159
Рейче, мерси за закуската, ама в 4.30 как може да станеш. Ох, от както сме във ваканция ставам все към 9 и вече преживявам, че в понеделник пак почва училището.
Фрапенце, честит имен ден! Много здраве и късмет! И утре специално ще стана по-рано да стискам палци.

# 79
  • София
  • Мнения: 6 210
Честит имен ден, Фрапе! Бъди жива и здрава, успех утре   bouquet.

# 80
  • Мнения: 451
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ!СПЕЦИАЛНО НА СЛАДКО ФРАПЕ,С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ!(последното особено за утре Laughing)

Реа,като чуя вече такива часове на ставане и косата ми се изправя ooooh! От две вечери дребс не ми се буди,но аз въпреки всичко се събуждам към 4-5 #Crazy,явно навикът си е навик Crazy
Едно такова ми е уморено вече от хойкане,празници и маси Mr. Green Не вярвах,че ще го кажа,но явно безсънието много ми помогна да се чувствам по този усоен начин Tired

В неделя заминаваме за Пловдив,що багаж пак имам да събирам и примъквам,не е истина...това ми е най-гадното при едно такова пътуване Whistling Свърши ми животеца,дет се вика - нЕма нищо вечно Mr. Green

# 81
  • Мнения: 11 496
Честит имен ден на Фрапе и всички който празнуват! Много здраве и късмет!



Реа, признавам те мацка за таласъм  Joy

 Joy

Луси, 6 години не бях спала като хората, че мойте и двамата не спяха по цяла нощ. Имало е моменти дето се усещах, че не дишам за да не събудя някое таласъмче  Mr. Green Доста време ми трябваше да свикна, че нощно време е за приятно спане. Иначе съм със здрав и хубав сън, но тази нощ не знам кво стана  newsm78
Легнах следобед, че хич не се чувствах добре и поспах 2 часа, но не смятам да ми става навик. Нощта си е за сън деня за будуване.

# 82
  • Балчик
  • Мнения: 763
Привет момичета  Hug

Фрапенце честит имен , и за
утре успех  ти желая  Hug

Четох , че за Ларедута сте си бъбрели
аз го уважавам този сайт , но таксите
и комисионните и на мен ми
се виждат понадути в последно време.

ние със син ми се стягаме на кино да ходим, че
таз вечер сме без мъжо и да не ни е съвсем
скучно , пък и няма да готвя .

Реа хубаво правиш ти , като се сещаш
от време на време да поизлезеш с някоя приятелка
а аз не помня от колко време без моите никъде не
съм мръднала , като гербови марки са за мен  Mr. Green
мъж и от работа ме прибира с колата , че да не избягам
колко подигравки отнасям  Blush а си имаме служебен
транспорт.

хайде чао до по- късно ,  тормозят
ме че закъсняваме  Hug

# 83
  • Мнения: 156
Фрапенце, честит имен ден! Бъди жива и здрава и късметът да е с теб!  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 84
  • Мнения: 9 776
 Hug

Фрапенце, да ти е честито името! Жива и здрава бъди! Hug
Да ми е жив и здрав и татко! Hug

Как сте, шматки? Hug Бях на работа, изморено ми е. Не спах добре тая нощ, дреб също. Май беше доста топло. Rolling Eyes Той дори рева, сънува нещо май. Плачеше и викаше, че кучето ни го хапе за косата. ooooh! Един път ставах за това, втори път за вода, трети път да пикае, четвърти - да му оставя лампата светната. ooooh! Само се молех да не би да се разболява, защото по съня веднага му личи. Но явно наистина му е било топло, защото като им спрях печката, до сутринта не се бутна, даже беше загънат като станах за работа.

Норче, аз като не ходех на работа, също ставах по никое време като теб. Малко ми липсва. Blush Но така е, като не бързаш за никъде, имаш всичкото време на света. Tired

Луси, стига с тез купони. Crazy

Люско, как си, душко? Hug

Ще сложа дреб да спи и ако има с кой да си кажем наздраве, а? Flutter

# 85
  • Мнения: 668
Фрапенце, да си жива, здрава и вечно влюбена!   bouquet
Полче, да е жив и здрав татко ти!   bouquet

Пол, Н. без пам ли е вече вечер. Че мен все ме мързи, а и не мога да ставам вечер.  Crazy Пък и те децата в друга стая. Абе оправдания всякакви.  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 9 776
Мерси, Кам! Hug

С памперс е, но не пикае, защото не се буди нощем. Спи много добре, стига да е здрав. Изпикава се вечер преди лягане, и после чак на сутринта, но слагам за всеки случай. Не смея без. Работата е там, че когато съм на работа, го буди мъжа ми и ако не го сложи веднага на гърне, нашия пикае в памперса ей така, нарочно сякаш. Twisted Evil Но както тази нощ се събуди, го питах дали има да пикае и затова го изпиках. Няма начин като спи да го вдигам за тая работа, ъ-ъ. Crazy

# 87
  • Мнения: 668
Няма начин като спи да го вдигам за тая работа, ъ-ъ. Crazy
Да де, то и аз т'ва думам.  Whistling Пък моят от бебе спи вечер без да се буди.  Blush Та защо пък аз да го будя.  Crazy

# 88
  • Мнения: 156
Полинко, наздраве! Да е жив и здрав татко ти!

# 89
  • Мнения: 9 776
Няма начин като спи да го вдигам за тая работа, ъ-ъ. Crazy
Да де, то и аз т'ва думам.  Whistling Пък моят от бебе спи вечер без да се буди.  Blush Та защо пък аз да го будя.  Crazy

Ама нЕма смисъл значи. Crazy Моят, знаеш, кърмих го доста, и като спрях, и тогава започна да спи добре. newsm78 Но сега си спи, пак казвам, стига да е здрав. Събуди ли се, значи го почва нещо. Whistling

Тедко, ам наздраве! Crazy И мерси! Hug
Аз съм на такова: Heart Eyes


Общи условия

Активация на акаунт