Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 68

  • 51 583
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11
dettodorowa, Cruela


...... Злати, и тук надникни ..... аз  лично ще го чакам да се появи в нета.
Скрит текст:
http://www.aybuyurkenuyuyamam.com/
многоо интригуваш трейлър ..... мисля да го отразя, като му дойде времето

..... ей, вие двете, видях ви, защо надничате зад храстите

# 16
  • Мнения: 1 277

 В реалния живот Есра, Фърат и Каан са добри приятели. Вчера пили заедно кафе в Нишанташъ, дълго стояли и си говорели. Берен също се присъединила към тях след края на снимките.

# 17
  • Мнения: 2 229
Я да си спомним за какво сме тук Wink

# 18
  • Мнения: 2 229
Злате,халал да ти е,джанъм! Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 1
Току що видях рекламата по БТВ. Пепел от рози ?!?Grinning Толкова ми е странно...

# 20
  • Мнения: 35
Току що видях рекламата по БТВ. Пепел от рози ?!?Grinning Толкова ми е странно...
и на мен Crazy

Пепел от рози" (Fatmagülün Suçu Ne) е новото заглавие в ефира на bTV, което стартира съвсем скоро. Сериалът, с участието на великолепната Берен Саат (Бихтер от "Забраненият плод"), ще се излъчва в прайм тайма на най-гледаната телевизия в България.
Напомняме Ви, че оригиналният превод на "Fatmagülün Suçu Ne" е "Каква е вината на Фатмагюл".
По непотвърдена информация "Пепел от рози" ще стартира още този месец, като ще дели прайм тайма с "Легендата за Испания", който стартира следващия вторник (10 януари) и ще се излъчва всеки делник от 20 ч.
При получаване на повече информация, Теленовелас Новини ще Ви информира.

# 21
  • Мнения: 1
Айде и аз да се разпиша в новата тема. И да си дам китките на Марианка, че пак ни е зарадвала с новата тема.

Марианче Hug Hug



Момичета, как мислите, бащата на Керим дали ще се появи отново?   newsm78  Аз, така, срам ме е,  Embarassed Embarassed  ама да си призная, като наборче си го заплюх и все се надявам да не е приключил с участието си. Докато се усетя, докато разбера, че го харесвам, и хоп, пратиха го чак в Австралия. Хубав мъж е Фахретин бей, нали? Струва си да го чакам пак да се появи.  Joy Joy

# 22
  • Мнения: 0
Да не те отчайвам, hiacint, но от миналия 56 епизод му махнаха името от надписите. Sad

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041


hiacint, за сватбата сигурно ще дойде. А Едже и Мелек, може да ни го докарат и по-рано.

# 24
  • Мнения: 1 277
hiacint, за теб

# 25
  • Мнения: 2 229


hiacint, за сватбата сигурно ще дойде. А Едже и Мелек, може да ни го докарат и по-рано.


Ей тази гледка ме кара да забравя всичко Heart Eyes

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Shocked Shocked Shocked

Това е колаж,нали  newsm78

# 27
  • Мнения: 1 277
zlatinag, да колаж е Simple Smile

# 28
  • Мнения: 630
Марианка Hug  bouquet за новата тема

То като гледам много опашки се извиха тук, че да се чуди човек на коя да се нареди, че да се вреди по-напред Joy hahaha Joy hahaha Joy
HIACINT  Hug  bouquet ти за сега  дали си единствена за Фахретин бей newsm78 newsm78 newsm78 Joy Joy Няма начин да не го върнат човека от Австралия

# 29
  • Мнения: 0
Миналата сряда имаше втори трейлър.  Thinking

Ако им се помолим на Ay Yapim, дали ще ги трогнем?!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт