Отговори
# 15
  • Мнения: 10 547
Познавам- да. И най-важното- не го крият, което им прави чест, ако и това да прави невъзможна комуникацията с братовото на мъжа семейство.
А сигурно и вие познавате такива, но вероятно им е неудобно да си признаят. Ин витрото навлезе сериозно като термин в ежедневието ни и кажи, речи няма поне една двойка в обкръжението ни, небореща се със стерилитет.

Аз съм за една прилична граница на възможния брой опити, които да извършва една жена.

# 16
  • Мнения: 15 029
Аз пък се чудя по-добро дело ли е да се раждат деца и да се изоставят или да не се полагат нужните грижи за тях. По темата - не, не познавам такива хора за щастие!

# 17
  • Мнения: X
Чувала съм няколко гнусни изказвания на тази тема и то все от жени, майки. И няма нищо общо с религиозни убеждения. Чиста злоба и простотия.

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 380
Не познавам хора които намират ин витрото за лошо дело, но познавам хора които не искат бащата или майката да е друг човек.
т.е. познавам хора които не искат чужди деца.
Как да отговоря?
да не осъждаш нещо е едно, да го приемеш в личен план - съвсем друго. едва ли някой ще заклейми осиновяването например, но не всеки би го приел като вариант за себе си.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 152
Не, не познавам такива хора и по-добре.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 990
Не, не познавам и Слава Богу. В обкръжението ми, може би заради ЕГН-то, но вече има доста двойки, които се борят с този проблем.
Когато човек се сблъска персонално с тези перипетии, бързо започва да проявява разбиране. Да не говорим, че проблемите от този характер все повече се увеличават - било заради стрес, вредна среда, множество фактори.

# 22
  • София
  • Мнения: 8 932
Не, не познавам. Но познавам силно религиозни хора, които приемат абсолютно ин витрото и не могат да разберат позицията на църквата по въпроса.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 190
Не познавам.
Всъщност не виждам нищо лошо в това някой да намира ин витрото неправилно за себе си.
Оттам насетне всички опити да се съдят другите хора било то за ин витро, за секцио или дали събуват гостите си, ми попадат в една графа, а именно "игнор".

# 24
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не, не познавам. И по-добре.
Но познавам двойка, с детенце, заченато инвитро, и съм щастлива, че там, където живеят, почти всички знаят за това и им се радват от сърце.
А ако темата има и религиозен контекст във връзка с произнасянето на Светия Синод по въпроса, ще кажа само, че в такива моменти се срамувам, че съм християнка от тази църква.

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз, честно казано, се потресох, когато осъзнах, че въобще може да има хора с подобни възприятия. Не ми беше хрумвало Shocked Миналата година покрай майка ми попаднах на епизод от някакъв бг сериал, в който се коментираше как едно момиче не било съвсем, нали, читаво, защото видите ли било заченато в епруветка Shocked Малко се похилих, викам си - гледай сега, като няма драма, къде се сетили сценаристите да я потърсят. После чух някакви такива "изводи" в още 1-2 предавания, сега и коментарът на църквата...и още съм в потрес как може такъв идиотизъм в 21 век ooooh!

Не, лично не познавам такива хора. Старая се да не общувам с ненормалници.

# 26
  • Мнения: 817
Не , не познавам и даже ми е чудно, как някой може да мисли за децата заченати ин витро, по този начин. Ммам приятели и познати,който правят опити да имат деца чрез ин витро и много им стискам палци това да се случи Praynig

Последна редакция: ср, 04 яну 2012, 14:43 от *Diamond*

# 27
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
За щастие-не,не познавам подобни екземпляри!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Не чак лошо, но съм чувала ехидни коментари по темата ин витро и най-вече по адрес на жените на които им се налага да го правят. Най-мекото е - „е то нали сега е модерно".

# 29
  • Мнения: 3 092
Познавам , но какво от това .
Познавам и хора , който осиновиха дете и такива ,който не искат да осиновят ...
Познавам и няколко жени направили аборт .
Какво от това че ги познавам ...
Въпросът какъв е  в крайна сметка - дали аз познавам такива или онакива хора или какво е моето мнение  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт