Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 146

  • 32 036
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Марги, Надин има в предвид ролята в "Любовта обича съвпаденията'' от лятото между двата сезона на ЗС, а с Езги е по-стар филм.  Peace

# 61
  • Мнения: 2 195
Надин, за Фахрие не го питат - само за Т. и Б.


Оставам с чувството от преводите на тези интервюта - някои въпроси и отговори са 1 към 1. Други  въпроси, като че са формулирани като следствие от предишни отговори или пък интервюираният се уговаря предварително какво да го питат. newsm78 (Например при това интервю с Дж.: за СЛ - доколкото знам не са го давали при арабите и досега никой не го питаше, Дж. сам заговаряше) Сякаш всеки нов превод или интервю приповтаря и допълва предишните ooooh! Да не се окаже, че са правени с copy, paste и малко въображение. Или са превод-преразказ - като моя newsm78

Май всичко е бизнес и реклама Thinking
Все пак не забравяйте, че само ви предадох отгоре отгоре написаното. Само някои отговори съм превела по-пълно за кучето, за Т. , Б. и Айда, за Томрис, за Мурат ... Peace

А отговорът за простотата естествеността и честността ми напомнят на... познайте  Peace

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 02:21 от Bagi

# 62
  • Разград
  • Мнения: 8 243


# 63
# 64
  • Мнения: 0


И с това интервю Джансел показва ,че е много по интересен от образите ,които играе
Сексапила му е осезаем  дори и   за арабките. Успява да предизвика отделянето на допамин/химията на влюбването/ и на зрителките ,а не само на любимите му жени. Рядко  има някои ,които не отделят допамин ,а  само ОКСИТОЦИН/хормона на верността/ са обикновено тези ,които сами се грижат за децата си

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 01:18 от babamara

# 65
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 66
  • Мнения: 4 535
 Добро утро!  Hug
Красив и усмихнат ден ви желая! Grinning



Грабвам си кафенцето, и бягам да си наобиколя нета за новини Wink



Проверено...бебешки плач в нета, не се чува Naughty Grinning

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 08:01 от nadine1111

# 67
  • Мнения: 10 024
Добро утро  Hug
Снощи е било много интересно в темата.  Peace Е, аз липсвах, ама сега ще наваксам. hahaha
Започвам отзад напред.
Надин,  Hug благодаря за кафето. Чакам с нетърпение новините.  Peace
Баги,  Hug благодаря за интервюто.   bouquet Може да нараня нечий чувства, но ще кажа, това което мисля по повод последните интервюта на Джансел.  Peace
Според мен, той говори повече за СЛ, тъй като филмът не е познат и така се надява да го купят и видят и арабите и повече хора, да възбуди интереса към него, вероятно няма да спечели директно пари с това, но ще спечели популярност.  Mr. Green
Защо говори малко за Туба - ами тя в момента е по майчинство, няма скоро да е същия важен фактор в турското кино, няма полза да афишира ролята си с нея - тази роля е достатъчно популярна.  Peace
А Берен сега е на върха на вълната, много популярна с Фатмагюл и сега вече е първа прима, след като Туба се оттегли от снимки. Той, разбира се, използва факта, че е работил с нея, а също че й е пръв приятел, както тя неведнъж казва.  Peace Има някакъв шанс и да участва в нов проект с нея, ако тя реши (нали тя е избрала последния си партньор). С една дума Джани, както винаги, се опитва да яхне вълната, и е прав. Аз не му се сърдя. Той няма време. Настъпва ново, красиво и талантливо поколение. Ролите на пръв любовник вече се заемат от младите, на него не му се играят роли от 3 мин. и 2 реплики-вече е опитал главните роли и са му харесали. Нека се бори, както може.  Peace
Всъщност феновете трябва да приемаме любимите актьори такива каквито са, несъвършенни, хора, не богове. Ние си знаем, че Джансел е такъв, доказал ни го е през цялото време на снимане на ПС, защо ще му се ядосваме? Просто това е той!  Peace

Марги  Hug много ти благодаря за чудесния анализ!   bouquet Признавам, че си много добра, имаш различен поглед, не си стандартана, и това прави анализите ти изключително интересни! Браво!   bouquet
Аз, честно  да си кажа, виждах само очевидното, без да се задълбочавам в сложния характер на Мурат. Затова ми беше толкова интересно, толкова дълбок анализ наистина не очаквах. Просто ми отвори очите за някои не ясни моменти. Много точна беше. Не мога да кажа съгласна ли съм или не. Но ще изгледам наново епизода. Провокира ме!  hahaha
Танче  Hug с нитерес очаквам и твоите мисли по този повод. Другото, различното мнение!  Peace Колко е хубаво, че мненията са различни! Затова я обичам тази тема!  Heart Eyes

Стига толкова, че няма да го прочетете!  hahaha
Накрая един прекрасен Мурат!



Имаше един въпрос дали ще гледам "Пепел от рози"? Аз съм го гледала вече в нета. Втори път не мисля да го гледам.  Peace

# 68
  • Мнения: 10 024
Привет дами! Виждали ли сте нещо по красиво



Данче,  Hug нали не се сърдиш, че ти поствам снимката и тук!  Embarassed Не се удържах! Страхотна е!   Peace

# 69
  • Мнения: 10 024
Като ви кажа, че ще наваксам, ще наваксам... hahaha hahaha hahaha

Илгаз Гиритлиоолу започва нов сериал:

Asi ve Gönülçelen Dizilerinin Yapımcısı Bu Sefer Yönetmen Koltuğunda



http://www.televizyondizisi.com/index.php/asi-ve-gonulcelen-dizi … tugunda/62719/02/

Дано това е знак, че Томрис е по-добре!  Peace

Ринка, благодаря за инфото!   bouquet

# 70
  • Мнения: 10 024
Като гледам в новия филм на Илдаз участва наша обща любимка Айча от Любов назаем. Да се надяваме, че МАМА -АН от тяхната тема ще направи нова тема за филма и дано този филм има успех, Айча е много красива и харизматична актриса. Другите не ги познавам, но ще видим.  Peace

# 71
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!

Надин,  Hug благодаря за кафето.

Линка,  Hug може и да не си била снощи активна,  Winkно сега ...  Heart Eyes
Напълно съм съгласна с мнението ти за Джансел и интервютата му, а за бъдещите му такива и новите му роли - очаквам ги с нетърпение.  Peace

А, за новите снимки и реклама на Туба, е, как да не им се възхищава човек.  Wink



За новият сериал на Илгаз - ще видим, с тази актриса може и да го следя, стига и историята да е интересна.  Peace

# 72
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Е, за по-бързо първо сложих  Wink други снимки, но ето и от новата сесия.   Peace

# 73
  • Мнения: 4 535
И аз като Линка, няма да гледам втори път "Пепел от рози" . Сериалът е хубав, следя го, доста го популяризирах в темата ни, но не е от историите, които мога да гледам отново. Много се радвам за Айча, стопроцентово ще следя сериала, тя е много интелигентна и точна актриса, затова съм сигурна, че го е разучила предварително. 
Снощи някой попита, какво ли заглавие ще има нашето филмче, ако го дават в България newsm78
Моите варианти са : "Моя прекрасна Хасрет" и "Двама мъже и половина лейди"  Grinning Очаквам вашите предложения Hug

# 74
  • Мнения: 10 024
Надин, моето предложение за заглавие е  "Песен за любовта" или "Музика за любовта", или "Любовна песен" или нещо подобно.  hahaha hahaha hahaha

Ще видим какво ще измислят.
Скрит текст:
По повод кучетата.



Тук Туба ми изглежда различна.  newsm78 . Може би само зъбчетата и косата са същите.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт