Сбогом на акнето завинаги

  • 43 796
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • на село
  • Мнения: 33
Привет, момичета!
От къде мога да си поръчам Panoxyl 2.5 Aquagel? В eChemist нищо от серията не е налично.
В този сайт има и други продукти за борба с акнето http://www.expresschemist.co.uk/category_250_spots.html,но въпросния, пак го няма.
Според мен вече не се предлага на пазара,търсих го близо 6м Peace

# 46
  • Мнения: 318
Ясно, благодаря за включването!

# 47
  • Мнения: 3
Някой знае ли дали Ефаклар М емулсията за мазна кожа във флакон с помпа на Ла Рош е спряна, в аптеките имат само Ефаклар Мат в тубичка  Rolling Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 1 914
Темата ме подсети за 1 кремче, за което бях прочела тук и го издирих. Отново не се продава в България, моето е купено от Гърция.



То е с 4% съдържание на БП.
Сега мисля да го започна. Но ме притеснява, че ще е доста силно. Прочетох, че е е възможно да избели косата, завивките и дрехите.  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 18
Темата ме подсети за 1 кремче, за което бях прочела тук и го издирих. Отново не се продава в България, моето е купено от Гърция.



То е с 4% съдържание на БП.
Сега мисля да го започна. Но ме притеснява, че ще е доста силно. Прочетох, че е е възможно да избели косата, завивките и дрехите.  Rolling Eyes
Ползвала съм крем с бензоил пероксид- на нашия пазар май се казваше Акне БП5 , косата не ми изсветли, но завивки, пижами и т.н избели силно. Към кожата също е доста агресивен и честно казано положителен ефект не видях, а ползвах доста дълго време.

# 50
  • Мнения: 9 221
Да кажа само и за ПАНОГЕЛ крем(Франция) - явно в различните страни е под различни имена.
само в/у пъпките се слага обаче избелва завинаги т.е. на петна стават калъфките ,и още нещо не го мажете и да излизате на слънце , защото комбинащията е изгаряне с петно кафяво после
Само есен /зима да се ползва
Аз така бях мазнала пъпка навън и то пролет беше и сега имам петно кафяво което с нищо немога да залича! /е с пудра и фд се скрива де/

# 51
  • Мнения: 0
паноксила беше твърде евтин че да просъществува, как да ви го кажа - много хубаво не е на хубаво..скоро може да го пуснат пак само че с друго име и два пъти по скъп.. аз близо месец вече ползвам Бензакнен- немско е, резултатите са много добри, в момента имам само бледи червени петна там където е имало пъпки, надявам се скоро и те да изчезнат.. няма го в БГ, ако някоя от вас има интерес - вуйчо ми си идва горе долу всяка седмица от немско, а така или иначе носи на мен може да поръчаме по-голяма бройка.. пиошете на лични

# 52
  • Мнения: 0


ето за това става дума.. то е 5 % но не изсушава кожата толкова както други лекарства с бенз пероксид
(има някавква овлавняваща съставка)

ако се съберат поне 5-6 желаещи може да поръчаме.. ще излезе около 35-40лв на човек но е 100 г ще ви стигне за мнооого време.. аз още съм на първата опаковка

# 53
  • Мнения: 417
Някой има ли идея от къде мога да си купя неща на Neutrogena с евтина доставка(в БГ или извън)? Simple Smile
Търся едно мазило (neutrogena 4 hour spot treatment) ,но в България не мога да го намеря.
Отделно съм си харесала и други неща,но не мога да ги намеря трите на едно място,а доставките навсякъде са по 5-6лв и ще ми излезе златно,ако и трите ги купя от различни места... Sad Cry

# 54
  • Мнения: 13 596
Някой ползвал ли е Крем против акне с 2,5% бензоил пероксид Neutrogena ?

# 55
  • Мнения: 992
Аз.
Изключително доволна. Вече 10 месеца нямам проблеми с кожата. Кремчето беше в комплект с измиващ гел със салицилова к-на и някакво друго кремче за хидратиране. Много е икономично и имам още от него.
Ето това е моя комплект:
http://www.neutrogena.com/product/complete+acne+therapy+system.do

Не съм го поръчвала обаче по интернет, а ми го донесе една приятелка, която си идва.

# 56
  • Мнения: 21 282
Моля ви кажете нещо ефикасно за подкожни пъпки  ooooh!

# 57
  • Мнения: 13 596
Mики, благодаря за отговора.

Общи условия

Активация на акаунт