Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 90

  • 36 144
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • БГ
  • Мнения: 78
Обаче краят за Саваш ще бъде... newsm45 newsm45 newsm45 newsm17



# 16
  • БГ
  • Мнения: 78
Ясемин има предчувствие за нещо лошо - търси инфо по телефона от кого ли не



И когато чува трагичната вест ooooh! ooooh!

# 17
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Привет,

Поздравления за новата тема   Hug

Най- вкусната храна е това от ръката на най-добрия,най-харизматичния татко
(луда завист ме е обзела,че не съм на мястото на Йомерджим)


Таткото може и да готви
http://www.youtube.com/watch?v=I8n-fqwiS6M&feature=related

Може да ви е познато това видео, но Мурат е много усмихнат и в настроение

# 18
  • Мнения: 2 131
Ди-ни от тази ръка и аз ще ям-нищо,че все съм на диета. И ще искам по-често да е-ще види Саваш ага,какво значи лакомия тогава.. Joy Joy Joy А той на Ясето дава по-малко-принцесата да е манекенка.

Катенце, трябва да го направим многоръкия Шива Саваш,че нали знаеш ние колко сме тук... ooooh!
А за другите не ми и мисли Crossing Arms
Ама като е толкова  гюзел - как да не се прехласне моята нежна женска душа по него hahaha hahaha

Динии Hug Hug Елиии  Hug ККатиии  Hug



Скрит текст:
Динии таз Фортуна така ме отвява че забравям за ядовете със нашите хекадърни телевизионери и най-вече ми е по-лесно да поема доста голямата доза от тежките ни серии на любимото ни сериалче,  болката и гоооляма мъка на Ясето и Савашко ,не знам  newsm78 дали някога ще изгледам тези 38,39,40 серии без да наводня около мен всичко newsm45 ,но пък в повечето случаи се възползвам от любимите моменти на Танчето за красивото завръщане на Савашко и щастливите му моменти със Ясемин и малкия му син  newsm03 newsm53


божеее каква съм разсеяна   Praynig  Peaceзабравих да благодаря за поредната доза избрани моменти които за пореден път ни предостави тази наша царица Танечка  Peace Peace

Танче



за нас е Чок тежко  Peace за Ясето още по-вече Weary newsm45





нооо за Явуз е Чок харно и едва сдържа радостта си че вече Савашко е занулен и той ще бъде единствения ага за двата аширета и никой няма да му пречи спокойно да си превозва прашеца а и сега още по-лесно ще може да накара любимата на Саваш  Peace Ясемин ,да го забележи и обикне ,дааа ама нееее познал Явуз бей  Rolling Eyes Rolling Eyes защото нашето момче си го пази техния Аллах а и е чок умничко и успя да надхитри дори и този нарисувания Беширчо  smile3521 smile3521



Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 13:24 от Свет_ВАРНА

# 19
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356
Доста серии гледахме Лейля в това и състояние.

# 20
# 21
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356

# 22
# 23
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356



# 24
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356

# 25
# 26
# 27
  • БГ
  • Мнения: 78
И аз се ядосвам на тези хора в ДФ,които са обработвали филма за това,че осакатяват един сериал,който през 2011година обра всички възможни филмови награди в Турция.
И както завистливо писа в пресата - "Любов и наказание" не се насити на награди" !
Но трябваше филма да бъде купен от българи,та с положеното от тях "усилие" да принизят трудът на всички участвали в заснемането на сериала.
Не напразно дори в италианския  език - булгаро - се изпозва за нещо сиво,нескопосано,лошо направено или казано и т.н.
Та в тази връзка - екипа на Диема Фемили, респективно на Нова Телевизия "достойно" защитава
този имидж Mr. Green Mr. Green
Тъжно е,  Tired жалко е , Crossing Arms че се примиряваме с тези изяви, но това сме ние  Thinking - причините за всичко , както казват мъдрите хора - прочети миналото си, за да узнаеш бъдещето си

# 28
  • Мнения: 12 818
На Мурат предстои  да се доказва в нова роля , като Прокурор. Ха дано! Няма  проблеми и се насладим на играта му.

А какви ли проблеми ще разрешава, надявам се да не са подобни като тези...


Скрит текст:

# 29

Общи условия

Активация на акаунт