BİTMEYEN ŞARKI-Безкрайна песен

  • 12 710
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Направи си регистрация в смартбг или изчакай Дина да го качи в докс или вибокс.

# 76
  • Мнения: 636
Не било трудно -  Hug направих регистрация и започна да се тегли само, че много бавна скорост.
Благодаря....

# 77
  • София-Банкя
  • Мнения: 2

Момичета, заповядайте 31-ва серия на "Безкрайна песен"

 http://dox.bg/files/dw?a=c3fc92ae52

Приятно гледане!

# 78
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Дани, ти си фурия направо, как бързо ги слагаш тези субтитри.

# 79
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Дани, ти си фурия направо, как бързо ги слагаш тези субтитри.
Благодаря за комплимента. Стимулира ме това, че много хора са доволни.

# 80
  • Мнения: 617


        Благодаря!  bouquet Радвам се, че ще видим и последните епизоди преведени!  bouquet

# 81
  • Мнения: 1 053
Dinah,благодаря ти от сърце,винаги изпълняваш това което си обещала,бравоо,нямам думи да опиша ... Hug

# 82
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Да благодарим и на Невин, тя е не по-малка фурия от Дани. Много добър тандем се получи при тях.

# 83
  • Мнения: 124
момичета .супер сте ,голямо благодаря за реализацията на серията и на целия филм

# 84
# 85
  • Мнения: 0
Да се присъединя към благодарностите за превода - бъдете живи и здрави. Чудесно е, че има хора като вас. Благодаря

# 86
  • Мнения: 0
Дала съм превода на последната серия на Дина. Вече топката е в нея. И да не забравяме да благодарим на Неви за чудесния превод!
Момичета, ще очакваме от Неви и превода на новия сериал с Мурат. За което  Hug Hug Hug

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 109
Добро утро!!!

Специални поздрави и благодарности в сегашно и бъдеще време на Неви, Дина и на Smartbg (много се радвам, че отново е отворена торент секцията).

Приятен ден, дано изгрее и малко слънце, че събота и неделя беше много мрачно при нас!!!

# 88
  • Мнения: 636
Дала съм превода на последната серия на Дина. Вече топката е в нея. И да не забравяме да благодарим на Неви за чудесния превод!
Момичета, ще очакваме от Неви и превода на новия сериал с Мурат. За което  Hug Hug Hug
Как се казва сериала, да го следим...

# 89
  • Мнения: 0
Сериалът се казва "Мълчаливите" и мисля, че все още е на снимачната площадка. По това, което чувам, излъчването му ще започне през м.март.

Последна редакция: пн, 13 фев 2012, 21:20 от cezaroni

Общи условия

Активация на акаунт