Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 146

  • 32 031
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 84

  Марги,ето това е предимството на учителите - имат ваканция!

Всички ние,останалите - на тръстиката,а и утре съм сутринта на работа.

Но към края на януари - цели две седмици отпукс!!!!!!!                             

# 46
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Maрги,  Peace и аз съм любопитна за интервюто,  Blush ама нали не разбирам - си чакам кротко, някой знаещ да ме информира.  Wink
А, за лудостта  Blush и аз съм такава, ама не съм по коментарите /не ги умея/, на мен слабостта ми са клиповете, пък те са толкова много, че не скучая никак.  Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 84

               Цвети, точно с такова впечатление бях останала и аз,че обичаш клиповете с хубавата музика.

Това беше причината да те определя като един от музикалният ни оформител на темата, начин да доставяш удоволствие на самата себе си пък и на останалите,пък какво се случи в един момент - така и не разбрах? Но няма нищо.

# 48
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Танче, аз нямам проблем с клиповете, но тези за филма ги повтаряме често и затова ги поспрях, а за другите  Wink нали знаеш, притеснявам се, че не са по темата /така се губи настроение/.  Peace
Но, надявам се да премине и този момент.  Wink

# 49
# 50
  • Мнения: 2 116
Разходих се насам-натам...никъде не се пише по сериал или епизод... Rolling Eyes newsm78
Схемата е...кавги-мълчание-клип-колаж...и отново, може и в обратен ред... Wink
Ама, така...станали сме "примерни" теми... Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 2 195
Ей, момичета, аз докато работя, вие сте дописали старата и изписали няколко страници от новата тема. Тя е първата за 2012 - да е хаирлия!
Ринка, добре заварила!  smile3525
От мене едно емблематично за ПС цвете - цъфнало новогодишно, но комшийско.

Марги, знаех си, че пак си на моята вълна newsm10. И аз така усещам търсещия и едновременно с това неприемащ Оджа и виждащия цялата "гора" Левент, но толкова детайлно и точно не бих могла да го напиша. Може би от тримата екранни партньори на героините на Т., него най-малко харесвам: промени я, без да се опита да се промени (наложи му се да се промени) - макар че накрая залюпи семки. Вземаше решенията вместо нея, нищо, че я "оставаше" сама да избира  Peace Накрая вместо да я остави бъде себе си, я обезличи до голяма степен и си получи любимата си, красива кукличка. Peace
Аз щях да питам дали интервюто на арабски на Туба е ново, а то имало и на Джансел - ново.

Казва, че обича простите и естествените, че любовта и честността са едни от най-важните за него неща. (затова обича и кучето си - неговите желания са прости.)
Най-трудната сцена за него е тази, когато е трябвало да изсвири "Полета на бръмбара" (за 1 ден е трябвало да я разучи) и едновременно с това да предаде емоциите на М.
На въпроса на кой от героите си би искал да "изживее" една седмица от живота му: на никой, героите са му меланхолични. Той предпочита да се забавлява.
Има ли прилики м/у него и М.: разбира се, че има - аз му дадох живот и моят романтизъм допринесе за неговия.
За Туба и Берен: двете са професионалистки и красиви актриси и работата ми с тях бе добър опит за мене.
За Айда - изиграли са 130 еп., много са близки и са се подкрепяли през трудните моменти...
За Томрис пак само, че му е предложила ролята на М.
Пак говори за СЛ: че отразява интересен период и че героят му е романтичен...
За опита му на режисьор - помага му да вникне по-добре в ролите си...
За това дали му липсва театъра: да, защото в театъра се изправяш пред истината, а истината те кара да се смириш...
Никой от героите не му е повлиял на него или на личния живот, те са му въздействали докато е играл...

Малко е разхвърлено и оттук оттам по памет. Не е нарочно. Peace Трябват ми два екрана, за да стане по-бързо, че имам още работа.  ooooh!

Днес много красоти по страниците ни! Hug

Скрит текст:
Today Cansel's new interview with Insight Magazine was out , very very nice interview , Cansel talked about his life in France and about his career , he also talked about the projects he worked on , he said that non of the characters he acted has influence or effect his personal life they only effected him when he was acting , he said he had pleasure time learning and playing on the piano , one of the most answer i liked in this interview when he said : of course there is a similarity between me and Murat because i gave life to Murat
and there was a good question says : which one of your characters lives would you chose to live for one week ? and Cansel answer was : most of them live melancholy lives on TV series but i find myself more enjoyable and my personal life is more fun that theirs
he also talked about why he loves animal saying : I love animals because their desire in life are simple , they only need you to give them love and care and feed them !! , he said answering one the question that he does miss acting in theater because on theater you face the truth and the truth makes you humble
and i found his answer to question about acting with Tuba and Beren is smart and perfect when he said : both of them are professional and beautiful actresses , acting with them was good experience for me .

i hope someone will translate it soon to Turkish , so everyone can enjoy reading it
m.m.s Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=121378&page=68












Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 02:16 от Bagi

# 52
  • Мнения: 2 116
БагиHug благодаря, че ни просветли, за интервюто...  bouquet

Казва, че обича простите и естествените, че любовта и честността са едни от най-важните за него неща.
(затова обича и кучето си - неговите желания са прости.)


Това за кучето, направо ме разби...май само това е ново... newsm78  hahaha Joy
Ако ме пита някой...без куче, ще му е още по-удобно...защото е още по-просто...  Thinking

Спирам, че пак ще пиша "декларации за харесване"... Embarassed Wink

# 53
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 54
  • Русе
  • Мнения: 6 503
БагиHug много благодаря за превода,  Wink макар и кратък - все пак нещо разбрах.  Peace
С две думи, май не харесва твърде героите си  newsm78 били меланхолични, а той обичал да се забавлява, ами  Thinking защо тогава не си избере и такава роля, та хем ще се забавлява и хем после ще си я обича най-много /а и ние ще се радваме да го видим в ново амплоа/. Ама, ако видим и по-подробен превод някой ден, може да разберем и още нещо интересно, явно интервюто е по-многословно от друг път.  Peace

# 55
  • Мнения: 4 535


              Tuba Büyüküstün &Onur

Клип с днешна дата

# 56
  • Мнения: 2 195
Марги, тъкмо щях да допълня за кучето, което обожава: Аз обичам животните, защото техните желания в живота са прости. Те само се нуждаят от тебе, от твоята любов и грижи и да ги храниш...Да  се разхождам с кучето си ме прави щастлив...и тук продължава за простите неща...

Представят го като "сладура" на Турция, герой в най-популярния сега турски сериал в арабския свят...
говори за живота си във Франция, затова как е решил да се върне в Турция, за СЛ (ролята, която му е отворила вратите на известността..) за игр. филм, в който играе ролята на фр.режисьор и говори на френски, как се е учил да свири на пиано, как му се е отразил живота на актьор в сериали, как след първата година  е свикнал и е имал вече свободно време - използва го за спортуване - футбол и тенис...

Защо ли напоследък толкова упорито все му се говори за СЛ, а поводът все е ПС  newsm78

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 02:17 от Bagi

# 57
  • Мнения: 4 535
Марги, тъкмо щях да допълня за кучето, което обожава: Аз обичам животните, защото техните желания в живота са прости. Те само се нуждаят от тебе, от твоята любов и грижи и да ги чувстваш...Да  се разхождам с кучето си ме прави щастлив...и тук продължава за простите неща...

Представят го като "сладура" на Турция, герой в най-популярния сега турски сериал в арабския свят...
говори за живота си във Франция, затова как е решил да се върне в Турция, за СЛ (ролята, която му е отворила вратите на известността..) за игр. филм, в който играе ролята на фр.режисьор и говори на френски, как се е учил да свири на пиано, как е свикнал с живот на актьор в сериали, как след първата година се е свикнал и е имал вече свободно време - използва го за спортуване - футбол и тенис...

Защо ли напоследък толкова упорито все му се говори за СЛ, а поводът все е ПС  newsm78
Доста пресилено е да се каже "роля", за участието му в този филм. Аз го гледах, има не повече от три минути игрово време + няколко изречения  Thinking

За Туба и Берен знаем, споменава ли Фахрие ?

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 00:15 от nadine1111

# 58
  • Мнения: 2 116


Защо ли напоследък толкова упорито все му се говори за СЛ, а поводът все е ПС  newsm78

За да е на една вълна с фенките си, дето не са на вълна ЗС... newsm78 hahaha Joy
То, една ли са, че да им угоди момчето... Wink


# 59
  • Мнения: 2 116
Марги, тъкмо щях да допълня за кучето, което обожава: Аз обичам животните, защото техните желания в живота са прости. Те само се нуждаят от тебе, от твоята любов и грижи и да ги чувстваш...Да  се разхождам с кучето си ме прави щастлив...и тук продължава за простите неща...

Представят го като "сладура" на Турция, герой в най-популярния сега турски сериал в арабския свят...
говори за живота си във Франция, затова как е решил да се върне в Турция, за СЛ (ролята, която му е отворила вратите на известността..) за игр. филм, в който играе ролята на фр.режисьор и говори на френски, как се е учил да свири на пиано, как е свикнал с живот на актьор в сериали, как след първата година се е свикнал и е имал вече свободно време - използва го за спортуване - футбол и тенис...

Защо ли напоследък толкова упорито все му се говори за СЛ, а поводът все е ПС  newsm78
Доста пресилено е да се каже "роля", за участието му в този филм. Аз го гледах, има не повече от три минути игрово време + няколко изречения  Thinking

За Туба и Берен знаем, споменава ли Фахрие ?

Надин за филма с Езги ли става дума? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт